Irisha0604• 16 апреля в 11:17

Заміна суглоба колінного

Де можна якісно зробити, потрібні відгуки? Буду дуже вдячна. Запропонували в Черкасах у приватній клініці , вартість більше 450 тис грн.
OOH• 16 апреля в 11:22
Ого! Це дуже дорого.
Але вартість дуже залежить від вартості самого протезу.
Можна вибрати Польський (більш-менш якісний), можна вибрати американський (супер-якісний), в можна вибрати Індійський (найдешевший).
Якщо людині до 60 років - вибирайте той, що з пожиттєвю гарантією. Бо якщо гарантія на 10 років - то рано чи пізно прийдеться його замінювати.

Можу вам порекомендувати Інститут Ортопедії в Києві. Вони - найкращі.

автор Irisha0604 • 16 апреля в 11:29
Ответ дляOOH
Ого! Це дуже дорого.

54 роки. Сказали, що Германія виробник протезу, ціна 450 тис за 2 суглоба
vinika• 16 апреля в 11:27
Очень дорого
В Киеве, полгода назад Ковальчук озвучил 5000$, если не ошибаюсь за оба
автор Irisha0604 • 16 апреля в 11:28
Ответ дляvinika
Очень дорого
Два колінних суглоба?
vinika• 16 апреля в 11:29
Ответ дляIrisha0604
Два колінних суглоба?
Да
Карина-c638• 16 апреля в 11:31
Дорого , ищите хорошего врача по отзывам
_Annyshka____• 16 апреля в 11:36
Ответ дляOOH
Ого! Це дуже дорого.

Теж раджу цей інститут. Вилікували мою маму, чоловіка і я зараз лікуюсь. Поки, благо, без операції все обходиться.

Incol• 16 апреля в 11:40
У мого колеги дружині зробили заміну безкоштовно, потрібно було стати на чергу,маючи київську прописку, протез швейцарський був (але сказав, що це удача і потрібно ’побігати’), заплатили вони тільки 30 000 грн на супутні ліки, операція і реабілітація досить вдала, планує друге коліно робити. Моій мамі потрібно робити подібну операцію, мабуть прийдеться думати, щоб змінити прописку на столичну, бо ціна питання дуже висока, якщо повністю самостійно платити.
kissaniya• 16 апреля в 11:44
Да ну ищите хороший институт а не какую-то приватную клинику
angelina.81• 16 апреля в 11:49
Минулої осені мама оперувалася в Київський Ортопедичний Центр Ендопротезування (вул.Професора Підвисоцького, 4А).
Також змінювали прописку на столичну.

Там всі лікарі чудові спеціалісти - хірурги, реабілітологи.
Мама оперувалася у Статкевича Максима Володимировача, ендопротез США, чекали 1,5 роки. Лікар чуйний, уважний, практикувався в кращих закордонних клініках.
Ці ж лікарі також оперують і в приватних клініках, цінник одразу буде вищим навіть за рахунок перебування в платному стаціонарі.
мама-маша80• 16 апреля в 11:57
Подскажите пожалуйста, а как становится в эту очередь? С чего вообще начинать? Киевская прописка есть.
Incol• 16 апреля в 12:08
Ответ длямама-маша80
Як я зрозуміла, починати з направлення від ортопеда з рекомендацією , що потрібна заміна. Якраз вони спостерігалися у лікаря в інституті ортопедії, операцію робили, якщо не помиляюся, в 7-й лікарні. Ще раз запитаю, бо вже забула, що він розповідав, потрібно записати.
Incol• 16 апреля в 12:11
Ответ дляangelina.81
Також змінювали прописку на столичну.

РОзкажіть, як ви потрапили до цього лікаря ? Запис через хелсі чи особистий контакт ? Можна попросити контакти.
angelina.81• 16 апреля в 12:40
Ответ дляIncol
Нам його порадили пацієнти, які вже оперувалися в нього, давали особистий телефон. Спочатку поїхали поспілкуватися з лікарем.
Потім вже ставали на чергу, там окремий кабінет в лікарні в якісь дні працює, вам все розкажуть.
Кілька місяців тому знайомі їздили на консультацію, в лікарні ввели оплату в реєстратурі за консультацію, там невелика сума.
Також за вибір хірурга офіційна оплата в лікарні.
За невелику доплату є покращені палати з туалетом та душем.

+380 (66) 719 48 50 - телефон Максима Володимировича
ElenaMari• 16 апреля в 12:56
Ви дивіться моєї знайомій міняли тазо бедренний там и через два дні переробили операцію бо щось напортачили і в неї кістка тріснула, але є хороші відгуки
Incol• 16 апреля в 13:07
Ответ дляangelina.81

Дякую ! А як пройшла реабілітація ?
r25-1• 16 апреля в 13:57
а из за чего такое обычно? вес?
angelina.81• 16 апреля в 16:08
Ответ дляIncol
Дякую ! А як пройшла реабілітація ?
Мамі 73 роки, є лишня вага, зносила суглоб так, що вже коліно в сторону повело і перекос в тазу пішов. Все боялася й відтягувала операцію.
Вже пройшло 6 місяців, ходить рівненько, шов акуратний. Коли сильно навантажить ногу, то болить, але ще до року відбувається процес реабілітації.
Та про постійні болі, які були до операції, вже і не згадує.
автор Irisha0604 • 16 апреля в 18:10
Ответ дляr25-1
а из за чего такое обычно? вес?
Це не мені, це мене людина попросила знайома запитати

Incol• 17 апреля в 00:27
Ответ дляElenaMari
Там, це ви маєте на увазі інститут ортопедії чи Підвисоцького, 4 ? Бо якось добре б знати до кого ходити не варто. Воно звісно , що всі пацієнти різні, але ж , якто кажуть береженого-береже.