Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53

Німечина поверне українців

Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих

Джнело https://uazmi.org/news/post/15efb44468b9e4cb090032...
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:34
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Вы решили, что не достойны такой помощи? 😂
Так зачем работать: ей 500 евро дали,то она и визжит,залив шары немецким пивом, как все должны воевать

Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:34
Ответ дляБорисфенка
Звідси і така борзість.
Але є чимало тих, що в Україні під спідницями сидять, дружини їх і діточок годують, незабаром і воювати замість чоловіків підуть.
Таке воно, плем´я амазонок, здатні на що завгодно, аби чоловіків вберегти.
Так ваш тоже дома сидит, боится передвигаться по улице. Или то другое?
Борисфенка• 14 апреля в 22:35
Ответ дляНе танцую- но пою
Так кто вам лекарь,что вы за 57 лет ничему не научились?
Я багато чому навчилася. Не питання прислужитися Україні. Але оці маразми ’Верніться за мінімалку підлогу мити, бо в 60 років нікуди більше не візьмуть’ виглядають маразматично.
Але і багато чого іншого - суцільний маразм. Ті ж ТЦК і штурмові роти. Важко все.
-Ань-• 14 апреля в 22:35
Ответ дляНаивная Хо
Ви прочитали статті Конституції які я заскрінила? Бо здається, що ні. Всі так люблять кричати про Конституцію, але ніколи їх насправді не читали
Звичайно прочитала. Я уважно читала Конституцію, звертаючи увагу на різницю в термінах ’людина’, ’громадянин’, ’громадянин України’, а також ’ніхто’ і ’кожен’.

’Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.’

Перетворили людей у безправних осіб і відловлюють на вулицях.
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:35
Ответ дляКіна не буде
І правильно робить. Свій чоловік завжди важливіший ніж якась там Дуня, яка мріє всих на війну відправити.
Ну от і я думаю про себе. Тому так. Сподівпюсь, що цей закон таки вступить в силу.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:35
Ответ дляЗвезда в шоке
Ось для цього і потрібні ці самі закони, щоб якось врегулювати норми. А то свого чоловіка не віддам, хай жінки, діти воюють.
А сыновей бы отправили воевать? Вы не отвечаете почему-то на этот вопрос
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:36
Ответ дляБорисфенка
Что вы делали 40 лет, чтобы не работать на минималку?

Борисфенка• 14 апреля в 22:36
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Мій перебирає підрозділи, куди саме піде знову служити. З тиском 240/120. Вояка ще той.
Ща как дам• 14 апреля в 22:36
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Янина Соколова
Все должны воевать.
А у моих сыновей нужно спросить
Наивная Хо• 14 апреля в 22:36
Ответ для-Ань-

Тобто,якщо за законом людина вчинила злочин, то її теж затримувати не можна?
Кондуктор маршрутки• 14 апреля в 22:36
Ответ дляЗвезда в шоке
Женщин не трогают пока они свой рот не открывают, чтобы других отправлять. Думали что не прилетит ответка?
-Ань-• 14 апреля в 22:36
Це прогрес, що ще хтось крім мене почав викладати скріни Конституції. Значить почали читати Основний закон!
Кіна не буде• 14 апреля в 22:37
Ответ дляЗвезда в шоке
Сподівайтесь. Ще навіть законопректу немає. Поки все це почне хоть якось наближатись до реальності і війна як раз скінчиться.
Кіна не буде• 14 апреля в 22:37
Ответ дляБорисфенка
То й мій може перебирати. Чому б ні. Ще років так 10.
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:37
Ответ дляКондуктор маршрутки
Яка ответка? У нас чоловіча армія.
Котя_люлю• 14 апреля в 22:37
Але навіть не ось ці брехні мене обурюють найбільше, а те що: ’спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну’ і це ж явно не про пошуки шляхів до МИРу. Ці спільники, сидячи в теплих кріслах, весь час у пошуку як би продовжити цю м’ясорубку з нашого народу, навіть ціною повного знищення. Чи є ще диваки які вірять про каву у Криму, чи кордони 91? Вишкрібати залишки ураїнців звідусюди щоби що?
Пані з калабані• 14 апреля в 22:38
Ответ дляЗвезда в шоке
Не про себя надо думать, а про страну и зеленоликого, отходишь от своей же главной мысли 🤡
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:38
Ответ дляБорисфенка
Та я смотрю как что-то конкретное, то все сразу больные. Прям семейное. То вы в каждом сообщении в коляске были, теперь муж дома с давлением и все выбирает… Не долго выбирает?
-Ань-• 14 апреля в 22:38
Ответ дляНаивная Хо
А ви думаєте чому різних міндичів не затримують? Бо то люди, а не особи.

Борисфенка• 14 апреля в 22:39
Ответ дляКіна не буде
То ми ж про це поговорили вище - поки одні воюють, ваш перебирає. Перемоги ж чекаєте? Чужими руками воно зручно.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:39
Ответ дляЩа как дам
Янина Соколова
Все должны воевать.
А у моих сыновей нужно спросить
Удобно )
Пані з калабані• 14 апреля в 22:39
Ответ дляЗвезда в шоке
Яка ответка? У нас чоловіча армія.
Ст. 65 Конституции - слово «громадянин» отличается от «чоловік», или это непосильный вопрос для тебя?
Ща как дам• 14 апреля в 22:39
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Удобно )
Ага
Кондуктор маршрутки• 14 апреля в 22:40
Ответ дляЗвезда в шоке
Яка ответка? У нас чоловіча армія.
А вот такая. Посылаете других, то и вас туда же могут. Что не нравится такое?
Борисфенка• 14 апреля в 22:40
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не довго. Він комісований з армії по купі діагнозів, але кому це зараз цікаво? Інвалідності не дали, ні дяки, ні подяки, піде воювати далі.
Кіна не буде• 14 апреля в 22:40
Ответ дляБорисфенка
Так, разом з вами в Німиччині, також чекаємо великої перемоги.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:41
Ответ дляБорисфенка
Так и ваш же выбирает
Борисфенка• 14 апреля в 22:42
Ответ дляКотя_люлю
Та розслабтеся, насправді Мерц ввічливо послав Зеленського ’Стережіть краще свої кордони, щоб не втікали’.
Тому це просто порожні балачки.
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:42
Ответ дляБорисфенка
Чтоб вы подольше посидели на пособиях
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:42
Ответ дляБорисфенка
И не идет же. Сидит, прячется, выбирает… и не идет