Не зацілована• 14 апреля в 13:12

Как вы выбираете СТО, чтобы не "впарили лишнее"

по отзывам, рекомендациям, чеку-расшифровке?
пані Солоха• 14 апреля в 13:19
Если вс захотят намахать, а вы полный ноль в устройстве автомобиля, вас разведут. Сумма зависит от наглости, и вашего поведения.

Всех анонимов аноним• 14 апреля в 13:19
Мне кажется они все впариват лишнее ))
Весела моль• 14 апреля в 13:23
к хорошему знакомому езжу
Колгоспниця• 14 апреля в 13:33
Знакомый, классный мужчина
Пургену мне• 14 апреля в 13:42
Обслуговую автівку на офіційному сто. Ніколи нн впарюють нічого
Стефанія• 14 апреля в 13:43
машина на гарантии, маленький пробег, поэтому обслуживание у официалов
Щира українка• 14 апреля в 14:24
Ответ дляПургену мне
А как понять сто официальное или не?

Заюшка_хозяюшка• 14 апреля в 14:55
Ответ дляПургену мне
Дурень думкою багатіє))
(у мене чоловік працює на офіційній СТО)
Графиня Шезвездицкая• 14 апреля в 15:12
либо иметь друзей на СТО, либо мужчину, который это проконтролирует..
Пургену мне• 14 апреля в 16:27
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дурень думкою багатіє))
І який можна зробити висновок з вашого посту? хіба що те сто, на якому працює ваш чоловік, не є адекватним. Все. Я обслуговую машину явно не на таком сто)
Заюшка_хозяюшка• 14 апреля в 16:36
Ответ дляПургену мне
Ага-ага))) Ну звісно, вас не дурять, я ж так і написала)
Пургену мне• 14 апреля в 16:45
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так, мене не дурять
ТрамвайGirl• 24 апреля в 09:57
Найкращий спосіб не переплатити — обирати вузькоспеціалізовані сервіси з прозорою репутацією та завжди порівнювати результати діагностики у двох різних місцях. Обов’язково вимагайте детальний чек-наряд із переліком робіт і повернення старих запчастин, щоб переконатися в реальності проведеного ремонту. А для того, щоб краще розбиратися в технічних нюансах та обирати лише перевірені сервіси, раджу заглянути на корисний ресурс http://limotrans.com.ua, де зібрано багато порад для автовласників.