Ванна Тазиковна• вчера в 22:39
Ремувер для кутикули
Порадьте, будь ласка, хороший. Бо надоїло обрізати кутикулу.
Алина-1240• вчера в 22:53
Он не растворяет кутикулу)) а лишь размягчает и птеригий позволяет размягчить
Ванна Тазиковна
• вчера в 22:59
Ответ дляИщу-брожу
Та все одно підрізати треба.
Читаю відгуки що просто відсувають дівчата. Хотіла полегшити собі життя.
Ищу-брожу• вчера в 23:09
Ответ дляВанна Тазиковна
Ой, я теж ці відгуки читала
Але якось чуда не сталося
Ну шо не так?• вчера в 23:21
Ответ дляВанна Тазиковна
Перший період часу,буде вигляд не дуже охайний,але якщо перетерпіти,то з кожним разом результат буде кращий.Але якщо у вас дуже сильно наростає кутикула і її дуже багато,то може і не взяти ремувер,він краще працює з тонкою кутикулою,яка не сильно заростає