Тріль підпільний• 14 апреля в 12:42

Трусики від протікання в критичні дні.

Порадьте якісні, приємні до шкіри. Користуюсь прокладками і ще трусики хочу спеціальні мати, щоб в них прокладку і вночі спокійно спати. Дякую!
Чаклунка-ведунка• 14 апреля в 12:43
У мене некст.

В курсі діла• 14 апреля в 12:46
А ви не хочете звернутися до гінеколога? Якщо вам вночі не вистачає 1 прокладки, то це ознака рясних, тобто надмірних, місячних і це не є добре для організму. Надмірна крововтрата щомісяця шкодить здоровʼю.
Весняний Марафон• 14 апреля в 12:49
Bnb, устраивают и меня, и детей, только большемерят на размер
Бутерброд и я• 14 апреля в 12:50
Kotex
Заикальница• 14 апреля в 12:59
Ответ дляВ курсі діла
Толку от этих обращений. У меня скоро климакс, а причины так и нет. Спираль я категорически не хочу , а КОК не особо помогли , два месяца норм, а потом как обычно , но плюс я как овощ, только жрать и спать хочется, либидо ноль. Жизнь как у травы.
Донька подруги• 14 апреля в 13:08
Ответ дляЗаикальница
Та сама історія.
Я здорова, і теж 45+.
І у мами були рясні.
Чаклунка-ведунка• 14 апреля в 13:11
Ответ дляВ курсі діла
Не обов´язково вони рясні. Просто анатомія така, що лиється аж до початку сідниць.

В курсі діла• 14 апреля в 13:56
Ответ дляЗаикальница
Це ваш окремий випадок. Тисячі жінок носять Мірену, приймають КОК та інші препарати і їм підійшло.
автор Тріль підпільний • 14 апреля в 14:04
Ответ дляВ курсі діла
Я доросла дівчинка, до гінеколога ходжу. З чого ви взяли,що в мене рясні? Мені для комфорту треба) Я так хочу.
Графиня Шезвездицкая• 14 апреля в 15:15
Ответ дляВесняний Марафон
Буду признательная, если проконсультируете..
Какой мне размер взять на 11 лет?
Весняний Марафон• 14 апреля в 17:59
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Какой мне размер взять на 11 лет?
смотрите по объему бедер размер и берите на размер меньше. Те если по их таблице у ребенка бедра на С, берете ХС и тд.
Графиня Шезвездицкая• 14 апреля в 21:12
Ответ дляВесняний Марафон
Спасибо