kuskus• 18 апреля в 17:35

Прямо зараз якийсь псих розстрілює людей в Києві

coch100• 18 апреля в 17:50
Ответ дляШеллар
Щиро сподіваюсь, що його пристрелять при затриманні. Але закономірно, психлікарні позакривали, примусово нікого не лікують, ось і маємо.
Все не так просто, оружие в свободном доступе.

alenka3108• 18 апреля в 17:50
Ответ дляkuskus
А я сподіваюсь, що не пристрелять. Хай розказує сука свої мотиви і сидить в тюрмі
100% хай гниє на зоні. І хай кожного дня йому ввижаються ті невинні люди, в яких воно стріляло.
FuguRama• 18 апреля в 17:51
Ответ дляШеллар
Та не лікують нажаль, знайомі на Оболоні, ще до війни, намагались сусіда відправити на примусове лікування - він вив, періодично кидався і хватав за руки - результат нульовий, типу потрібна його згода, щоб покласти в лікарню. Закінчилось пожежою, психічнохворий у ній загинув.
Можливо, хтось із киянок пам´ятає цей випадок на Героїв Дніпра, будинок біля ринку.
Ну я знаю випадки, коли закривали через агресію на примусове лікування. Але там людина не за руки хапала, звісно.
Nifertity• 18 апреля в 17:53
Жах який, як в американських фільмах
LudaSHS• 18 апреля в 17:54
Ответ дляNifertity
Жах який, як в американських фільмах
Так не тільки в їх фільмах(
А недавно в Туреччині підліток дітей застрелив .
Lena-Lena12• 18 апреля в 17:55
Ответ дляkuskus
Підпалив квартиру, де жив, ймовірно там теж є жертви. зірвало башню дідові конкретно
А це дід? Відомо про вік?
chueva.a• 18 апреля в 17:55
Ответ дляLudaSHS
Так не тільки в їх фільмах(
На Закарпатье вот на днях школьник стрелял в школе
автор kuskus • 18 апреля в 17:56
Ответ дляLena-Lena12
А це дід? Відомо про вік?
Спочатку по відео побачила, що не молодий, а потім і написали десь, що чоловік, близько 60 років
FuguRama• 18 апреля в 17:56
Ответ дляLena-Lena12
А це дід? Відомо про вік?
Нібито схоже що років під 60. Але то не точно

Натусик Я• 18 апреля в 17:56
Ответ дляalenka3108
Визнають психом.Буде лікування, годування за рахунок держави( т.б .нас).Так і 20- ть років може прожити.
Краще щоб ліквідували
автор kuskus • 18 апреля в 17:57
Ответ дляНатусик Я
Краще щоб ліквідували
Тоді шансів дізнатись, навіщо він це зробив і чому-0
coloritka• 18 апреля в 17:57
Ответ дляНатусик Я
Краще щоб ліквідували
Його пристрелять якщо не здасться
DianaDee• 18 апреля в 17:57
Ответ дляYon-i
Мало нам обстрелов (
Еще и это

Девочки, подскажите это далеко от лико-града? Не могу до подруги дозвониться … переживаю
далеко
Remensa• 18 апреля в 17:59
Ответ дляLena-Lena12
А це дід? Відомо про вік?
Та видно ж на відео, пердун старий
FuguRama• 18 апреля в 18:01
Ответ дляkuskus
Цілком можливо що і не такий старий, і це птср(
Натусик Я• 18 апреля в 18:01
Ответ дляkuskus
Я тілько відео передивилася, коли підбіг к людині на вулиці впритул вистрілив і побіг далі шукати перехожих.Що там дізнаватися, його мотиви, цілі.Ліквідувати , як скаженого
Remensa• 18 апреля в 18:04
Ответ дляНатусик Я
То було б дуже просто. Відправити за грати і нехай його там сношають всім, що під руку потрапить.
автор kuskus • 18 апреля в 18:04
Фото стрілка
LudaSHS• 18 апреля в 18:04
Ответ дляНатусик Я
Краще щоб ліквідували
Треба ланцюг встановити - хто зброю продав/ дав, це важливо
Так просто у дідів зброя така не зʼявляється.

kissaniya• 18 апреля в 18:04
https://t.me/truexanewsua/135898

Да немолодой дяденька . козлина . мало люди итак горя пережили
elenze66• 18 апреля в 18:05
Є відео з Велмарту, видно що не молодий, і ще мені здалося, що по зовнішності ніби не українець. Автомат тримає не перший раз в руках, я б сказала, професійно.
kissaniya• 18 апреля в 18:05
Ответ дляLudaSHS
У нас в стране война вы не в курсе?
Шеллар• 18 апреля в 18:05
Ответ дляelenze66
Якщо 60+, то міг бути учасником війни в Афгані.
автор kuskus • 18 апреля в 18:06
Ответ дляelenze66
І мені так здається, що не наш. Чи азер чи щось подібне
Реалістка• 18 апреля в 18:06
Ответ дляkuskus
Ну, не такий вже й дід в 60 років... Взагалі, відчуваю, такого все більше буде. Психічно хворих більшає, примусово практично нікого не лікують, спецзакладів для постійного їх перебування мало (та й ті можуть зачинити), а зброї на руках в населення багато. Це жах.
BloomBom• 18 апреля в 18:06
Ответ дляНатусик Я
Ну если птрсник, то точно ликвидируют, что бы резонанса не было
valleriya14• 18 апреля в 18:06
Ответ дляLudaSHS
Так дед может быть и непростой. С автоматом он явно умеет обращаться. Видно, что не первый раз стреляет.
alenka3108• 18 апреля в 18:07
Ответ дляelenze66
І автомат тримає професійно і кроки в нього впевнені, чеканні.
kissaniya• 18 апреля в 18:07
Ответ дляelenze66
На орбана похож
Реалістка• 18 апреля в 18:07
Ответ дляNifertity
Жах який, як в американських фільмах
Ну, в США це не тільки в фільмах, на жаль. Це давно їхня реальність.