Уравнобешенная• 13 апреля в 21:39
Красота
Уравнобешенная
• 13 апреля в 21:44
Ответ дляЯ не тону
Это чудовище не лучше
Это дорогая элитная, очень дорого берёт с мужчин только за общение с ней
Борщичок• 13 апреля в 21:45
Ответ дляУравнобешенная
Нет , это красота
Коли анорексія стала красою?
Спішу - перекидаюсь• 13 апреля в 21:46
Ответ дляPrervana
Самка примата. Иллюстрация в учебнике биологии)
Зато худа, як порадниці люблять
Я не тону• 13 апреля в 21:46
Ответ дляБорщичок
Це хвороба.
Ей всё нравиться, а если человек не хочет лечиться то это её личное дело, пусть высохнет и умрет(
Уравнобешенная
• 13 апреля в 21:46
Ответ дляБорщичок
Коли анорексія стала красою?
С тех пор как их показывают со всех утюгов
Борщичок• 13 апреля в 21:47
Ответ дляЯ не тону
Анорексія вкрай складно лікується і не завжди є результат. Від неї люди помирають. Це не тема для глузування.
Бува і таке• 13 апреля в 21:47
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зато худа, як порадниці люблять
Ага заветные 45кг, при росте 170плюс
Я не тону• 13 апреля в 21:48
Ответ дляБорщичок
Так её всё устраивает, она же сама это говорит. Где тут глузування?
Спішу - перекидаюсь• 13 апреля в 21:48
Ответ дляБува і таке
Ага заветные 45кг, при росте 170плюс
Ідеальна вага для порадниць.
Борщичок• 13 апреля в 21:49
Ответ дляЯ не тону
Вона не буде говорити інакше. Там і з психологією, а можливо і з психіатрією є проблеми. Мені шкода таких жінок.
жижифреймут• 13 апреля в 21:50
Ответ дляУравнобешенная
Мені ніде не показують
Уравнобешенная
• 13 апреля в 21:50
Ответ дляБорщичок
Ещё раз им всё нравится
Борщичок• 13 апреля в 21:51
Ответ дляУравнобешенная
Ещё раз им всё нравится
Ще раз, те що людина демонструє на загал не завжди правда. Така вага не норма.
Борщичок• 13 апреля в 21:52
Ответ дляжижифреймут
Мені ніде не показують
Мені також ні. Вперше бачу. Мабуть ми з вами цим не цікавилися просто.
Уравнобешенная
• 13 апреля в 21:52
Ответ дляБорщичок
Вторая украинская звёзда, её все тут знают
Бува і таке• 13 апреля в 21:53
Ответ дляБорщичок
Так якщо в неї психологічний розлад, то вона і худла до таких розмірів, щоб бути щасливою. То може вона і щаслива
.
Те що то розлад, то вже інше
. Те що то розлад, то вже інше
Борщичок• 13 апреля в 21:53
Ответ дляУравнобешенная
Я ні.
Борщичок• 13 апреля в 21:55
Ответ дляБува і таке
.
Те що то розлад, то вже інше
. Те що то розлад, то вже інше
Ми це не дізнаємось. Чим вона керувалась і чому вона так виглядає. Але вага замала.
Бува і таке• 13 апреля в 21:56
Ответ дляБорщичок
Так вага замала.
Вона до війни була така гарна дівчина
.
А зараз вона прям дуже агресивна, коли кажуть, що треба лікуватися. Але ж поки жива
Вона до війни була така гарна дівчина
. А зараз вона прям дуже агресивна, коли кажуть, що треба лікуватися. Але ж поки жива
Я инженер, меряю от 1• 13 апреля в 21:58
Ответ дляУравнобешенная
Ещё раз им всё нравится
хворі на шизофренію також сприймають голоси в голові як справжні і вірять їм, але це прояв хвороби. З анорексією те ж саме, можна сказати, що людина бачить те, чого немає. Вона дивиться в дзеркало і здається собі товстою. Хоча насправді там вже одні кістки стирчать.
Це дуже складний розлад. Білкове голодування мозку змінює структуру мозкових тканин і спричиняє незворотні зміни в ЦНС.
Це взагалі несмішно.
Борщичок• 13 апреля в 21:58
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це взагалі несмішно.
І я про це. Серйозні речі і біда для батьків
Я инженер, меряю от 1• 13 апреля в 22:00
Ответ дляБорщичок
я працюю з РХП, і це реально дуже складно.
І ефективність терапії на рівні 50-60%, це дуже невтішні прогнози насправді.