Ніколи не збрешу• 15 апреля в 13:39
Хто повернувся і пожалів?
Є такі? Як ви справляєтеся з емоціями?
Борщик• 15 апреля в 13:51
Ответ дляСтигла полуниця
Шо, опять?
Могла бы уже цветы во дворе посадить. Було б як у Німеччині) Максимально ленивое тело, уже бы выехала, если бы хотела. Просила Борисфенку за руку поводить)
Борисфенка• 15 апреля в 13:55
Ответ дляБорщик
Вона й пожити в мене хоче. Або щоб вдочерила, це було б ідеально.
Нічний дожор• 15 апреля в 13:59
Ответ дляБорисфенка
а потім був би новий раунд ниття - приютила, обісрала, не нагодувала))
Борисфенка• 15 апреля в 14:01
Ответ дляНічний дожор
Само собою. Тому я самоусунулася.
Нічний дожор• 15 апреля в 14:03
Ответ дляБорисфенка
Само собою. Тому я самоусунулася.
реально просилась? Табір в Німеччині виявляється не такий прекрасний, як вся Німеччина?))
Борисфенка• 15 апреля в 14:04
Ответ дляНічний дожор
Реально. В табір її вже й не візьмуть, бо по другому колу.
ЛісАпетная• 15 апреля в 14:04
Кого пожаліти, вас?
Я сьогодні вранці верталася, бо телефон забула. Не шкодую
Бабайко• 15 апреля в 14:08
Ответ дляБорисфенка
А если сменить имя и фамилию?
Борисфенка• 15 апреля в 14:10
Ответ дляБабайко
А если сменить имя и фамилию?
І новий паспорт отримати? Ну може й недогледять, в табір візьмуть
Бабайко• 15 апреля в 14:10
Ответ дляБорисфенка
ну да, а как они узнают, вряд ли фото будут искать
Борисфенка• 15 апреля в 14:11
Ответ дляБабайко
А відбитки пальців на кордоні? Як вона заїде?
Клевотница• 15 апреля в 14:12
Для чого ця муть по сто раз на день? Автор, йдіть до психіатра, у вас дах тече.
Бабайко• 15 апреля в 14:14
Ответ дляБорисфенка
ну попробовать можно
Клевотница• 15 апреля в 14:16
Я не поверталась, бо нікуди не їхала і не збираюсь. Живу в селі і відчуваю всю повноту і красу квітневого дня. Скоро вишні зацвітуть. Дихаю на повні груди і саджаю квіти. Нах...й мені не здалася ваша райська Германія.
Борисфенка• 15 апреля в 14:17
Ответ дляБабайко
ну попробовать можно
Мала б мізки - давно б поїхала і по діючому паспорту.
Нічний дожор• 15 апреля в 14:18
Ответ дляБорисфенка
ой нерозумна вона жінка, спочатку всіх проти себе налаштувала своїми обсираннями Києва, а потім очікує, що їй хтось захоче допомогти.
Ніколи не збрешу
• 15 апреля в 14:29
Ответ дляКлевотница
Ви напевно стара людина і без дітей. Бо молода з дітьми не поїде в село
Медсестричка• 15 апреля в 14:30
Ответ дляБорисфенка
Как это не возьмут? Не депортируют же ее, она имеет право на пар.24
Клевотница• 15 апреля в 14:34
Ответ дляНіколи не збрешу
В мене поруч подружжя молоді люди з двома маленькими дітьми. Ви ще й міркуєте стереотипами. Ви не тільки в село не поїдете ніколи, вам лайно навіть в Києві повсюди. Тому що в душі одне лайно. Ви нічого окрім нього день при дні не бачите. Ви його носій.
Борисфенка• 15 апреля в 14:37
Ответ дляМедсестричка
Вона має їхати туди, де була, а не в табір для новоприбулих.
Дикая Роза• 15 апреля в 14:39
Ответ дляИграю у края
З того світу? Тема для тих хто пережив клінічну смерть?
Я подумала к мужу. Потом ниже читаю с боку на бок всю ночь кто то переворачивается, капец)