Поумничка• 12 апреля в 22:06
Второй подпободок - это возрастное?
Поумничка
• 12 апреля в 23:53
Ответ дляНеначасі
Зрозуміла,дякую
Але це я сама собі призначила з чатом жпт. До лікаря тут не ходила
Неначасі• 12 апреля в 23:54
Ответ дляПоумничка
Результат вам подобається? І як користуєтесь,підкажіть будь ласка
Поумничка
• 13 апреля в 00:15
Ответ дляНеначасі
Я тільки вчора купила і не скажу. Але трохи прибирає почервоніння коли намазую. Мажу вранці і увечері і після наношу зволожуючий крем
Неначасі• 13 апреля в 00:16
Ответ дляПоумничка
Дякую
також спробую
Неначасі• 13 апреля в 00:29
Ответ дляПоумничка
Я ось такою користуюся
Заскрінила собі,ще раз дякую,обов´язково спробую
Куколка-мяуколка• 13 апреля в 08:14
Ответ дляПоумничка
Ні, ні мені хочеться почути правду, але тут не хочуть відповідати по темі
У вас нема підборідь. Це набряки. Треба займатися тонусом тіла і обличчя. Любите солоденьке? Це видно.
Все возможно• 13 апреля в 10:06
Ответ дляПоумничка
Може треба вагу скинути чи спортом зайнятися, щоб не було 2 підборіддя
Спортом конечно нужно заниматься, но не только из-за подбородка.
Поумничка
• 13 апреля в 12:25
Ответ дляКуколка-мяуколка
Більше люблю солоне