Доктор Хаос• сегодня в 10:06
Як миритесь після сварки?
Є у вас якійсь правила, ритуали, секретики примирення чи просто секс і живемо далі? І як довго може тривати сварка ? Бо у нас з чоловіком одразу була домовленість у будь-яких випадках спати в одній кімнаті, на одному ліжку і під однією ковдрою і перші 15 років шлюбу це правило працювало і мирило нас швидко, а зараз не допомагає і сварки затягуються.
ХуАнита• сегодня в 10:10
Ну нет, на эрекцию ставить не вариант. Рано или поздно случиться прозрение как у вас.
Тишком_нишком• сегодня в 10:12
Приходить або він або я до нього і починаємо обійматися, вибачатися.
Хто перший прийде ? Залежить, хто був більш неправий у сварці. Моєму іноді потрібно декілька годин, щоб усвідомити, що він сказав щось дурне. А я запальна і через емоції говорю образливі слова.. ми вже навчилися ’ідентифікувати’ слабкі сторони один одного, тому ці сварки бувають рідко і ми зла не тримаємо
Королева ганделику• сегодня в 10:11
Ну, мы с мужем разные, спорим редко.. он эмоциональный, вспылит, потом быстро отходит и жалеет, я спокойная, как слон, поэтому даже не слушаю, что он там возмущается, после его террады подхожу и спокойно говорю всё, что хотела сказать, он уже тоже спокоен, быстро всё решаем и миримся. Обычно всё занимает не больше пол часа.
Смайлик• сегодня в 10:29
Обычно мы не разговариваем, точнее разговариваем сквозь зубы и по делу, а потом во сне если начинаем обниматься значит уже не злимся
Гостра на язик• сегодня в 10:54
У меня виноват всегда муж, он реально несёт всякую обидную хрень, и я не хочу с ним спать в такие моменты в одной постели а тем более заниматься сексом.
Секретов никаких нет, разве что с годами я уже научилась часть этой фигни не принимать близко к сердцу.
Доктор Хаос
• сегодня в 11:41
Ответ дляСмайлик
От і в нас так було, але зараз іноді і обійматися не хочеться, просто розвернулися в різні боки і все. Можливо,почуття пройшли або довго ображаємося.
12 галюцинаций• 2 часа назад
Разговариваем обязательно
Если что-то маленькое, я придралась, то становлюсь на колени и делаю минет