БлинчикБезСметанки• сегодня в 11:59
У вас є відчуття, що телефон зараз може замінити все і всіх?
Мені здається, що через його наявність і часу з сім´єю менше проводжу і сварки з чоловіком довші та й взагалі спостерігаю, що не в мене однієї така залежність, бо на роботі теж усі в телефонах.
Ленне-Рейма• сегодня в 12:03
Я хоч і сиджу багато в телефоні, це не впливає негативно на моє життя. Надмірне сидіння в телефоні - це наслідок ваших психологічних проблем, а не причина.
Хочу на Балі• сегодня в 12:07
Є таке. При тому, ще років 10 такої залежності не було.
Якось я занесла телефон в ремонт на три дні - навіть в кафе пообідати не змогла, там меню за QR-кодом, мала ще шукати заклад щоб меню було не тільки електронне.
Хочу на Балі• сегодня в 12:10
Якраз щодо сварок, то навпаки - менше спілкування - менше сварок. Але залежність все одно формується - колись могла забути телефон і все одно поїхати на роботу, тепер я навіть з півдороги повернуся.
Українська Мрія• сегодня в 12:14
Перегляньте.Це насправді дуже серйозна річ.І над цим працювали багато розумних людей,щоб саме так і було.
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Для мене телефон це не лише ютуб і інстаграм. В соцмережах мене взагалі ніде немає. Але без телефона вже життя не уявляю. Це можливість швидко знайти будь-яку потрібну інформацію, ШІ, перекладач, підв´язана картка, документи ітд.
18 мнеУЖЕ• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
Совєтчіци і Тредси туди ж
Котики-муркотики• 2 часа назад
Думаю це не про відсутність спілкування.
Раніше від сім´ї відмежовувалися телевізором чи газетами.
Вся в кредитах• 1 час назад
у мене ні - у нас кнопочні нокії, принципово:)
смартфони є - для роботи, банків і тп, але в руках не тримаємо, соцмереж немає.
Людина сама має право обирати, як їй жити
Освічую темряву• 1 час назад
Це ви с такими спілкуєтесь, нормальні сімʼї гуляють спілкуються їздять відпочивати , купа справ цікавих, ті хто узкомозковий той в телефоні мізки не напрягає зомбі