Море_море_я_скучаю• 15 апреля в 18:59
Машинка для стрижки. Как выбрать. Сеть или аккумулятор?
Подскажите, какую машинку лучше взять?
Рекламама• 15 апреля в 19:02
Я брала на аккумуляторе с возможностью подключить к сети. 2 в 1. Ровента. Без шнура удобнее. С шнуром вы привязаны к розетке
Море_море_я_скучаю
• 15 апреля в 20:07
Ответ дляПес Патрон
Я брала Филіпс акумулятор, можна від шнура.
Все ок.
Подскажите модель
annet_sheludchenko• 15 апреля в 21:16
Вам для роботи чи для домашнього користування? Бо це різні речі. Яка цінова політика
Море_море_я_скучаю
• 15 апреля в 21:30
Ответ дляannet_sheludchenko
Для дома, раз в месяц, примерно ±1000 грн
annet_sheludchenko• 16 апреля в 02:51
На алі купіть тоді професійна мвшинка для стрижки по гарним відгукам, бо мозер дорого а філіпс фігня
Пес Патрон• 16 апреля в 06:44
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Подскажите модель
Ось такий, 3000 грн
Але якщо брати без отих приколів типу чохла, ножиць, накидки, то вийде суттєво дешевше.
Взагалі Філіпс гарні машинки. У чоловіка на роботі така для чоловічого колективу.