Пекельнi Борошна• вчера в 21:36

Що робити коли нападає агресивна собака?

Привіт, сьогодні гуляли в лісі з дитиною.
Під час прогулянки побачили 4 жінки , які вигулювали собак.
Одна сама мала була без повідця і почала кидатися на дитину.
Я дитину намагалася захистити, виставляючи ногу вперед, на мене собака не реагувала, хотіла вкусити дитину за ногу.
Власниця собаки не поспішаючи підійшла, і ледве забрала собаку.
Я сказала, що дитина боїться собак, на що мені сказали Вона не кусається.Інші собаки поводили себе агресивно.Ми з дитиною завжди, коли бачимо собак поводимо себе спокійно, не кричимо, не махаємо руками.
Тепер думаю, як себе правильно захистити в цій ситуації?
Зробіть вибір:
вже голосів: 70
Купити перцевий балон
Інші варіанти
Кучерявочка• вчера в 21:39
Перцовый баллон, потому как хозяева собаки, которая «не кусается», бывает еще опаснее собаки. С собаками еще помогает прием , взять ( типа) камень с земли и кинуть

Леплю из пластилина• вчера в 21:39
А почему дитина боится собак?
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:40
Ответ дляКучерявочка
Ось це більше всього , але ж будуть потім кричати, що песика ображають
НичеНипанимаю• вчера в 21:40
Купить такой свисток, который отпугивает собак.
Алина-1240• вчера в 21:40
В глазницы/ноздри пальцами
Кучерявочка• вчера в 21:40
Ответ дляАлина-1240
В глазницы/ноздри пальцами
Хозяйке?))
Алина-1240• вчера в 21:40
Или наваливаетесь сверху и душите

Алина-1240• вчера в 21:41
Ответ дляКучерявочка
Хозяйке?))
Собаке. Это единственный способ спастись
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:41
Ответ дляЛеплю из пластилина
А почему дитина боится собак?
Бо в ліфті колись до нас зайшов агресивний джек расел з дитиною, яка не могла з нею впоратися
Кучерявочка• вчера в 21:41
Ответ дляПекельнi Борошна
Ой собаки с детьми это отдельная история…
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:42
Ответ дляКучерявочка
Нажаль, це так.
Добре, що вони переїхали з нашого будинку
ЯяяКакаджамбо• вчера в 21:42
Собаки бояться вогню. Запалити сірник чи запальничку і кинути і її бік - відразу відскочить і більше не приблизиться, хоча буде продовжувати гавкати, але це вже від страху
Весёлая морковка• вчера в 21:42
Есть прибор-отпугиватель для собак. Работает
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:44
Просто я виставляю ногу вперед, без того щоб вдарити, просто відгородити.
Але собака намагаєтся вкусити дитину, яка стоїть поряд.
Леплю из пластилина• вчера в 21:44
Ответ дляПекельнi Борошна
Понятно(( Постарайтесь научить ребенка не бояться собак. Собаки чувствуют, когда их боятся.
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:45
Ответ дляЛеплю из пластилина
Він то розуміє, поводить себе тихо, не кричить .
Але всеодно, ситуація не з приємних
Леплю из пластилина• вчера в 21:45
Ответ дляПекельнi Борошна
У собак бывает агрессия именно на детей.
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:46
Я теж так подумала, що саме на дитину.
Просто якщо , я заливаю балоном собаку, то крику буде на весь ліс
Коко На Страже• вчера в 21:47
Ответ дляПекельнi Борошна
Я теж так подумала, що саме на дитину.
Відлякувач працює через карман

Кринжова баба• вчера в 21:47
Ответ дляЛеплю из пластилина
А почему дитина боится собак?
😳😳
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:48
Ответ дляКоко На Страже
Відлякувач працює через карман
У нас був колись, він працював не на всіх собак
Коко На Страже• вчера в 21:49
Ответ дляПекельнi Борошна
Тоді балончик
Свисток ля-минор• вчера в 21:50
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я теж з таким зіштоахнулася.
Сусідська не пускає дітей. Я скандалю з хазяйкою, поліцію викликала.
Тут просила поради які засоби виктримтовувать. Половина написали усипить дітей.
Намахані
Леплю из пластилина• вчера в 21:50
Ответ дляПекельнi Борошна
Але всеодно, ситуація не з приємних
Это да. У меня один раз была ситуация. Я гуляла с ребенком в прогулочной коляске, потом присела возле ребенка, чтобы ручки вытереть и слышу за плечом сопение. Поворачиваю голову, а рядом с моим лицом морда ротвейлера, здоровая как чемодан. Первая мысль была, что рядом ребенок и нельзя резко дергаться. А хозяйка издали кричит: он вас перепутал! Мы своих ждем.
У меня даже не было сил ее обматерить помле стресса. И это при том, что я собачница и обожаю собак. А если бы на моем месте был человек, который их боится?!
Леплю из пластилина• вчера в 21:51
Ответ дляПекельнi Борошна
Я теж так подумала, що саме на дитину.
Моя маленькая собака не любит именно детей и собак. И не только моя. Это характер.
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:51
Ответ дляСвисток ля-минор
Я теж з таким зіштоахнулася.
Намахані
Ну ось, Ви розумієте як це.
Собак ми любимо, але маленькі собаки взагалі бувають неадекватні
автор Пекельнi Борошна • вчера в 21:52
Ответ дляЛеплю из пластилина
А ви пускаєте її гуляти без повідка?
Викупана• вчера в 21:52
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну ось, Ви розумієте як це.
У них мозг с грецкий орех
Викупана• вчера в 21:53
Ответ дляЛеплю из пластилина
А вы ее воспитывать пробовали? Чтобы она свой характер сдерживала
Леплю из пластилина• вчера в 21:53
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну ось, Ви розумієте як це.
Как ни странно, но маленькая собака защищает хозяина таким образом) Большая собака не будет кидаться и лаять - она знает, что она всегда защитит, а маленькая предупреждает заранее.