Плакулька• вчера в 14:31
Порадьте захоплюючий серіал на 1-2 сезони
Вперше мабуть за рік залишилась сама вдома , в квартирі прибрано , їжа наготовлена, діти будуть вдома аж в 9 вечера. Хочу залипнути в якийсь серіал, щоб прям захоплюючий, бажано з несподіваною кінцівкою
Ушла и Пришла• вчера в 15:15
Я дивилася Річка Медісон. Один сезон, драма, мені сподобалося, хоч і не моє
Чавонадо• вчера в 16:42
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Свинцовые дети, 56 дней, Ограбление
Свинцеві діти дивилась, що там захоплюючого?
Трешовий серіал, як поляків вихлопами з заводу травили в радянські часи за вказівками компартії, а лікарка з 5 розміром грудей всюди пхала носа, поки не догралась.
Домашня Зюзя• вчера в 16:51
Если вам не обязательно триллер, детектив, то вот чудесные сериалы (последние 2 Нетфликс):
Капли Бога
Псих, но все в порядке
Любовная битва
Капли Бога
Псих, но все в порядке
Любовная битва
Женщина_в_лосинах• вчера в 18:25
Ответ дляЧавонадо
мне очень понравился