Вічний двигун• 13 апреля в 19:58

В колективі заведено обідати разом. Кожен щось своє приносить, виставляє на загальний

стіл і всі їдять разом. Я брезгую їсти чужу їжу. Як відмовитись від цього?
Я новенька в цьому колективі і не знаю як бути з цими обідами.
Бешене сарі• 13 апреля в 19:59
Уходите на обед в кафе

мимАпроходила• 13 апреля в 20:00
Скажіть, що особлива дієта у вас.
parele• 13 апреля в 20:00
Кажете, що у Вас дієта - без солі, без спецій. Або один раз пригостити несмачним, потім не захочуть)
Рекламама• 13 апреля в 20:00
Просто сказать, спасибо и есть из своей коробочки
Ні грама• 13 апреля в 20:00
Это мой ад. Иди е в парк есть свое
сою не люблю• 13 апреля в 20:00
+ уходить, или вы на диете и только надо есть что взяли, или только в определенные часы(не совпадающие со всеми)
Love_Love_Love_• 13 апреля в 20:00
Ответ дляБешене сарі
Уходите на обед в кафе
Ужас.
Ніяк, мовчки берете свою їжу і сідаєте збоку, нікому нічого не потрібно пояснювати.

Невловимий Джо• 13 апреля в 20:01
Блин, кому это интересно такое пришло в голову. Я бы тоже не ела чужую еду
Однозначно• 13 апреля в 20:02
скажите что точно считаете бжу и калории
Аристократка-тунеядка• 13 апреля в 20:02
Я и в гостях не ем, и это у людей которых знаю, а которых не знаю и подавно бы не ели ничего
Чудо в декрете• 13 апреля в 20:02
Автор, я була в такій ситуації. Сказала, що буду їсти тільки своє. Сідає за стіл разом зі всіма, але їм тільки зі свого судочку.

Я хочу і буду їсти своє. Беру тільки для себе.
Всех анонимов аноним• 13 апреля в 20:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Ужас.
кстати,полностью согласна. автор, разогрели, сели и молча кушаете. не обьясняйтесь.уверена, они там все хотят нормально сесть и есть свое,а не харчи чужих людей. просто все стесняются отказаться.
Мозговая пилочка• 13 апреля в 20:02
Просто подякувати і сказати, що ви маєте їжу
Однозначно• 13 апреля в 20:04
я бы вообще уходила, не люблю такое
Love_Love_Love_• 13 апреля в 20:03
Ответ дляВсех анонимов аноним
Щей всі в кучу, просто свинячество якесь
Всех анонимов аноним• 13 апреля в 20:05
на работе у мужа его сотрудница так и лезет к коллегам со своей едой, предлагает то холодец, то пасочки, то котлетки, то еще что-то. только проблема в том, что в холодильнике она хранит лекарства, в частности корвалол. и вся еда воняет страшно лекарством. когда греет на работе в микроволновке, штын стоит даже в коридоре. а представьте такое есть
Чудо в декрете• 13 апреля в 20:05
Ответ длясою не люблю
Перерва у всіх в один час. Їдять тільки на кухні. В кабінетах не їдять.
Тому я сиділа разом зі всіма і їм своє.

Казати, що на дієті, також ДЛЯ МЕНЕ не варіант. Бо тоді постійно притримуватися дієти.

Вважаю, що я доросла людина. І можу сказати, що буду їсти сама.
Рятівник Малібу• 13 апреля в 20:06
Я вообще не люблю есть с чужими людьми за одним столом. Я ем за своим рабочим втыкая в телефон, первое время доставали меня, потом отстали. Отмазки типо считаю ккал и на диете мне не подходили
Чудо в декрете• 13 апреля в 20:06
Ответ дляОднозначно
я бы вообще уходила, не люблю такое
Нема куди піти. Перерва коротка.

Однозначно• 13 апреля в 20:07
Ответ дляЧудо в декрете
Нема куди піти. Перерва коротка.
будет тепло - просто на лавочке с ланчбоксом можно посидеть
Божа кульбабка• 13 апреля в 20:08
ой йо
Однозначно• 13 апреля в 20:09
Ответ дляЧудо в декрете
Нема куди піти. Перерва коротка.
даже полчаса можно уйти в соседний ТЦ на фудкорт
Маю рацію• 13 апреля в 20:09
Колись Горбачов розповідав про свою молодість. Зберуться в обід трактористи, дістануть їжу, а до неї пляшку. Мишко втікав бігати в поля, аби ту пляшку не бачити. Це він говорив під час запровадження ’сухого закону’.
Прокачую сідниці• 13 апреля в 20:12
Ой, у нас прибиральниці полюбляють вранці снідати разом, кожна своє виставляє на стіл і то все разом їдять. Ми з дівчатами,якщо і обідаємо разом,то їмо кожен своє, іноді можемо пригостити, якоюсь випічкою
Леді_Капуста• 13 апреля в 20:12
Ответ дляНі грама
Это мой ад. Иди е в парк есть свое
Зимой в парк обедать не находишься
Чудо в декрете• 13 апреля в 20:13
Автор, я зараз знаходжуся в такій же ситуації, як і ви.

За декілька місяців, що я працюю, мені ніхто нічого не казав стосовно того, що я їм окремо.
Придумувати щось і про якісь дієти, кудись від всіх ховатися, їсти в інший час я не стала і не буду.

і чому я маю кудись іти, особливо, коли дощ, ожеледиця, холодно і ін? ЧОМУ я маю ховатися? Це маячня якась.

Всі звикли. Ніхто на мене не звертає увагу.
Можливо їм і було дивно спочатку.
Але я відразу вирішила, що не буду нічого придумувати.

Я НІЧОГО НЕ ПОРУШУЮ. Я просто їм. Їм, як мені зручно.
І все.
Чудо в декрете• 13 апреля в 20:14
Ответ дляОднозначно
А навіщо? Я хочу їсти за столом, пити чай.
Ловлю капці• 13 апреля в 20:15
У нас так и было одно время, и это было ужасно. Особенно коллега, которая все перемацывала пальцами, проверить хорошо ли погрелось. Пришлось сесть на диету
Чудо в декрете• 13 апреля в 20:15
Ответ дляОднозначно
Перерва півгодини. Поряд нічого нема.
Але не в цьому питання.

Чому я маю кудись іти? Я не хочу.
IQ 80• 13 апреля в 20:16
Ответ дляПрокачую сідниці
Ой, понимаю. У нас тоже уборщицы таскают с собой еду на работу. Грызут ей каждая из своей пластиковой мисочки с крышкой. И еще жирной и калорийной выпечкой друг друга кормят. Бррр...