Мэри Попкинс• 15 апреля в 17:43
Памʼятаєтаю на порадниці як почалась війна…
Хтось написав як зацвітуть дерева тоді закінчиться війна! В 2022 році я подумала так довго чекати, а вже 5 рік цвітуть. І закінчувати ніхто нічого не збирається
Кіма кепка• 15 апреля в 18:10
Ответ дляВикачую яйцями
Война выгодна всем. И раше, и Америке и Европе в первую очередь.
И также зе-команде, и также бешенкам в Германии и Норвегии.
Не выгодна только нам, обычным украинцам, которых взяли в Украине в заложники и геноцидят здесь.
Так да, так и есть 🤷🏻♀️
Тримбулька• 15 апреля в 18:11
Ответ дляКотогосподиня
Так. Якщо не будуть підривати масла в огонь - війна скінчиться. А хочете її закінчити фізично- чешіть сама на фронт. Щоб голову, ногу, руку відірвало і тоді побачите, хто вбивця, а хто спаситель
Війна скінчиться як кацапи свого хуйла і його посіпак посунуть. Або коли рашастан розвалиться, він до цього летить на всіх парах.
Викачую яйцями• 15 апреля в 18:11
Ответ дляМэри Попкинс
Тобто Європа нічого не отримала? Від цієї війни?
Европа в открытую говорит, что им выгодна эта война.
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:11
Ответ дляТримбулька
Що вам там на болотах таке курити дають? Не потрібно примазувати хуйла до української влади.
Удалено администрацией...
АнтиТроль• 15 апреля в 18:12
Ответ дляКачка в тапцях
Ну, если нет элементарного школьного образования и мышления - это не ко мне, а в 1 класс или хотя б к Гуглу
Ой, ну грамотейка
Ты случайно не знаменитый не дефектолог?
Есть здесь одна недалекая
АнтиТроль• 15 апреля в 18:13
Ответ дляТримбулька
Не вы шо, такого бедные загеноциденые себе даже представить не могут. Как это чтобы раша войну остановила? Как это чтобы хуйла посунули?
Я тут с краю постою• 15 апреля в 18:14
Ответ дляСіточка
Про яблуні писали. Вони ще не цвітуть
С 2022 не цвели ни разу?
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:14
Ответ дляТримбулька
Тобто ніколи? Бо не треба розказувати що раша, от от розвалиться!
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:16
Ответ дляВикачую яйцями
І відкриту кажуть воюйте ще 2 роки, який ж це грьобаний цирк.
Ліньки гуглить• 15 апреля в 18:17
Ответ дляМэри Попкинс
так мне что рыть детские могилки во дворе как в мариуполе?я не хочу что б в мой дом пришли абизяны орки
Ластоноша• 15 апреля в 18:17
Ответ дляМэри Попкинс
Пояснюю Європа сказала воювати ще 2 роки , нашими людьми вона гроші даватиме.
Війна вигідна всім, Європі якс отримала дешеву робочу силу, америці яка продає зброю, в нас всередині країни як деякі піднялися. Вона невигідна тільки звичайним людям, яких хватають на вулицях і заставляють вмирати
Аааааа, нарешті я зрозуміла Вашу думку
То Європа заставила рашу піти на нас війною. Пуйло дуже не хотіло, але ті падлюки все ж таки його заставили.
Нарешті все зходиться.
Л - логіка
Нарешті все зходиться.
Л - логіка
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:18
Ответ дляЛастоноша
Аааааа, нарешті я зрозуміла Вашу думку
Нарешті все зходиться.
Л - логіка
Нарешті все зходиться.
Л - логіка
Я навіть нічого не хочу вам пояснювати
Я тут с краю постою• 15 апреля в 18:18
Ответ дляЛіньки гуглить
Абищяны орки отсюда и не уходили, на свсех блокпостах тцууны стоят, чем не орки?
Тримбулька• 15 апреля в 18:18
Ответ дляМэри Попкинс
Європа отримала велику проблему у вигляді скажених росіянців на кордонах ЄС, яких не знають як ізолювати від цивілізованого світу. Отримала війну на своєму континенті і необхідність вкладати великі кошти і купівлю зброї і організацію армії, бо Європа живе гарно і не збирається ні з ким воювати. Отримала необхідність підтримувати Україну фінансово, оскільки якщо цього не робити, то завтра українців поставлять під кацапській прапори і поженуть на Європу.
Ліньки гуглить• 15 апреля в 18:18
Ответ дляМэри Попкинс
да не развалится.там очередя в военкоматы.дети со школы мечтают на штурма попасть что б бошку на молекулы дрончиком разбило.русские мамы тешатся могилками своих сыновей.не развалится ничего у идущих на Киев за три дня пятый год
АнтиТроль• 15 апреля в 18:19
Ответ дляМэри Попкинс
Никто не знает, сколько будет длиться война. То что деньги выделяют или что-то планируют на 2 года вперед не значит что война на будет 2 года. Она может закончится раньше, а может длиться еще 3 раза по 2 года.
Ластоноша• 15 апреля в 18:19
Ответ дляАсталависта бэйби
Дело не в земле, а в том, что внутри нее. Говорят, там литий, сланцевый газ. россии это надо, чтобы было из чего элетромобили делать, или чтобы ЕС не у них газ покупал? Вы еще скажите, что они Чечню разбомбили, с сотнями тысяч людей, потому что там террористы, а не потому что там огромные запасы нефти.
О майн гат....
Тримбулька• 15 апреля в 18:19
Ответ дляМэри Попкинс
Удалено администрацией...
хуйлом своїм займись, с Зеленський українці самі розберуться, без сопливих какошніц.
Ліньки гуглить• 15 апреля в 18:20
Ответ дляЯ тут с краю постою
ой зато военная полиция прям зайчики на рф нежно засовывают электрошокеры уклонистам своим в зад
Тримбулька• 15 апреля в 18:20
Ответ дляМэри Попкинс
Так це самі рашисти розказують вже. Розумні люди давно це розуміли. Тепер і болотним доходити починає....
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:21
Ответ дляТримбулька
Напишу по прикладу Польщі, там економіка під час нашої війни злетіла в пару раз. На це є відкриті дані. Німеччина отримала купу молоді, не чорних а молодих працьовитих хлопців і дівчат. Бо арійці чуть на вимирали вже, там і родити не хотіли, а тут такий сюрприз! Я не пишу що європа почала війну, але профіт вона отримала ого
Ластоноша• 15 апреля в 18:21
Ответ дляКотогосподиня
Як саме скінчиться?
Розпишіть по пунктах цей процес
Ліньки гуглить• 15 апреля в 18:21
АнтиТроль• 15 апреля в 18:22
Ответ дляМэри Попкинс
А что Ничемині от той молоді? Холодно или жарко? Война закончится вся молодь поедет домой
Ліньки гуглить• 15 апреля в 18:22
Ответ дляТримбулька
может выйдут рабы на революшн 1917 г ч 2 и подвесят убийцу своих детей на красной площади за старую простату
Тримбулька• 15 апреля в 18:22
Ответ дляМэри Попкинс
Для початку непогано б подивитися у словнику значення слова ’профіт’.
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:23
Ответ дляТримбулька
Ну то розберіться срані розбиральщіці!!! Ви ж кпзали єслі шо то знісьом зелєнскага. Вперед, бо ця тварь на рівні з хуйлом.
Борець за гаманець• 15 апреля в 18:23
Війна не закінчиться: НАТО додатково виділить Україні ще €60 млрд до €90 млрд від Європи, — генсек Рютте
Мэри Попкинс
• 15 апреля в 18:23
Ответ дляАнтиТроль
Не поїде. 80-90 відсотків молоді лишиться.
Тримбулька• 15 апреля в 18:24
Ответ дляМэри Попкинс
Зрі в корєнь.
Прибирайте хуйла і живіть як люди, в не виродки. Не буде кацапів - не буде війни.