Цветов Мне срочно• вчера в 22:13

Не вернули долг

Вопрос специфический, долг не вернули свекры. Вроде как семья мужа. Но обидно. Попросили одолжить на расширение квартиры . Обещали вернуть и все. Никто больше не вспомнил. Мы в то время сами ещё были бездомные. Только поженились, на съёме жили. Вам было б обидно? Сейчас уже не вернут точно, пенсионеры
автор Цветов Мне срочно • вчера в 22:38
Ответ дляЯ погнала
Вона мати вашого чоловіка.
Але я думаю, щоб ви і своїй позичили
Есть разница, оплатить операции, зубы, лекарства. Помогать материально, если есть возможность. В этом случае именно просили в долг , все наши деньги. Мы могли себе купить однушку тогда.

Я погнала• вчера в 22:38
Ответ дляГубной рояль
І чоловік у вас теж такий альтруїст?
Такий це який?
Ще раз, мова про батьків.
Не про сусідів
Оч@ров@Шк@• вчера в 22:38
Ответ дляЯ погнала
Я лічно з своїх кровних оплатила свекрусі операцію на колінах, та дві щелепи з імплантати
Це питання будуть? :₽
За последние деньги, живя на съеме, ага, верим.
Киця-бриця• вчера в 22:38
Ответ дляОч@ров@Шк@
Муж ничего делать не будет, он в семье мамы лох. Иначе темы бы не было.
Удалено администрацией...
Оч@ров@Шк@• вчера в 22:39
Ответ дляМовчу, але хочу
Я бы напомнила мужу и просила бы писать дарственную . Дети у вас есть? Если да, то на детей
Зачем на детей, автор еще жить долго будет.
забиякина• вчера в 22:39
Ответ дляЯ погнала
Я була в раз них ситуаціях
Але для мене батьки це люди, яким я гроші позичати не буду. Ми з вами на раз них рівнях відносин
: ) яка ви самовпевнена :)
автор Цветов Мне срочно • вчера в 22:40
Ответ дляГубной рояль
І чоловік у вас теж такий альтруїст?
Нет, при разводе поделит все до копейки. Но вспоминать эту ситуацию отказывается

Губной рояль• вчера в 22:44
Ответ дляЯ погнала
Вона мати вашого чоловіка.
Але я думаю, щоб ви і своїй позичили
Так, в такій ситуації ( без житла свого, молода сімʼя, тільки одружилися) я б і своїм батькам на купівлю житла ( це не питання життя і смерті) могла б лише позичити або і взагалі відмовити. Тому що це всі кошти, які є в сімʼї.
Підозрюю, що якби автор так своїм батькам гроші дала, чоловік би не дуже зрадів
Бриджит_Фрикандо• вчера в 22:40
Ответ дляЦветов Мне срочно
В курсе, но вернуть нечем
Какие тогда вопросы?
Оч@ров@Шк@• вчера в 22:41
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вот и купили бы. А вы думали с чего свекровь вам столько денег отдаст, если квартира столько стоила, то город явно с небольшими зарплатами?
Губной рояль• вчера в 22:41
Ответ дляЯ погнала
А ви почитайте скільки коштує заміна колінного суглобу, реабілітація та тимчасова сиділка
:)
Я в курсі. Зараз проходимо цей шлях з свекрухою якраз.
Love_Love_Love_• вчера в 22:42
Ответ дляЦветов Мне срочно
Давно, 15 лет назад. Уже мы себе купили квартиру, но обидно, что так они поступили
Ок, а житло батька вашого чоловіка для кого буде?
Позаземний розум• вчера в 22:42
Ответ дляЦветов Мне срочно
Да, все так и было. И я была глупенькая 20 летняя, и вот поумнела
Автор, вас обманули свекры, всем понятно, что отдавать они не собирались. А где ваш муж жил до свадьбы? Они все ютились в однушке вчетвером?
Оч@ров@Шк@• вчера в 22:43
Ответ дляЦветов Мне срочно
С вами поделит, а маме ваши деньги отдал. Делайте выводы с кем живете.
Губной рояль• вчера в 22:43
Ответ дляЯ погнала
Такий це який?
Ще раз, мова про батьків.
Не про сусідів
Так. Але мова про абсолютно всі гроші молодої сімʼі, яка не має навіть свого житла
Love_Love_Love_• вчера в 22:43
Ответ дляЦветов Мне срочно
Да и я не хочу с ней общаться, и никто не понимает почему.
Так скажіть чому, автор, вам ніхто в тому житті нічого не подарує, ви ні в кого нічого не вкрали, це ваше по праву і наглим потрібно говорити про це.
маринабаранова• вчера в 22:43
Есть такое, типа ’правило’ дачи денег в долг близким людям: даёте такую сумму, с которой не жалко расстаться, если вдруг не вернут - и для вас это не будет трагедией или утратой). В противном случае - вежливый отказ.
Я погнала• вчера в 22:43
Ответ дляГубной рояль
Ну от бачите :)₽
Два коліна це буде близько 350 тис грн
+ реабілітація близько 12 тис на місяць + якщо сиділка буде, то це ще 30 на місяць.
А оперувати буду по одному коліну і все це розтягнеться буде на довго :)₽
А ви пишете про якісь 19 тис :))
Оч@ров@Шк@• вчера в 22:43
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Идиотка дебильная.

Love_Love_Love_• вчера в 22:44
Ответ дляГубной рояль
Автор, не мовчіть. Особливо задіває те, що взяли ваші подаровані на весілля гроші. Якщо вам умовно подарували 10 тис, то 5 з них це гроші вашого чоловіка, нехай що хоче з ними робить. Але 5 тис особисто ваші, не даруйте. А якщо ще й весілля ваші батьки оплачували, то взагалі ….
100%
+ 10 тис$ 15 років тому і зараз мали зовсім іншу купівельну спроможність
Я погнала• вчера в 22:44
Ответ дляГубной рояль
Для мене це не важливо
Love_Love_Love_• вчера в 22:45
Ответ дляЯ погнала
Позичати матері гроші?
Ми мабуть живемо різних планетах :))
А мати забере останні гроші в дітей і зробить вигляд що так і мало бути? Ми точно на різних планетах
Губной рояль• вчера в 22:46
Ответ дляПозаземний розум
Ну чому в однушці? Свекри розлучилися і мабуть житло продали , гроші поділили. Свекруха собі щось купив, а свекруха з донькою хотіла двушку, на це грошей не вистачало, все у сила і невістки в гребла, наче так в треба
Губной рояль• вчера в 22:48
Ответ дляЯ погнала
Ну от бачите :)₽
Два коліна це буде близько 350 тис грн
А ви пишете про якісь 19 тис :))
Це не буде така сума, реабілітації на 12 тис у свекрухи нема. І сиділка не 30 тис
Губной рояль• вчера в 22:49
Ответ дляЯ погнала
Для мене це не важливо
А для автора важливо, тому і пише тут.
Я погнала• вчера в 22:52
Ответ дляГубной рояль
Ми в Києві.
Сиділка цілодобова. І то нам пощастило, що знайшли за такі гроші.
Реабілітація це масажі, лфк, заняття з фізіотерапевтом, зміцнення мʼязів і тд
Чи ви думаєте що ото зробите операцію і все? :))
Губной рояль• вчера в 22:56
Ответ дляЯ погнала
Ми в Києві.
Ні , не думаю, що все. Але 10 тис доларів на це витрачати не плануємо. Маємо також інші важливі витрати. Ви думаєте всі, хто міняє суглоби, мають таку суму і можуть безболісно витратити її ?
Позаземний розум• вчера в 22:55
Ответ дляЦветов Мне срочно
Хитросделанная семейка
Я погнала• вчера в 22:56
Ответ дляГубной рояль
Тоді в операції не має сенсу, бо є шанс, що людина на ноги стане і почне нормально ходити в кращому випадку через рік
Губной рояль• вчера в 22:57
Ответ дляЯ погнала
Людина вже встала і потрошку ходить по дому, з опорою . 82 роки