Стервочка• 14 апреля в 21:10
У мене слов´янське обличчя?
Медсестричка• 14 апреля в 21:24
Ответ дляСтервочка
Це мене не хвилює. Просто я думала завжди, що схожа на слов´янку,але все що завгодно мені казали, а не українку чогось
Вы такая интересная. Вы назовете словачку словачкой или чешку или литовку от латышки отличите? Вот и другим по факту паралельно. Точно не китаянка, не негритянка, дальше пальцем в небо.
Стервочка
• 14 апреля в 21:24
Ответ дляЛюблю Украину
Это как на фото. Очень жалкое зрелище, и жизнь морально невыносима. Я знаю о чем говорю
А можна вас запитати, у вас теж є психологічні проблеми?
Злюка бобер• 14 апреля в 21:25
Ответ дляСтервочка
Це майже 30 + всі шанси у мене були в молодості, але я їх неправильно використала
Всі роблять помилки, це нормально. Мені 42, я 2 раз заміж виходжу і що. Все ок) Навіщо Ви додаєте такі фото? Щоб гидоти наслухатись? У Вас нормальна зовнішність, не треба так дуріти.
Медсестричка• 14 апреля в 21:26
Ответ дляЗлюка бобер
Просто некому поплакаться. Вот и все.
60 метрів сметани• 14 апреля в 21:26
Ответ дляСтервочка
Мені казали,що на слов´янку в т ч Україну я не схожа
і що це змінює?
АнтиТроль• 14 апреля в 21:26
Ответ дляМедсестричка
Та неееет. Те живые, бодрые, харизматичные. А это тень.
Та разные есть
Стервочка
• 14 апреля в 21:26
Ответ дляЗлюка бобер
Не заради цього, просто мені тут казали, що я іспанка, італійка, португалка, француженка, але ніяк не із слов´янських країн. Тому і питаю. Просто цікаво
Стервочка
• 14 апреля в 21:27
Ответ дляМедсестричка
Просто некому поплакаться. Вот и все.
Я цю тему, не щоб плакатися створила, але її засрали вже
Злюка бобер• 14 апреля в 21:28
Ответ дляСтервочка
Для мене на 1 фото Ви схожі на іспанку, я працювала з ними)
Люблю Украину• 14 апреля в 21:33
Ответ дляСтервочка
Еще какие, которые мешают нормальной социальной жизни и личной( подхожу к тому чтобы смириться ..
Ms. Скромность• 14 апреля в 21:34
Я не розумію ви чи знатно тролите, чи маєте нормальну таку вавку в голові?
Стервочка
• 14 апреля в 21:35
Ответ дляMs. Скромность
Я тут ніколи не писала, щоб потроллити
Залізний занавіс• 14 апреля в 21:36
Ответ дляСтервочка
Вы же смирились
Зачем вы продолжаете засорять эфир?
Какая вообще разница, на кого вы похожи?
Зачем вы продолжаете засорять эфир?
Чебураха з перцем• 14 апреля в 21:37
Ответ дляСтервочка
Це взагалі було питання без троллінгу, але щось пішло не так
Ага, тобто всі інші ваши питання з тролінгом, так і записуємо 🤭
Стервочка
• 14 апреля в 21:37
Ответ дляЧебураха з перцем
Вище писала, що всі мої теми були без троллінгу
Ms. Скромность• 14 апреля в 21:38
Ответ дляСтервочка
Я тут ніколи не писала, щоб потроллити
А нашо ви пишете? Що ви хочете почути?
Стервочка
• 14 апреля в 21:38
Ответ дляMs. Скромность
А нашо ви пишете? Що ви хочете почути?
Відповідь по темі питання хочу почути
Чебураха з перцем• 14 апреля в 21:39
Ответ дляСтервочка
Та пізно вже відмазуватись
Ms. Скромность• 14 апреля в 21:39
Ответ дляСтервочка
Відповідь по темі питання хочу почути
У вас всі питання пов´язані з зовнішністю, у вас немає дзеркала?
Вся така шо куди там• 14 апреля в 21:40
Ответ дляСтервочка
як ти вже тут всіх за...а
Чебураха з перцем• 14 апреля в 21:40
Ответ дляСтервочка
Відповідь по темі питання хочу почути
Які питання, ви одне й те саме пишете, шо ви стара і крапка. Тролите короче
Дама_с_караваем• 14 апреля в 21:48
Ответ дляСтервочка
Ні, навпаки мій час пройшов
тоді яка вам різниця?
Туся муся• 15 апреля в 02:04
Ні. Ви схожі на француженку (Південь Франції). Красива дівчина з яскравими рисами і красивим волоссям.
Моська-слон• 10 мая в 04:03
Ответ дляСтервочка
Ні, навпаки мій час пройшов
Антидепрессант может начните принимать.
Моська-слон• 10 мая в 04:11
На колумбийку похожа, там есть такой типаж, более светлокожие, как вы) Колумбийки веселые раскрепощенные девушки. Советую тоже попробовать быть такой)
Вы очень молодо выглядите, и красивая. А улыбка, наверно, лучезарная у вас. Есть фото с улыбкой?