Смайлик• 19 апреля в 12:36

КНУ чи Могилянка?

Який університет краще для вступу на юридичне: КНУ чи Могилянка
Зробіть вибір:
вже голосів: 21
КНУ
Могилянка
Ума Палата• 19 апреля в 12:37
Краще мати родичів в юридичній системі. Які вас влаштують потім на роботу.

Сливочная пенка• 19 апреля в 12:39
без разници. Но остро стоит вопрос и трудоустройством. без связей-вообще никак.
А поговорить?• 19 апреля в 12:39
Ответ дляУма Палата
А якщо є родичі, то знання не потрібні ?
Сливочная пенка• 19 апреля в 12:39
Ответ дляА поговорить?
со связями-хватит и региональной юрки.
Фоточки нема• 19 апреля в 12:40
Ответ дляА поговорить?
Як мені колись сказали, що навчатися потрібно на того, де потім вас можуть влаштувати на пристойне місце.
Викликаю на дебати• 19 апреля в 12:41
Ответ дляУма Палата
Все що треба знати про українську освіту взагалі.
Я така бойова• 19 апреля в 12:43
Мой муж закончил Шевченко, мама была приемщица обуви на ремонт, папа инженер на заводе Арсенал. Сегодня зам главы правления, руководитель юр департамента одной из топ компаний в своей области.
Возможно связи нужны для работы в гос системе, для остального ум и образование.

Любовь Калистратовна• 19 апреля в 12:43
Ответ дляВикликаю на дебати
Це не про освіту, а про світогляд деяких громадян. Що я, що мої діти вчилися і працюємо без зв´язків.
Клептоманка• 19 апреля в 12:45
Вже краще УКУ, якщо саме про якість навчання. Якщо з цих двох, то юридичний мабуть в КНУ
А поговорить?• 19 апреля в 12:45
Університет, це значна частина юнацького життя, знайомства, друзі, коло спілкування - це досить важлива складова. Знання ніхто не відміняв. Якщо абстрагуватися від звʼязків, то варто питати відгуки у тих студентів, які зараз навчаються. Не знаю в яких корпусах вчаться юристи. Працюю поряд з КІМО , студенти зʼявляються у вівторок і четверг але постійно. Саме в цьому корпусі ніби все ок з опаленням і світлом. В Могилянці очне навчання але взимку порвало батареї і онлайн був аж до квітня.
Лика-прилипка• 19 апреля в 12:47
дочь закончила могилянку- бесполезное образование и заведение .Нашла работу только благодаря анг- на который мы всю ее жизнь тратили деньги. +берут типа благотварительные взносы. К слову сын закончил КПИ-ни копейки не брали.
Ума Палата• 19 апреля в 12:47
Ответ дляВикликаю на дебати
Не зовсім. Талановиті і розумні проб´ються все одно, але цей шлях для них буде набагато довшим і складнішим.
В мене складна технічна спеціальність,в топ компанію на ринку пробитись було неможливо через ’своїх’,але згодом я туди потрапила.60% там просто баласт,але вони родичі і знайомі тих хто там працює,і сприяв їхньому працевлаштуванню.
Викликаю на дебати• 19 апреля в 12:48
Ответ дляУма Палата
Замість того щоб битись з такими ж талановитими наші бʼються з блатними.
Ума Палата• 19 апреля в 12:48
Ответ дляА поговорить?
Зовсім без знань,навіть через родичів не візьмуть.
Хомо_сапиенс• 19 апреля в 12:50
Ответ дляУма Палата
Ну почему совсем без знаний? Учится то молодой человек будет) диплом получит) что еще нужно? Правильно - связи
Ms. Скромность• 19 апреля в 12:50
Ответ дляВикликаю на дебати
Та ладно. В КПИ прекрасное образование. Наших инженеров по всему миру ждут. Насчёт юристов не знаю. Но право всегда было ’хлебной’ профессией.
Ума Палата• 19 апреля в 12:50
Ответ дляВикликаю на дебати
Насправді це у всьому світі так, але менш виражено. Я працювала в трьох європейських країнах. В корпорації приводять своїх дітей, це підтримується роботодавцем.Але зовсім баласту там значно менше.
Бодіпозітівна• 19 апреля в 12:51
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Після першого вищого у мене не було змоги працевлаштуватися за спеціальністю 2 роки - бо не було зв´язків. У відділі освіти максимум - це запропонували у село. Тому педагога з мене не вийшло. А шкода, бо планів було - вагон, і діти мене любили і тягнулися, зацікавити у вивченні предмету виходило. Ну, й нічого - натомість вийшов з мене добрий держслужбовець. До речі, без зв´язків.
Хомо_сапиенс• 19 апреля в 12:54
Ответ дляMs. Скромность
Да, инженеров ждут наших/химиков/биологов, но не юристов. Это в Украине он юрист, а заграницей это украинское образование не котируется. Обычно в эту сферу идут у кого родственники там работают и есть связи. Просто так идти в эту сферу…ну такое

Ума Палата• 19 апреля в 12:57
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну от в нас взяли у відділ молодого хлопця колись-зятя одного з керівників.. Років 4 він протримався, а потім керівництву набридло, і як тільки з´явилась толкова людина, його зняли з посади. Перевели в іншу сферу,де розуму особливого не потрібно.
А якби в нього був той розум,то те чого він не знав-надолужив би під час роботи.А він як був дубовим,так і лишився.
І є протилежні приклади,коли батьки привели,я поспілкувалась і забула про них,побачивши незацікавленість.Але минуло років 5,і ці люди докорінно змінились.Я змінила про них свою думку.Своїм шансом вони скористались.
А поговорить?• 19 апреля в 12:56
Ответ дляБодіпозітівна
В освіті просто катастрофа з кадрами , навіть в столичних школах величезна проблема. Молодь якщо й приходить , то не багато хто залишається. Можливо ви закінчували досить давно навчання. В свій « давній» час мої батьки за розподілом мали потрапити один в При пʼять , інший в інтернат десь. Одружилися на останньому курсі, щоб мати змогу отримати направлення в одне місце.
ШаленаГруша• 19 апреля в 12:57
Ответ дляКлептоманка
А як не дайбоже колись єдинорога десь запостив, і церква не схвалить… Треба було з 2010 готуватись туди до вступу)
Сливочная пенка• 19 апреля в 13:03
Ответ дляЯ така бойова
Ага...Вы сейчас рынок труда знаете?!
Я така бойова• 19 апреля в 13:05
Ответ дляСливочная пенка
Ага...Вы сейчас рынок труда знаете?!
Да, муж берет стажёров и недавно брал нового юриста в отдел.
Сливочная пенка• 19 апреля в 13:06
Ответ дляЯ така бойова
1 стежера! А выпускаются-тысячи!
Дрібка щастя• 19 апреля в 13:09
Мы с братом закончили Могилянку, хотя наш отец настойчиво продвигал идею, что нужно идти в КНУ. Могилянка - это была особая атмосфера, джоб-центр, который давал студентам получить возможность первый опыт работы, постоянно движ, который формировал нас как личностей. Я счастлива, что в моей жизни это все было. А вот как сейчас - не знаю.
Получала второе образование в другом универе недавно - небо и земля.
ВыФсеВрете• 19 апреля в 13:13
Ответ дляЛика-прилипка
Взносы благотворительные, на секунду. И я училась в Могилянке, но никто у меня денег не просил.
Маргарита и Мастер• 19 апреля в 13:14
Ответ дляУма Палата
Не ту страну назвали Гондурасом
ВыФсеВрете• 19 апреля в 13:18
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не ту страну назвали Гондурасом
Та ну, так практически везде. В большей или меньшей степени.
Триндю-бриндю• 19 апреля в 13:21
Ответ дляЯ така бойова
А вы просто красивая и не работаете?)
Угадала?
Не понимаю, зачем нам тут история вашего мужа.
По теме, автор, Могилягка всегда была престижнее в плане знаний.
Но там тяжело.
Если ребёнок середнячок, то не потянет её просто.