kuskus• 18 апреля в 17:35

Прямо зараз якийсь псих розстрілює людей в Києві

LudaSHS• 18 апреля в 18:11
Ответ дляkissaniya
У нас в стране война вы не в курсе?
Так, тому потребує розслідування. Ще більше
Так, я розумію ринок зброї., чорний ринок зброї. Але це небезпечно потік її в невідомі непонятні руки
Це ж не мисливське?
Можливо

П с мисливська таки

BloomBom• 18 апреля в 18:08
Ответ дляРеалістка
Ну, в США це не тільки в фільмах, на жаль. Це давно їхня реальність.
Наша уже тоже
mamaМия• 18 апреля в 18:09
Ответ дляFuguRama
Цілком можливо що і не такий старий, і це птср(
Та на відео чітко видно, що 60+
elenze66• 18 апреля в 18:10
Ответ дляLudaSHS
Це ж не мисливське?
Можливо

П с мисливська таки
Вже написали, що в нього мисливська рушниця.
NYC• 18 апреля в 18:10
Ответ дляkuskus
Фото стрілка
Да по этому фото ему может быть от 45 до 65.
Я в ахере.,
mymoly• 18 апреля в 18:10
Ответ дляkuskus
Ех, пристрелять діда, нажаль
Чому нажаль. В нього вже немає майбутнього після цього
Flower Girl23• 18 апреля в 18:11
Ответ дляchueva.a
На Закарпатье вот на днях школьник стрелял в школе
Ну так что Вы хотите, если их со школы, причём с начальной, к оружию и агрессии приучают...((

alex-3f3c• 18 апреля в 18:11
Ответ дляFuguRama
Ну я знаю випадки, коли закривали через агресію на примусове лікування. Але там людина не за руки хапала, звісно.
Цікаво, а що зроблять з тим хто розмінував Чонгар, впустивши сюда сотні тисяч росіян які вбили, згвалтували десятки тисяч Українців, теж в псіхушку? чи в нас якщо людина вбиває кілька осіб то він маньяк і його в псіхушку, чи розтріляти, чи в камеру на гарем, а якщо людина винна в смерті десятків, чи сотень тисяч то він вождь, найвеличнейвшивий лідер сучасності
автор kuskus • 18 апреля в 18:11
Ответ дляNYC
Я в ахере.,
Ні, не 45, за рухами видно
LudaSHS• 18 апреля в 18:12
Ответ дляelenze66
Ну як варіант допускала
Триндець
А ще хотіли дозволити вільний обіг, як Сша. А тут і мисливсткого хватає
сахарный комок• 18 апреля в 18:12
Війна не закінчиться і таке буде все частіше. Латинська Америка 2
Але там хоч війни нема
Адекватним треба готуватись до виїзду і шукати шляхи
NYC• 18 апреля в 18:12
Ответ дляkuskus
Ні, не 45, за рухами видно
Утверждать не буду, но если после травмы или инсульта то может быть такое и в 45
Манула• 18 апреля в 18:14
❗️Ім´я підозрюваного – Васильченков Дмитро Васильович, дата народження – 21.04.1968. Народився в Москві, має громадянство України. Раніше проживав у Бахмуті Донецької області, згодом — у Голосіївському районі Києва, — УП
автор kuskus • 18 апреля в 18:13
Ответ дляNYC
Вже є дата народження. Йому 58 років
Flower Girl23• 18 апреля в 18:14
Ответ дляkuskus
Тоді шансів дізнатись, навіщо він це зробив і чому-0
Ну выполнял задани российских спецслужб, естественно, а как иначе?
Dakha• 18 апреля в 18:14
У нього легальна мисливська зброя
alenka3108• 18 апреля в 18:14
58 діду, рушниця легальна(
Шеллар• 18 апреля в 18:14
Ответ дляalex-3f3c
Почекайте, зараз стрілка візьмуть, він заявить, що чистокровний єврей якого побив КОРД при затриманні, то не здивуюсь, якщо йому і вибачення принесуть.
BloomBom• 18 апреля в 18:14
Ответ дляelenze66
Да, что легально охотничье ружье
Откуда они знают, что оно у него легально?

Lena-Lena12• 18 апреля в 18:14
Ответ дляLudaSHS
Треба ланцюг встановити - хто зброю продав/ дав, це важливо
Так просто у дідів зброя така не зʼявляється.
Може це не просто дід. Сподіваюсь, поліція зʼясує, хто це. Такий жах, просто нема слів:-(
mamaМия• 18 апреля в 18:15
Все, ліквідовано
автор kuskus • 18 апреля в 18:17
Ответ дляFlower Girl23
За наявною попередньою інформацією це може бути недалеко від істини
Манула• 18 апреля в 18:15
Стрілець у Києві був ліквідований під час затримання, — Клименко

Спецназ КОРД Національної поліції провів штурм магазину, де знаходився злочинець. Він взяв людей у заручники і відкрив вогонь по поліцейському під час затримання. Перед цим з ним намагалися зв´язатися переговорники.
Кількість жертв нападника уточнюється. Є загиблі та поранені.
Alex_Kri• 18 апреля в 18:15
Ответ дляBloomBom
Да, что легально охотничье ружье
Если опознали, то могли посмотреть в официальном реестре
tushka123• 18 апреля в 18:15
Ответ дляLena-Lena12
А це дід? Відомо про вік?
1968 года
Flower Girl23• 18 апреля в 18:16
Ответ дляkissaniya
У нас в стране война вы не в курсе?
И на войну списывается абсолютно всё...((
BloomBom• 18 апреля в 18:16
Ответ дляalenka3108
58 діду, рушниця легальна(
Уже установлена личность?
Flower Girl23• 18 апреля в 18:17
Ответ длясахарный комок
Але там хоч війни нема
100%(((
mamaМия• 18 апреля в 18:17
Ответ дляFlower Girl23
Уродженець москви, з міста Бахмут. Або башня злетіла, або ненависть до всього українського в голову стрельнула ну або ж те що ви написали
BloomBom• 18 апреля в 18:17
Ответ дляmamaМия
Все, ліквідовано
Капец, мотив теперь неизвесным останется