Цвірінь• вчера в 15:17
Як в заможніх жінок виходить не метушитись, бути спокійному
Ось я звертаю увагу, як поводять себе ті середнячки
А як ті шо гарно заробляють
Як в тих жінок виходить бути спокійними і врівноваженим
Не лазити по сумці , зайвих рухів не робити. Такі руки які виказують її що вона не впевнена в собі
А як ті шо гарно заробляють
Пуки-куки• вчера в 15:19
При чому тут заможність? Чи ви маєте на увазі нормальних які самі на себе заробляють і не трясуться що чоловік копне в дупу якщо шо
Міряю від одиниці• вчера в 15:20
Станете заможною - зрозумієте)
А взагалі, метушливість залежить від психіки, а не від заможності.
Разгуляшка• вчера в 15:28
То есть вы никогда не видели танков в лосинах, которые уверенно прут не смотря ни на что))? И явно не рокфеллеры)
Лапка• вчера в 15:34
Ответ дляЯкаКраля
деньги придают уверенность
+1, состоятельный успешный человек не метушиться/не суетиться. Зачем?
А вот когда нет денег, то и чувства собственного достоинства меньше и суетливость/робость появляется