Стріляний птах• Изменено вчера в 21:48
Беларусь будет наступать?
Читали новости? Беларусь готовится наступать, наверное вместе с РФ. Оборудуют все подготавливаются.
Стріляний птах
• вчера в 21:52
Ответ дляPrervana
Ну если с Белорашки будут КАБы кидать, мне писец. Долетит аж бегом
Да страшная вещь. А звук от него как раскаты грома
Ля-ля-ля• вчера в 21:54
Ответ дляСтріляний птах
Карти наступу ви з собою принесли?
Чи чисто так забігли .. ?
Стріляний птах
• вчера в 21:55
Ответ дляЛя-ля-ля
Карти наступу ви з собою принесли?
Чи чисто так забігли .. ?
Не матюкайтесь.
gizzaGinora• вчера в 21:57
Ответ дляСтріляний птах
Не матюкайтесь.
Чого це раптом?)
Вам можна тут розганяти кожні пів години, а мені матюкатися не можна?)
Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))
Думаю ні))
Бо вже без аноніма))
Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))
Думаю ні))
Бо вже без аноніма))
Ответ дляgizzaGinora
Чого це раптом?)
Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))
Думаю ні))
Бо вже без аноніма))
Ну то що, вельмишановна?
Карти будуть))
Думаю ні))
Бо вже без аноніма))
Достатньо зайти в гугл і подивитися стрічку новин за останні 2 години за пошуком ’ зеленський про білорусь’. Здивуєтеся
gizzaGinora• вчера в 22:01
Ответ дляДресса
Достатньо зайти в Гугл і подивитися стрічку новин за останні ЧОТИРИ РОКИ за пошуком про напад з Білорусі))
Здивуєтеся
Ответ дляgizzaGinora
Здивуєтеся
Не бачу приводів для радощів та глузувань. Чи ви не вмієте аналізувати та читати? Є суттєва різниця в тих новинах що зараз, і тих новинах, які щороку
gizzaGinora• вчера в 22:18
Ответ дляДресса
На відміну від вас, я вмію і аналізувати і читати
Так от. Лукашенко зараз не піде на загострення відносин з Європою.
Він шукає як би так... Між крапельками.
А белорусам то зачем?
Русские типо русские земли русскоговорящих люди, величие россии. А там ни легенды ни прибыли. Не хотят же они Одессу объявить белорусской исконно землёй, на это последние дураки не поведут. А умирать и бед ног рук им то зачем оставаться? Не знаю, ну не идиоты же лни, и денег и пенсий и званий героев им не даёт.
Особо отмрролденые военные уже давно пошли на сво за деньги, таит негров брали
irinka_kyiv• вчера в 23:18
Це ж було вже (с)
А якщо серйозно,
’Йдеться не про масштабний наступ, а про прикордонні провокації, — засновник «KRAKEN» Немічев.
За його словами, Білорусь може створювати напругу на північному кордоні України, але ознак підготовки наступу на великі міста немає.’
А якщо серйозно,