Обнимашкина• 18 апреля в 08:57

Гематолог онлайн

Підкажіть будь ласка, гарного гематолога, який може проконсультувати онлайн. В нашому місті толкових не має, тільки викинуті гроші і втрачений час. Дуже низький гемоглобін, при цьому завищені феритин, В12, ерітропоетін, а залізо, фолієва - норма.
Добротная• 18 апреля в 09:19
а жалобы есть?

Леся Українка• 18 апреля в 09:22
Гематолога не подскажу, но похоже на железо дефицитную анемию. Ферритин не показатель, это ещё и белок воспаления . А что сказал гематолог в Вашем городе?
Україна понад усе!• 18 апреля в 09:55
Дуже низький гемоглобін це скільки? Як довго?
В лікарню зверталися?
Допоможіть знайти• 18 апреля в 09:58
Ответ дляЛеся Українка
Яка вона залізодефіцитна при нормі заліза ?
автор Обнимашкина • 18 апреля в 12:45
Ответ дляУкраїна понад усе!
В лікарню зверталися?
Гемоглобін 76. Звертались. Навіть КТ робили
автор Обнимашкина • 18 апреля в 12:57
Заздалегідь, прошу вибачення, але якщо ви не лікар, то прошу коментуючих не задавати питань по обстеженням і не робити припущень і рекомендацій стосовно лікування. Мене цікавить інформація тільки стосовно можливості проконсультуватись з відповідним фахівцем.
Леся Українка• 18 апреля в 13:00
Ответ дляДопоможіть знайти
Звичайна. Залізо в крові, це те що Ви з´їли вчора, стан організму ніяк не відображає. Більшість лікарів вже взагалі його не використовують для діагностики

автор Обнимашкина • 18 апреля в 13:20
Ответ дляЛеся Українка
Нормо-гіперхромна анемія
Леся Українка• 18 апреля в 15:07
Ответ дляОбнимашкина
Нормо-гіперхромна анемія
Посмотрела выше, гемоглобин очень низкий. Госпитализацию не предлагают? Может стоит поехать в Киев в институт гематологии, там обследоваться?
автор Обнимашкина • 18 апреля в 15:17
У нас не предлагают. Видят возраст и не хотять особою возиться, да и специалистов здесь нет. Маму с места сдвинуть не могу. Хотя я прекрасно понимаю, что ее надо ложить на обследование