Забула що?• 14 апреля в 19:28
Чем лучше ухаживать за кожей вокруг глаз, если есть сухость, но тяжелые кремы
дают отеки?
ФрекенБок• 14 апреля в 19:29
Мне сухость убрал полностью ретиналь Медик8 и ещё патчи Шисейдо ношу почти каждый день
БлинчикБезСметанки• 14 апреля в 19:30
Креми з пептидами, pdrn. Вони не обов´язково важкі по тектурі, головне склад дієвий проти зморшок
Мелочунь• 14 апреля в 21:03
Мені від сухості і взагалі покрашив стан під очима, крем медік 8, для очей, нічний. Але я ним і на ніч і вдень. Для мене це виявився самий дієвий крем, який я купила знову
Та_шо_ж_таке• вчера в 14:03
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Можете якісь конкретні порадити?