Мати драконів• 14 апреля в 19:06
Розмір джинсів, який вибрати
У мене дилема з моєю фігурою . Я не товста, але маю живіт. Та який там живіт - пузяру. При ОБ 100 у мене пузо 90. Так от, вибираю джинси, знайшла класні, дуже подобаються, але .. Розмір 27 сів супер, і по бедрам, але в талії придавлює мій пузяру. Воно то красиво, але ж трохи жме. А розмір 28 в пузі добре, але ж все решта широковато. Як думаєте, що вибрати? Чи потягнеться той пояс, якщо в джинсах 88 котон, 6 поліестер і 6 віскоза?
Последний вагон• 14 апреля в 19:23
Ответ дляМати драконів
Так модель же не скини.
Хотя у китайцев и хс на 2хл бывает, и 2хл на с
Ласую колобками• 14 апреля в 19:23
Ответ дляКров з молоком
Я теж ніби менше по см, і ношу 29. Подумую про 30
У мене теж є декілька 29. Ну точно не 27
Ласую колобками• 14 апреля в 19:24
Ответ дляМати драконів
Різні фасони, марки одягу...
Да які б не були марки, 27 я давно не ношу. І обʼєми у мене менші за ваші
Кров з молоком• 14 апреля в 19:24
Не в розмірі суть, ладно. Питання у комфорті або красі в обліпочку
60 метрів сметани• 14 апреля в 19:24
Ответ дляМати драконів
На мне 28 болтается, норм только в талии. В 29 вообще утону везде. Ношу обычно 38 и м вся одежда, ог 92
Жіночий 27 розмір джинсів відповідає параметрам: обхват талії приблизно 66–70 см та обхват стегон 90–94 см. Це міжнародний розмір S (small) або європейський 36.
Харе заливать, троляка с пузякой!
Мати драконів
• 14 апреля в 19:25
Ответ дляПоследний вагон
Я о стандарте размера
Ось розмір 28, сів як раз, але вертаю назад, не красиво. А там модель інша, нажаль не зробила фото
Кров з молоком• 14 апреля в 19:25
Ответ для60 метрів сметани
Харе заливать, троляка с пузякой!
Та хто зна яку там бірочку нашили...
рукиЖимолости• 14 апреля в 19:25
Ответ дляМати драконів
В мене 95,розмір м,меньше 28 не буде.
Ласую колобками• 14 апреля в 19:25
Ответ для60 метрів сметани
Харе заливать, троляка с пузякой!
Саме так. Коли я була s, то носила 27. Зараз у мене М, ношу 28, інколи 29
Все і одразу• 14 апреля в 19:25
Ответ дляМати драконів
И эти малы на вас
Мати драконів
• 14 апреля в 19:26
Ответ для60 метрів сметани
С пузом 90 см вы носите 27 размер джинс???
Авторка брехуха!
У мене розмір 38, а з цими 27,28 я не розбираюся, але влізла і в 27
60 метрів сметани• 14 апреля в 19:27
Ответ дляМати драконів
Покажите бирку с размером 28
Ласую колобками• 14 апреля в 19:27
Ответ дляМати драконів
Да ви добряче «упітана», який 27…
Мати драконів
• 14 апреля в 19:27
Ответ дляКров з молоком
Так, оце вірно підмітили
Розбещена цяточка• 14 апреля в 19:27
Я колись розтягла пояс джинсів. Намочила добре, всередину в пояс запхала качалку ( або щось інше, що туго, але влізе) і залишила на ніч. За ніч пояс і висох, і розтягнувся до комфортної ширини. Головне, знайти на що натягти. Типу, ось так.
Потім довго ще ті джинси носила, після прання пояс і далі був комфортним.
Кров з молоком• 14 апреля в 19:28
Ответ дляМати драконів
Так, оце вірно підмітили
Зараз актуальна вільна посадка в джинсах та брюках. Не потрібно такий обліпон, не сучасно!
Все і одразу• 14 апреля в 19:28
Ответ дляМати драконів
Так, оце вірно підмітили
Вы на фото не видите что у вас ляшки обтянуты( они должны сидеть свободно
Как тогда 27 мог на вас сесть?
Мати драконів
• 14 апреля в 19:28
Ответ дляЛасую колобками
От я з цими 27,28 і зависла. Мабуть тоді 28 мій і є
60 метрів сметани• 14 апреля в 19:28
Ответ дляЛасую колобками
Да ви добряче «упітана», який 27…
Я намного стройнее Авторши, но ношу 28, в 27 не влезаю. А тут слониха утверждает, что она Дюймовочка и 28 размер на ней болтается
Ласую колобками• 14 апреля в 19:29
Ответ для60 метрів сметани
Я так само, худіше, але в 27 я не влізу
Мати драконів
• 14 апреля в 19:29
Ответ дляРозбещена цяточка
Треба десь таку штуку купити
Розбещена цяточка• 14 апреля в 19:30
Ответ дляМати драконів
Треба десь таку штуку купити
Я не штукою розтягувала, а домашніми підручними засобами. Розтягла)
Мати драконів
• 14 апреля в 19:31
Ответ дляВсе і одразу
Как тогда 27 мог на вас сесть?
Блін, хоть йди і роби фото. Може модель така. Короче дівчата, ви супер. Стимул дали на похудання))
Последний вагон• 14 апреля в 19:31
Ответ дляМати драконів
Однако🤯
Мати драконів
• 14 апреля в 19:31
Ответ для60 метрів сметани
Я не слониха, у меня просто хороший спасательный круг )))
60 метрів сметани• 14 апреля в 19:32
Ответ дляМати драконів
И размер джинс у вас не меньше 32!
О каком 27 размере вы шепчете?!
Все і одразу• 14 апреля в 19:32
Ответ дляМати драконів
Вы не умеете выбирать джинсы и то что имеете сейчас с фигурой можно нормальные джинсы подобрать но вы себе настырно пихаете в маленькие размеры
У вас уж простите и ноги не хрупкие вам надо широкие штанины
Мати драконів
• 14 апреля в 19:33
Ответ для60 метрів сметани
И размер джинс у вас не меньше 32!
О каком 27 размере вы шепчете?!
Та давайте уже 36, чё уж там ))) у меня размер 27 давит только живот, попа, бедра все норм
60 метрів сметани• 14 апреля в 19:34
Ответ дляМати драконів
Ну вы свой спасательный круг не сфоткали.
На фото огромные жирные ляхи и массивные ноги
60 метрів сметани• 14 апреля в 19:34
Ответ дляМати драконів
Сходите к окулисту