Виправлялочка• 21 апреля в 11:40
Как вернуть себе ощущение нормальной жизни, если последние месяцы живёшь
по инерции?
Пліткарка• 21 апреля в 11:43
Интересный вопрос. У меня онкология, живу одним днём. Просто радуюсь что проснулась, в сознании и на ногах.
Едимнаморе• 21 апреля в 12:06
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
й задавнено
Не знаю, но обычно овощами становятся те, с кого тянут по полной энергию, просто кто-то живёт в одном теле, но не своей жизнью.
ЖаннаНеАгузарова• 21 апреля в 12:08
Ответ дляЕдимнаморе
И что делать?
Мороженная курица• 21 апреля в 12:10
Ладно месяцев. А если лет? И перемен не предвидится, лишь бы не хуже.
Если у вас есть материальная поддержка или подушка, шансы изменить выше
ЖаннаНеАгузарова• 21 апреля в 12:10
Ответ дляЕдимнаморе
В церкву ходити.
Точно. Вот прям место, где энергию не тянут
Мороженная курица• 21 апреля в 12:10
Ответ дляЕдимнаморе
В церкву ходити.
Зачем? Чтобы ещё и там тянуть начали?
Едимнаморе• 21 апреля в 12:14
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну хто знає, там як з вас потягнуть, то ті хто до них з вас тягнули можуть і ласти склеїти , і ті хто їх надоумив. Якщо ви в Україні, то я і не здивована, кожен і кожна некроманти, бігають і метртвясиною і щось заманять, бабки, гадалки, і всяка нечисть, це все вже дуже забруднило і саму територію Україну, і людей, і дітей, обстановку, нема місця чистого і благословенного.
Якщо ви за кордоном, то можливо легше себе очисти. Не так багато метрвяків і тому подібне, всюди це є, але не в таких масштабах як в Україні.
ЖаннаНеАгузарова• 21 апреля в 12:16
Ответ дляЕдимнаморе
Я в Україні. В церкву давно не ходжу, з людьми котактую мало. Але й без людей складно - все ж таки потрібен обмін енергією, підтримка. Коли цього мало, теж непросто.
Едимнаморе• 21 апреля в 12:17
Ответ дляМороженная курица
Зачем? Чтобы ещё и там тянуть начали?
Що з неї там витягнуть, хай меньше язиком ляпає і буде їй щастя. І не чіпає інших людей. Прийшла, пішла, хто їй що зробить у церкві? Хіба що якась полуумна могла ліси точити і давати непрошені поради.
ПрипоРошенная• 21 апреля в 12:17
Ответ дляШлях до зірок
Найти какую-то цель, построить планы, хоть недолгосрочные.
Я вот построила, а следовать планам не могу((( Прокрастинация или лень или апатия или неизвестно, что это(((
Едимнаморе• 21 апреля в 12:19
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я мала на увазі у церкві контакт!
Едимнаморе• 21 апреля в 12:19
Ответ дляПрипоРошенная
Пороблено, все щось зриває. Не переживайте,їм як зірве, усі побачать)))
Покорительная• 21 апреля в 12:26
Ви маєте усвідомити, що того відчуття вже не буде. Сьогодення - і ж ваше нове нормально. Ось пристосовуватись до того, що маємо.
Покорительная• 21 апреля в 12:28
Ответ дляПрипоРошенная
Це нормально. Саме середовище ні до чого не спонукає. Постійне питання «навіщо все це», коли зараз буде чергова порція трешових новин та бід.