Щось не спиться• 17 апреля в 10:45

Що обрали б

Поїхати до дітей в Італію чи закрити спочатку борг 100тис. Зарплата 22 тис.
Зробіть вибір:
вже голосів: 52
Віддати борг
Їхати до дітей
Ліньки гуглить• 17 апреля в 10:45
Закрыть долг, у вас же % будут и дальше расти

Хвець-тець• 17 апреля в 10:46
А за що поїхати в Італію?
автор Щось не спиться • 17 апреля в 10:47
Ответ дляЛіньки гуглить
Тож так
Треба ось так• 17 апреля в 10:52
Поїхати туди заробляти або просто в гості? Як збираєтесь борг повертати?
Смайликівна• 17 апреля в 10:52
Безвідносно поїздки, як з вашої зп ви бачите погашення такого боргу??
Незламна Україна• 17 апреля в 10:55
я бы даже не раздумывала, конечно долги нужно отдавать, а кому вы должны? кредитка?
бибизяна• 17 апреля в 11:06
Так проценты будут дикие, если это обычная кредитка. В Италию можно и позже съездить. А долг надо отдать пока проценты не наросли.

автор Щось не спиться • 17 апреля в 11:07
Ответ дляТреба ось так
Відпустка.до дітей
Треба ось так• 17 апреля в 11:09
Ответ дляЩось не спиться
Відпустка.до дітей
Ви не можете собі дозволити відпустку.
Дама_с_караваем• 17 апреля в 11:10
Ответ дляХвець-тець
А за що поїхати в Італію?
Ещё взять 100 тыс
Я инженер, меряю от 1• 17 апреля в 11:21
Ответ дляЩось не спиться
Відпустка.до дітей
Тре взяти ще в кредит, щоб гарно відпочити.
До речі, багато таких ’чарівних’. Не ображайтесь, автор. Ви ж доросла жінка. Гасіть кредит, потім відпочинок.
котопёс• 17 апреля в 11:23
ну, если поехав к детям вы привезёте от них сто тыщ - то ехать, конечно же

а в целом, не понятен вопрос
у вас поездка будет на сто тыщ? и вы выбираете - куда их деть, долг закрыть или проехаться?
или у вас нет ста тыщ, и вы просто хотите свалить от проблем в италию
СолодкаБулочка• 17 апреля в 11:23
Я на эти деньги содержу 2 детей и мать инвалида и выплачиваю такой же долг.. подрабатываю как только могу. Успокоительное пью чтоб не нервничать и закрыть все долги . Поделитесь, не знаю как вы можете спокойно спать и еще думать о поездке
Треба ось так• 17 апреля в 11:23
Ответ длякотопёс

а в целом, не понятен вопрос
А діти в курсі, що треба мамі купити білет, розважати в Італії і з собою дати 100 000?
СільськаЛеді• 17 апреля в 11:23
Попросити дітей оплатити дорогу і їхати.
котопёс• 17 апреля в 11:24
Ответ дляТреба ось так
понятия не имею, это ж ее дети
такие же волшебные
СільськаЛеді• 17 апреля в 11:24
Ответ дляСолодкаБулочка
Обіймаю.
котопёс• 17 апреля в 11:24
Ответ дляСолодкаБулочка
ужас
в каком вы городе?
Треба ось так• 17 апреля в 11:24
Доросла жінка з дорослими дітьми
Ви маєте розуміти, що все закінчиться виконавчою, блокуванням картки і мінімум рік будете жити на 7000, а не 22000.

автор Щось не спиться • 17 апреля в 11:34
Ответ дляСолодкаБулочка
Так я по факту і не збираюсь нікуди їхати. Але на роботі дуже обсирають..а як це ти рік не бачила дитину старшу. А є ще двоє підлітків...ось і усі моменти
Мост_Устал• 17 апреля в 11:31
Ответ дляЩось не спиться
Відпустка.до дітей
С такой зп вы не устали как бы)
автор Щось не спиться • 17 апреля в 11:32
Ответ дляТреба ось так
Да, але це їх особо не хвилює...донька замужем
Треба ось так• 17 апреля в 11:37
Ответ дляЩось не спиться
Донька хоче вам допомогти? Оплатити поїздку і дати грошей на погашення боргу? Вона має власні гроші, чи тільки спільні з чоловіком?
Треба ось так• 17 апреля в 11:37
Ответ дляЩось не спиться
То не їх справа, так і скажіть. Нехай за своїми дивляться.
автор Щось не спиться • 17 апреля в 11:49
Ответ дляТреба ось так
Подзаробляє, основні фінанси від нього...а їхати маю ніби за свої кошти...колеги все прораховують...а мені вити хочеться від всього...ні кому про це не розказую
Треба ось так• 17 апреля в 11:51
Ответ дляЩось не спиться
Тю. Якщо вони не дають вам грошей, то нехай свої поради тримають при собі. А доросла дитина може сама до вас приїхати, заодно побачити всю родину.
Пуки-куки• 17 апреля в 11:59
Ну так держите все свои личные вопросы при себе. Зачем обсуждаете на работе?
автор Щось не спиться • 17 апреля в 12:15
Ответ дляПуки-куки
Не обговорюю, але бачуть тільки верхівку айзберга
Пуки-куки• 17 апреля в 12:16
Ответ дляЩось не спиться
Откуда все знают о вашей дочке в Италии? Им приснилось? Вы же сама все рассказываете.