Мати драконів• вчера в 19:06
Розмір джинсів, який вибрати
У мене дилема з моєю фігурою . Я не товста, але маю живіт. Та який там живіт - пузяру. При ОБ 100 у мене пузо 90. Так от, вибираю джинси, знайшла класні, дуже подобаються, але .. Розмір 27 сів супер, і по бедрам, але в талії придавлює мій пузяру. Воно то красиво, але ж трохи жме. А розмір 28 в пузі добре, але ж все решта широковато. Як думаєте, що вибрати? Чи потягнеться той пояс, якщо в джинсах 88 котон, 6 поліестер і 6 віскоза?
Мати драконів
• вчера в 19:07
Варіант похудати, я маю на увазі , і він мене має на увазі також. Все намагаюся і ніяк
Мати драконів
• вчера в 19:08
Ответ дляВсе і одразу
Купите джинсы для беременных)
Та блін було б смішно, якби не було так все сумно)
Все і одразу• вчера в 19:09
Ответ дляМати драконів
Ну так в них вашему животу будет комфортно
Мати драконів
• вчера в 19:10
Ответ дляВсе і одразу
Короче лосини, спортивки моє все. Саме смішне , коли була вагітна, то ходила в звичайних джинсах.
Кров з молоком• вчера в 19:10
Беріть більший, бо прстійне стискання черевної порожнини дуже шкідливе для вашого здоров´я
Раз одела не бу• вчера в 19:11
Ответ дляМати драконів
В мене така проблема як у вас. Джинси H&M зі стрейчем замовляю, от вони добре сідають. Ті що жмуть вже давно не беру, бо то страшна картина, хай краще висять.
Мати драконів
• вчера в 19:11
Ответ дляКров з молоком
Може навпаки живіт той трохи стухне. Не дарма ж є пояси носять втягуючі
Кров з молоком• вчера в 19:12
Ответ дляМати драконів
Нєє, гінекологи категорично забороняють такі тортури, повірте
СкрипяСердцем• вчера в 19:13
Ну вы ж сами понимаете, что не потянутся. Поэтому или бОльший размер, или спортивки.
П.С. Такая же
Мати драконів
• вчера в 19:13
Ответ дляРаз одела не бу
Картина то навпаки , красива. Живота нема, можна вдягти щось коротеньке. І не скажу що прямо дуже жме, ходити можна, але ж бачу що нормально так втягнуло
Мати драконів
• вчера в 19:14
Ответ дляSo_so
А у Вас худеется отдельными зонами? У меня никак, худеет всё пропорционально.
Саме смішне, я недавно травонулась, не їла 3 дні, в що Ви думаєте? Так, я скинула 3 кг , а живіт не зменшився, напевне все з цицьок пішло
Мати драконів
• вчера в 19:15
Ответ дляСкрипяСердцем
П.С. Такая же
Та джинс не 100 відсотків, пишуть що є надія на те, що трохи потягнуться. Або репнуть))
Мати драконів
• вчера в 19:15
Ответ дляКров з молоком
Так давить не там де гінекологія, а там де гастроентеролог
Кров з молоком• вчера в 19:18
Ответ дляМати драконів
Теж погано! Нащо вам ті джинси, мають сісти комфортно. Ви ж їх будете ненавидіти
Последний вагон• вчера в 19:17
29 при 26, 27, 28, 29, 30; или л в хс, с,м, л, хл,; или 40 в 36, 38, 40, 42
Мати драконів
• вчера в 19:19
Ответ дляПоследний вагон
На мне 28 болтается, норм только в талии. В 29 вообще утону везде. Ношу обычно 38 и м вся одежда, ог 92
Мати драконів
• вчера в 19:20
Ответ дляКров з молоком
От блін, може й так. Але ж так красиво (
Последний вагон• вчера в 19:20
Ответ дляМати драконів
Не может болтаться в сраке 100 см 28. Никак
Кров з молоком• вчера в 19:21
Ответ дляМати драконів
Красиво стоять в них, а сісти посидіти - кишки видавлює
Ласую колобками• вчера в 19:21
Ответ длярукиЖимолости
Та куди 27 на такі параметри.
От і я дивуюся… я худіше, і живота нема, і беру 28
Кров з молоком• вчера в 19:21
Ответ дляЛасую колобками
Я теж ніби менше по см, і ношу 29. Подумую про 30
Мати драконів
• вчера в 19:21
Ответ дляПоследний вагон
Так модель же не скини.
Последний вагон• вчера в 19:22
Ответ дляМати драконів
Так модель же не скини.
Я о стандарте размера
Мати драконів
• вчера в 19:23
Ответ дляЛасую колобками
Різні фасони, марки одягу...