Работать надо• 15 апреля в 21:08
На порозі менопаузи змінюється запах матільди?
Я от не можу зрозуміти, чи то в мене нюх став більш чутливий, чи дійсно матільда стала більше смердіти? Драю її 3-4 рази на день зі зміною білизни і всеодно через годину-дві я починаю відчувати її «аромат». Усі аналізи в нормі +-, вагінозів не має, виділень теж.
Хтось стикався з таким? Це в межах норми? Може якісь ароматичні прокладки є? Бо раніше не було так, от весною почала помічати. Вік 49 років, ще менопаузи немає.
Звожу з розуму• 15 апреля в 21:30
Ответ для18 мнеУЖЕ
3.. 4 это мало,каждый час с применением белизны,ополаскивать уксусом,,,
Можно не вылазить))
Работать надо
• 15 апреля в 21:33
Ответ дляНеместная Я
Спробуйте змінити гель чи мило та прокладки. І не мийте частіше 1 разу на день із засобом, це шкідливо.
Насправді в перименопаузі може змінюватись запах тіла в цілому і матільди у тому числі. Але скоріш за все запах не на стільки сильний, як вам здається. Просто у вас пунктик на це
В мене був період, коли я вся сама собі смердила, якимись періодами, а потім помітила що це лише після одного гелю для душу, після інших цієї проблеми немає. А я люблю різні гелі, у мене завжди штук 5 різних стоїть, тому закономірність не одразу помітила.
Зараз будете сміятись, але я все ж таки ризикну і запитаю: поруч з унітазом стоїть кошачий туалет? В мене до психозу доходило, як сяду на унітаз, так мені смердить чи то з труселів, чи то з власної матильди. Виявилось, що то не було звичного наповнювача і відкрили нову пачку іншого і ото мені ним смерділо з кошачого лотку.
Ні, нема ніяких кошачих лотків поруч. Пунктик трохи є. Бо при першому ковіді в мене змінилось відчуття свого поту, (тоді у багатьох таке було, здавалась що запах смердючої цибулі) . І я дуже ретельно і регулярно мию усе тіло з жорсткою мочалкою і дуже ароматними гелями. З часом відчуття того запаху ослабло, а от необхідність себе драїти до скрипу й постійно змінювати натільну білизну залишилось.
Усміхайлик• 15 апреля в 21:33
Ответ дляНеместная Я
Кстати, некоторые гели для душа создают пленку на теле. Она для увлажнения кожи, но может и усиливать запах.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 апреля в 21:34
Ответ дляГарантую неперелевки
Фу, блд, как отвратительно написано.
Ну, так в этом же весь смысл темы. Видите, как автор старается!
Работать надо
• 15 апреля в 21:34
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я думаю на автомобільну хімію перейти, там дуже круті миючі засоби 👍
18 мнеУЖЕ• 15 апреля в 21:35
Ответ дляРаботать надо
Правильно...
Работать надо
• 15 апреля в 21:36
Ответ дляСорока-ворона
Смердить на відстані, чи коли ви нюхаєте труси? Якщо при нюханні трусів, за оточуючих можете не хвилюватись.
Так, коли нюхаю білизну. Але зараз вже так себе накрутила, що думаю то відчувають оточуючі. Я ж не можу запитать.
неДодекаэдр• 15 апреля в 21:37
Ответ дляРаботать надо
Лучше уже средство для очистки корабельной палубы, надёжнее будет.
Неместная Я• 15 апреля в 21:37
Ответ дляРаботать надо
А в мене навпаки після ковіду місяці на 2-3 зникло відчуття двох запахів - цибулі та 💩. Потім повністю відновилося. А тоді в далекому 2021 я менше ніж на добу повністю втратила нюх, майже одразу він повернуся, але окрім цих 2 ароматів. Я навіть не плакала, коли різала цибулю, хоча зазвичай сльози рікою
Сорока-ворона• 15 апреля в 21:38
Ответ дляРаботать надо
Повірте, людей з вонючими трусами ходить навколо вас більше, ніж ви думаєте 😏 тому найкраще - забити на це)
Неместная Я• 15 апреля в 21:39
Ответ дляУсміхайлик
Все може бути. Сам по собі мені аромат подобався і одразу після душу такого не було, але десь годин через 8-10 зʼявлявся цей сморід, як від старої бабці що рік не милась та одяг не прала
Работать надо
• 15 апреля в 21:39
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Бажаю, щоб ви ніколи з таким не стикнулись. Щоб завжди гарно пахли. Люблю людей які пахнуть свіжістю.
Хвильоватиша• 15 апреля в 21:39
Пийте достатньо води і введіть в харчування багато листової зелені, це покращує ситуацію
пані Солоха• 15 апреля в 21:41
Ответ дляРаботать надо
Если честно уже больше похоже на окр. Может у психиатра проконсультироваться…
Я это советую искренне, автор. У меня ковид был тоже были проблемы с запахами и вкусами. Есть практически ничего не могла.
Только винегрет с луком и селедкой и бородинский хлеб))
Только это и ела пока болела. Потом мясо не лезло долго и сладкое тоже. Даже мой любимый шоколад. Запахов вообще не было.
А потом когда появились они воспринимались некорректно. Всё перепуталось. Клубника пахла шоколадом, а творог ананасом. Короче это мне создавало конкретные неудобства. И бывали ещё типа галлюцинации. Мне мерещились запахи, которых ну просто не откуда было вдруг взяться. Всё прошло месяцев через 8-9 только.
А у вас из-за этого похоже фиксация произошла.
Работать надо
• 15 апреля в 21:41
Ответ для18 мнеУЖЕ
Правильно...
Навіть думаю, можна ж і на автомийку сходити по темному. Напінилась, змила , то має допомогти. Але почекаю як потепліє, там же холодно зараз.
Усміхайлик• 15 апреля в 21:43
Ответ дляРаботать надо
Можно еще ершиком для посуды хорошенько отдраить и лучше с щелочным мылом или содой.
Работать надо
• 15 апреля в 21:44
Ответ дляХвильоватиша
Ви думаєте? Бо я чисту воду майже не пʼю . Завтра почну. Дякую.
Доль Чекомбана• 15 апреля в 21:46
Ответ дляРаботать надо
І що з тим робити? Я не хочу бути смердючою жінкою 🫣
Это неизбежно, запах тела меняется с возрастом, вы с этим ничего не сделаете.
Все возможно• 15 апреля в 21:48
Ответ дляДоль Чекомбана
Блиин.
Самоучка• 15 апреля в 21:52
Ответ дляВсе возможно
Є ароматизовані прокладки.
Це ще гірше. Бо чуєш запах цих прокладок.
Викликаю на дебати• 15 апреля в 21:55
Ответ дляСпілий баклажан
Якщо ви регулярно миєте там, то оточуючим не смердить, не переживайте. Запах можна почути від білизни, чи при митті. І так, він стає іншим. Бо зникає флора, яка захищала слизові і домінує патогенна флора.
І в скільки років це почнеться? І чого раптом патогенна флора починає домінувати?
Грамотний хвіст• 15 апреля в 21:56
Розумію вас. Мені 48 буде. Я теж помітила що змінюється запах. І не тільки ії, а всього тіла. Піт має запах тепер, шукаю інший дезодорант. І нюх дуже загострився. Багато запахів мене дуже дратують, чого раніше не було. Мені поставили періменопаузу вже, самий початок. З цікавого помітила, що коли статеве життя регулярне, то запаху нема взагалі. Але з цим важко, бо чоловік далеко(( але не раджу вам там намивати цілий день, ви вимиваєте флору і стане ще гірше. Так само не треба цих щоденних прокладок, вони сприяють розмноженню бактерій і відповідно запаху. Просто чисто бавовняна білизна і інтимний гель. Я зранку вмиваю без гелю, просто водичкою, в ввечері вже з гелем
Самоучка• 15 апреля в 22:00
Ответ дляСегодня сержусь
никогда такого не слышала
Багато жінок відчувають зміну запаху, в мене кума гінеколог багато розказувала. Сама з жахом думаю. Обличчя пливе, фігура теж, лібідо в топку, приливи. Капець, короче.
Безпринципова• 15 апреля в 22:02
Ответ дляРаботать надо
Ви ж не працюєте, постійно намиваєтеся. Хто і де вас рознюхує?
Спілий баклажан• 15 апреля в 22:07
Ответ дляВикликаю на дебати
У всіх по-різному, як і початок менопаузи. Естроген захищає слизові. Коли він знижується, слизові стають сухішими, більш вразливими для бактерій, дріжджів.
Куколка-мяуколка• 15 апреля в 22:09
Ответ дляРаботать надо
Я не можу ходити й смердіти.
а муж что говорит? у меня после ковида казалось что воняю.
Куколка-мяуколка• 15 апреля в 22:12
Ответ дляРаботать надо
Дякую, зрозуміла.
Deozen мой папа от него перестал пахнуть , ему 70+
Тримаю свічку• 15 апреля в 22:21
Ответ дляБджолина королева
Нужно в белизне матильду полоскать.
Нет, замачивать на ночь.