забиякина• Изменено 17 апреля в 09:36

Такий графік дійсно незручний?

П´ятиденка, з 11:30 до 20:30.
Пропонують роботу з таким графіком, рідні проїдають мозок, що це фігня, оскільки це їздити потрібно щодня, шукай щось позмінно, весна, літо купа роботи на дачі
из_под_тишка• 17 апреля в 09:36
нормальний графік. Попрацювала і відпочивати, а не на дачу в другу зміну пахати

Дюйм оф о4ка• 17 апреля в 09:36
Для Вас очень даже удобный,для того чтоб нагибать Вас на огороде-нет
Меряю линейкой• 17 апреля в 09:36
Це ви після роботи, о котрій вдома будете?
автор забиякина • 17 апреля в 09:36
Ответ дляМеряю линейкой
В 21:30
Кондуктор трамвая• 17 апреля в 09:37
мені зручний. Але є нюанс, що я не раб для рідні і працюю якраз для того щоб покрити потребу в харчуванні в тому числі, а дача була в задоволення для душі і шашликів
Инстагра_мерша• 17 апреля в 09:37
если сама , без детей, то можно
Goku5927• 17 апреля в 09:38
Особисто для мене графік кепський: увесь світовий день стирчати на роботі... 16:00 — стеля припустимогл кінця дня. Навіть якщо почати потрібно о 5, 6 або 7:00

Христя в тiстi• 17 апреля в 09:38
З таким графіком ви будете лише на роботі, ніякого особистого життя після
автор забиякина • 17 апреля в 09:38
Ответ дляиз_под_тишка
Мені теж зайшов графік цей, тут і по умовах і по зп підходить все...принаймні повинно бути краще ніж 2/2 по 13 годин..
Але рідні, особливо мама тепер ходять і дуються, що робота, городи, і я менше дома буду
Меряю линейкой• 17 апреля в 09:39
Ответ дляДюйм оф о4ка
Що в ньому зручного?
П´ять днів в тиждень світу білого не бачити ,в тільки транспорт-робота-ліжко?
А що таке?• 17 апреля в 09:39
Чия дача?
НетЕщеНаверное• 17 апреля в 09:39
автор, от зарплаты зависит
Дюйм оф о4ка• 17 апреля в 09:39
Ответ длязабиякина
Делайте так,как Вам удобно.Мои тоже дулись.Я им объяснила,что мой заработок не сопоставим с тем,что они имеют с огорода.
автор забиякина • 17 апреля в 09:40
Ответ дляА що таке?
Чия дача?
Спільна
А що таке?• 17 апреля в 09:40
Ответ длязабиякина
Спільна
Бідуєте? Чи можете собі заробити на два мішка картоплі?
из_под_тишка• 17 апреля в 09:41
Ответ длязабиякина
якщо вам підходить і комфортно, то супер. Ви не маєте догоджати рідним.
Ви стільки не з*їсте, як треба наробитись на тих городах. Мама маніпулює вами. Думайте про себе.

Я б рада була такому графіку, бо люблю зранку поспати. Мені складно вставати в 6-6:30.
Дюйм оф о4ка• 17 апреля в 09:41
Ответ дляМеряю линейкой
Що в ньому зручного?
Света белого не видеть это с 7 до 20, когда вечером хочется только в душ и спать.А тут 8 часовой рабочий день.Или утром можно что-то дома сделать,или вечером +2 полноценных выходных
автор забиякина • 17 апреля в 09:41
Ответ дляА що таке?
Можу заробити..але моїм рідним це не довести, їм треба ’пахати’, як вони висловились
НетЕщеНаверное• 17 апреля в 09:41
мои наконец-то к 70 годам поняли, что дача - это отдых, а не огород

автор забиякина • 17 апреля в 09:42
Ответ дляНетЕщеНаверное
В нас це праця від ранку до світанку, ми ні разу не відпочивали на дачі, хіба що вночі
НетЕщеНаверное• 17 апреля в 09:42
Ответ длязабиякина
если ИМ НАДО - пусть пашут, вам жалко )))
из_под_тишка• 17 апреля в 09:42
Ответ длязабиякина
це в них вже в крові - пахати. Бо звикли.
Відучайтесь від цього.
Дюйм оф о4ка• 17 апреля в 09:42
Ответ длязабиякина
Зачем?
А що таке?• 17 апреля в 09:43
Ответ длязабиякина
То відучайте, вже всі давно відійшли від цієї практики.
автор забиякина • 17 апреля в 09:43
Ответ дляиз_под_тишка
Відучайтесь від цього.
Мене ще дратує коли мама запитує в знайомих ’а ви пахаєте город, а чому ні, а їсти що будете’
автор забиякина • 17 апреля в 09:44
Ответ дляДюйм оф о4ка
Зачем?
Бо шкода щоб город пустував
НетЕщеНаверное• 17 апреля в 09:44
Ответ длязабиякина
жесть
это не дача тогда, а огород
Ламборджини• 17 апреля в 09:44
Ответ дляДюйм оф о4ка
Зачем?
как зачем? а что люди скажут??? моя бабушка заработала 2 инфаркта на огороде. и, вероятно, умерла счастливой от осознания того, какая она хозяйка
Дюйм оф о4ка• 17 апреля в 09:44
Ответ длязабиякина
Бо шкода щоб город пустував
Я так понимаю,что это не совсем дача?
Послушная• 17 апреля в 09:44
Классный график.
Утром можно выспаться,а не подрываться в семь утра