Запасная спина• 13 апреля в 14:08
У кого після довгого прийому антидепресантів цикл почав поводитись дивно
що вам сказали лікарі і чи знайшли звязок?
Тарабарщина• 13 апреля в 14:14
Вы инструкцию читали? Там же указаны побочки.
Вот из инструкции с Сертралину:
З боку репродуктивної системи та молочних залоз. Дуже часто: порушення еякуляції;
часто: нерегулярний менструальний цикл*, еректильна дисфункція; нечасто: статева дисфункція, менорагія, вагінальна кровотеча, статева дисфункція у жінок; рідко: галакторея*, атрофічний вульвовагініт, виділення зі статевих органів, баланопостит*§, гінекомастія*, пріапізм*; частота невідома: післяпологова кровотеча*†.
Вот из инструкции с Сертралину:
Бабуся Бетман• 13 апреля в 14:20
Это может быть и не связано с приёмом. Если ав долго принимали, а проблемы начались только сейчас. Я пью больше года, ничего не изменилось.