Меряю линейкой• 15 апреля в 14:17

Уверенные в себе мужчины выбирают только уверенных женщин/девушек?

Какие истории знаете? Бывает что в отношениях один не уверенный, скромный, а другой наоборот? Или под стать всегда выбирают
Злюсь до кипіння• 15 апреля в 15:07
Ответ дляАноним Советчик
Ні, це нормальні самодостатні чоловіки. Я ніколи нікому не показувала, що хочу знайомитись і тим більше стосунки))
То для вас особисто нормою є чоловіки, яким плювати що ви там хочете, а що ні. Все просто.

Аноним Советчик• 15 апреля в 15:10
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я люблю чоловіків які знають чого хочуть. Якби не вони я б зараз була 46 річною старою дівкою з котом чи двома . Все просто. Чоловіки без амбіцій і амебні мене лякають...не риба не м´ясо
Злюсь до кипіння• 15 апреля в 15:12
Ответ дляАноним Советчик
Так, є жінки, яким на стільки важливо не бути одній, що вони згодні на будь- кого, хто ними зацікавиться.
Аноним Советчик• 15 апреля в 15:15
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ні, не так. Зацікавлених було багато) чоловіка 2.
Злюсь до кипіння• 15 апреля в 15:30
Ответ дляАноним Советчик
І довелрся погодитися, ну щоб не з котом
Чтооооооооооо?• 15 апреля в 15:49
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Бывает по- разному. И ’под стать’ совершенно не означает полное совпадение всего, важны именно базовые настройки.
Кстати, выбирают именно женщины, ну если вы не знали
О да, это такая популярная на советчица мантра о том что выбирают именно женщины
автор Меряю линейкой • 15 апреля в 15:50
Ответ дляЧтооооооооооо?
А вы мужчина?

Чтооооооооооо?• 15 апреля в 15:54
Ответ дляМеряю линейкой
А вы мужчина?
Нет, я реалистка))
автор Меряю линейкой • 15 апреля в 15:56
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нет, я реалистка))
Так кто кого выбирает?
Аноним Советчик• 15 апреля в 16:59
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так, хто був наполегливим і робить для мене любе рябе
Злюсь до кипіння• 15 апреля в 17:01
Ответ дляАноним Советчик
Роблять завжди для себе, і чоловіки і жінки
Аноним Советчик• 15 апреля в 17:02
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Завджи?)) Не відповідайие за всіх. Я зрозуміла, що вам треба було брати наполегливістю вашого чоловіка чи хто у вас там. Але про всіх, завджи і т.д. не використовуйте до інших людей. Ви можете відповісти тілтки про себе.
На все добре)
Злюсь до кипіння• 15 апреля в 17:04
Ответ дляАноним Советчик
На все добре)
Звісно, всі і завжли робоять все для себе. І навіть ви цим озадачилися, коли не схотіли жити з котом)
Леді Душка• 15 апреля в 18:01
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Вы очень плохо знаете мужчин. И да, мужчина всегда ждет сигнала от женщины, что ему можно подойии и начать знакомство
Это где вы таких мужчин видели? Что сигналы ждут?