Одна_на_всей_планете• 16 апреля в 20:46
Київ. Порадьте де якісно міняють кришталики очей
Порадьте клініку і лікаря, хто робить якісно
Прикуси Язика• 16 апреля в 20:48
Скрізь. Зараз це і не така важка операція. Вам район все рівно який?
Одна_на_всей_планете
• 16 апреля в 20:54
Ответ дляПрикуси Язика
Мені потрібен лікар, який якісно проконсультує і встановить гібридні кришталики. І має саме з ними гарний досвід. Я розумію, що дешеві монофокальні ставлять будь-де. Але це не моя потреба.
Одна_на_всей_планете
• 16 апреля в 20:55
Ответ дляНалитое яблочко
На Кардачах роблять все
На кардачах є якась офтальмологічна клініка? Щось я не пригадую цього.
Налитое яблочко• 16 апреля в 20:58
Ответ дляОдна_на_всей_планете
То жарт
Налитое яблочко• 16 апреля в 21:00
Буду завтра вдома, сфоткаю вам ту клініку, куди мені дали направлення до знайомого професора. Лівий берег.
Якщо хочете.
Леди_в_ночи• 16 апреля в 21:00
Британський офтальмологічний центр. Міняла матері два кришталика.
Помітили на діагностиці, що у мами складне око одне. Чекали світило місцеве, щоб він провів операцію (на ціну це не вплинуло).
Мама гарно відновилась, бачить.
Клінікам з серії ’все за один день’ не довіряю. Хоча багато людей на це купується, бо зручно.
Але це очі, і потрібна якісна діагностика до операції.
Мама гарно відновилась, бачить.
Одна_на_всей_планете
• 16 апреля в 21:05
Ответ дляНалитое яблочко
Якщо хочете.
Хочу🙏 дякую
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мама гарно відновилась, бачить.
Скільки років пройшло з моменту операції?
Питань нема• 16 апреля в 21:13
Клініка Новий зір. Лікар Пархоменко Георгій Якович. Катаракта з´явилась рано, в 44 роки ліве око повністю осліпло, вставили кришталик для далю за 45000, щоб бачити і в даль, і зблизька коштує 100000, але ще треба мати здорову сітківку. Обстеження 2000
Невгамовна• 16 апреля в 21:19
Автор, в цьому напрямку потрібно обирати не клініку, а саме лікаря і отримати хоча б 2 думки, особливо я планую зробить саме так, ще багато сама читаю і розбираю, очі штучні — то назавжди, щоб не впарили якусь фігню ви повинні бути більш менш підготовлені до розмови. А саме — ваші основні зорові потреби. В мене вони завищені, бо я часто за кермом в темний час, там при кришталиках виникають ореоли навкруги світла, це мінус значний, лікар гарний повинен про всі недоліки проінформувати ДО
При цьому постійно за компʼютером і мені вкрай потрібен також гарний зір і на ближню відстань
А ще буває похибка у розрахунках, тому я хочу дві консультації і результати порівняти
Умовно поставити коштовні кришталики, щоб продовжити читати в окулярах після операції —то і є вже помилка в розрахунках
Леди_в_ночи• 16 апреля в 22:07
Ответ дляowl62
Чотири.
Зір стабільний.
МамОмужа• 16 апреля в 22:56
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мама гарно відновилась, бачить.
Самі дорогі ціни у них.
Те що у найкращого хірурга по очам в Києві коштує 150 000 грн., у них - 200 000.
Тому не рекомендую через це.
Треба йти не в клініку, а до лікаря.
І я впевнена, що той ’ світило’ це як раз отой головний про якого я писала вище
Напряму у нього буде на 50 000 грн.дешевше.
Клініка - просто посередник і організатор.
Ьому і ціна у них така.
Це їх ’ комісія’ мабуть
Тому не рекомендую через це.
Треба йти не в клініку, а до лікаря.
Ьому і ціна у них така.
Це їх ’ комісія’ мабуть
Забризкана водою• 17 апреля в 12:09
Ответ дляПитань нема
Плюсую. Тату моєму він робив заміну кришталиків, все ок було. Після того роки 2 тому переробляв операцію сусіду, який після невдалої операції взагалі не бачив, тепер бачить.