Морская свинка• 19 апреля в 18:38
Програма Віктора Мандзяка
Дівчата, розшукую де взяти цю програму безкоштовно. Хочу спробувати, але оплатити поки дорого мені… може хтось десь на форумах бачив меню? Чи можливо хтось готовий поділитися?
Дякую
Морская свинка
• 19 апреля в 18:56
Ответ дляОце потужно
А скільки у нього коштує?
Я ще не знаю ціну на сьогодні, але те, що у відгуках читала, то було 3 тис
Бегущаяпо• 19 апреля в 18:57
Ответ дляНетутешня
По-моему у всех все стандартно: белок и трава.
Ні, в нього не так
Бегущаяпо• 19 апреля в 18:57
Ответ дляМорская свинка
Ні, там більш конкретно, в грамах. Це мені б підійшло, щоб спробувати
Вам ддіпіті розпише все
Маурита• 19 апреля в 18:58
Ответ дляМорская свинка
Чому? У мене хороша витримка. І я нормально тримаюся. Да і вага у мене не критична, і спорт є.
Тому що коли запускається метаболізм ви точно захочете їсти за 3-5 годин, впаде цукор і ви просто дуууууже будете хотіти їсти і 100% будуть ті дні коли ви не зможете вже і зараз приготувати собі свіже і тоді ви закинетесь тим шо буде під рукою, а так як ви не шарите в продуктах то це буде щось швидковуглеводне,
Морская свинка
• 19 апреля в 18:59
Ответ дляМаурита
Коли я не зможу приготувати тут і зараз, я звичайно приготую завчасно
Морская свинка
• 19 апреля в 18:59
Дівчата, я ж не просила мене відмовляти чи критикувати програму, особливо у тих, хто її в очі не бачив…
Бентливуман• 19 апреля в 19:00
Ответ дляМорская свинка
Невже тут ніхто не проходив цей курс особисто? ))
Бо нема тут дурних, платити такі гроші, тут вже були теми що то ДНО а не программа.
Маурита• 19 апреля в 19:00
Ответ дляМорская свинка
Робіть що хочете, але це основна причина зривів- не готова їжа на завтра
Патриоточка• 19 апреля в 19:00
Ответ дляМорская свинка
Ну от чомусь захотілося))
Ну так заплатіть, якщо захотілося
Морская свинка
• 19 апреля в 19:01
Ответ дляБентливуман
Ок, я б і негативні відгуки з радістю прочитала. Тільки реальних людей щ власним досвідом
Бентливуман• 19 апреля в 19:01
Ответ дляБегущаяпо
І солодке і кока кола)))
І я була на марафоні, також і солодке і снікерс, але не у нього
Леопардові панчохи• 19 апреля в 19:01
Ответ дляМаурита
Ясно, ви не схудните , через тиждень зірветесь.
Маурита• 19 апреля в 19:01
Ответ дляМорская свинка
Ну я її бачила і маю, от я вам пишу що в програмі, ви не розумієте що є один єдиний спосіб схуднути- от Мандзяк його і використовує.
Бентливуман• 19 апреля в 19:01
Ответ дляМорская свинка
Введіть у пошуку, на сайті і почитайте, є вже теми про нього.
Морская свинка
• 19 апреля в 19:01
Ответ дляБентливуман
А ви її бачили? Купували?
Бентливуман• 19 апреля в 19:02
Ответ дляМорская свинка
А ви її бачили? Купували?
Читала відгуки, їх багато, шукайте, читайте.
Леопардові панчохи• 19 апреля в 19:03
Ви, навіть, тут не можете вбити в пошук ’Мандзяк’, а так високопарно філософствуєте....
Морская свинка
• 19 апреля в 19:03
Ответ дляМаурита
Ну якщо там на сніданок умовно гречка з молоком і фрукти, то що, їх з вечора готувати? Для чого?
Ще раз кажу - я досить дисциплінована в цьому плані
Морская свинка
• 19 апреля в 19:04
Ответ дляПатриоточка
Ну так заплатіть, якщо захотілося
Нема можливості зараз. Всі гроші у стоматолога…
Маурита• 19 апреля в 19:05
Ответ дляМорская свинка
Не може бути такий сніданок на дієті людини яка худне. Ну і якраз сніданок ще +- можна приготувати вдома зранку.
Морская свинка
• 19 апреля в 19:05
Ответ дляМаурита
Ну супер, тому і хочу скористатися
Маурита• 19 апреля в 19:06
Ответ дляМорская свинка
Ну супер, тому і хочу скористатися
Користайтесь.
Вам і пишу, а ви спорите, щось своє доказуєте, ви не схудните без дисципліни і розуміння того що ви істе
Морская свинка
• 19 апреля в 19:06
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я?? Я не філософствую. Всі теми тут про мандзяка я прочитала, їх не так багато. Звіддти і зразок меню скопіювала.
Морская свинка
• 19 апреля в 19:07
Ответ дляБентливуман
Я теж читала відгуки. Мій запит в іншому
Морская свинка
• 19 апреля в 19:08
Ответ дляМаурита
Поділіться , будь ласка
Маурита• 19 апреля в 19:09
Ответ дляМорская свинка
Удалено администрацией...
Морская свинка
• 19 апреля в 19:09
Ответ дляМаурита
Подивіться на фото . Там саме такий варіант. Що значить не може бути?