Творю чудеса• 14 апреля в 13:04

Впевненість в собі і пошук роботи

Чи впливає на пошук роботи впевненість у собі?
Заставляличка• 14 апреля в 13:04
Впевненість в собі впливає на все життя

Завжди недо...• 14 апреля в 13:05
Конечно. На все влияет.
Уси Пуси• 14 апреля в 13:19
Я бы сказала, что еще больше влияет способность плясать под дудку работодателя и тешить его эго. Я имею в виду вежливость и готовность работать 24 на 7. Слишком самоуверенных работодатели даже боятся, как конкуренцию
А у нас макарошки• 14 апреля в 13:25
Ответ дляУси Пуси
я на днях прочитала фразу, яка мене успішного кар´єриста 46 років цепанула:хорошу кар´єру вдалося побудувати не розумним і талановитим, а людям, які вміли підлаштовуватися і згладжувати гострі кути з колективом і з керівництвом.
у мене ця фраза декілька днів в голові сиділа і я зробила висновок, що зі мною працювало багато набагато розумніших мене колег, но через свій гонор, характер звільнялися чи їх звільняли..і в результаті успіхів майже ніхто не досяг.
Кукарикуууууу• 14 апреля в 13:51
Ответ дляА у нас макарошки
А ви досягли? Ви вмієте згладжувати?
Уси Пуси• 14 апреля в 14:08
Ответ дляА у нас макарошки
Так, це правда. Від рядового співробітника роботодавець у першу чергу чекає здатності підлаштовуватися. Я проходила багато співбесід і саме якщо я показувала себе максимально зручною для роботодавця, то мене наймали. Навіть якщо здібностей багато, то наврядче роботодавець обере співробітника з занадто великою самовпевненістю і запитами. Таких бояться
Болтушка Му• 14 апреля в 14:12
Ответ дляА у нас макарошки
Згодна, бо я з отих гонорових з характером, у результаті нічого не маю)

Да Щас же• 14 апреля в 14:30
Ответ дляУси Пуси
А если в душе не хочется работать то и не возьмут на работу?
Да Щас же• 14 апреля в 14:35
Ответ дляУси Пуси
А если не показывать свой гонор и требования,то не будет проблем? Если просто притворяться на работе что типа готова подстраиваться под начальника и др?
Да Щас же• 14 апреля в 14:37
Ответ дляБолтушка Му
Так а вы не показывайте свой характер да и все
Болтушка Му• 14 апреля в 15:44
Ответ дляДа Щас же
Коли гонор є, Ви його ніяк не заховаєте
Да Щас же• 14 апреля в 15:49
Ответ дляБолтушка Му
Коли гонор є, Ви його ніяк не заховаєте
Так а если на словах соглашаться со всем что скажет работодатель.?
А у нас макарошки• 14 апреля в 16:26
Ответ дляКукарикуууууу
А ви досягли? Ви вмієте згладжувати?
так, досягла. фінансовий директор великого холдингу.
згладжувати навчилася в дитинстві, в силу свого спокійного характеру і надто строгих батьків.