ПриснитсяЖЕ• 16 апреля в 20:43
Хмельницький. УЗД омт
Де можна завтра зробити УЗД в Хмельницькому без направлення? Або порадьте хорошого лікаря
Ангелок з ріжками• 16 апреля в 20:49
В приватних теж запис трохи наперед. Я в профімед роблю. Можете зранку їх набрати і спитати чи є віконце. Я іноді прошу що дуже треба раніше і вони знаходять.
ПриснитсяЖЕ
• 16 апреля в 20:56
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дякую, спробую. Я колись давно їздила в роддом на Хотовицького і просто сиділа в черзі, але то було років 10 тому. Зараз не знаю чи так можна
Ангелок з ріжками• 16 апреля в 20:59
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ой теж не знаю чи приймуть. Там викликають по запису.
ПриснитсяЖЕ
• 16 апреля в 21:38
Ответ дляЧукИГеки
Позвоніть в якийсь Оксфорд медікал
Напевне так і зроблю, не була в Хмельницькому на УЗД давно, не знаю до кого звернутись, та й хотілось в держустанову