Рожева юбка• 21 апреля в 13:32
40 років і троє котів. Раніше був мем, а тепер як мрія
Ніколи не думала що доживу до такого.
Мені мамка казала що розлученню бути соромно.
Я думала після розлучення туди, сюди рік оговтаюсь і на другий забіг.
Але щось так розслабило в цьому одинокому житті разведьонки.
Що я зрозуміла - нам брехали в дитинстві.
Жити вільною просто прекрасно!
Кров з молоком• 21 апреля в 14:00
Ответ дляРожева юбка
Ви знаєте. Іноді дивишся на людей у яких ніби життя повна чаша - ну вау ж!
Але чи дійсно щасливі ці люди.
Уявляю яка за@бана ваша подруга у всіх сенсах
Але чи дійсно щасливі ці люди.
автор, це так відносно.
Ми рік тому з чоловіком сварились і я навіть думала, що мені було б легше без нього. А зараз він служить і я зрозуміла, що воно взагалі не легше, а в сто разів складніше з різних причин.
І самотньо мені без нього.
Зараз мрію, щоб він повернувся живим і неушкодженим, дала собі слово, що бензопилу вмикатиму рідше))
І самотньо мені без нього.
фрау Гітта• 21 апреля в 14:02
Ответ дляРожева юбка
Але чи дійсно щасливі ці люди.
Утешайте себя.
только вы не зае. Некому
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:02
Ответ дляУкраиночка
Зачем убиваться , если все легче достается
Спробую пояснити.
От для мене щастя робити те що відповідає моїм уподобанням або життєвим цінностям.
Напевно всі люди відчувають подібне.
І навпаки, коли доводиться робити щось що суперечить моїм цінностям це мене робить нещасною.
І спати за гроші. Дорівнює згвалтування за гроші.
Хочу зауважити що я цілком нормально коли коханці люблять і дають насолоду один одному
Нехай там аморально.
Але конкретна жінка щаслива.
Коли жінка свідомо іде спати з чоловіком за гроші вона погоджується потерпіти за матеріальні блага.
І от питання.
Чи щаслива та жінка яка це терпить?
Напевно всі люди відчувають подібне.
Нехай там аморально.
Але конкретна жінка щаслива.
І от питання.
Чи щаслива та жінка яка це терпить?
Пані з калабані• 21 апреля в 14:03
Ответ дляУкраиночка
Это называются шалавы) или стремота, кому и денег не дадут)
Та нет, шалавы это когда женщина непереборчива в сексе и легко прыгает с одной постели в другую.
Есть женщины которые любят секс и кому он важен для разрядки/удовольствия. Тем нужен именно качественный любовник, пусть и один
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:03
Ответ дляПані з калабані
А где 2 янголятка? Взрослые и живут отдельно? От них избавиться тяжелее, чем от мужа
Так. Дорослі, живуть окремо.
Мої соколята
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:04
Ответ дляУкраиночка
Як у вас все запущено.
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:05
Ответ дляКров з молоком
автор, це так відносно.
І самотньо мені без нього.
Ой, я теж після розлучення думала.
От прийде чоловік миритись, в я буду як кошенятко.
Він не прийшов.
А я вже звикла
Він не прийшов.
А я вже звикла
Пані з калабані• 21 апреля в 14:07
Ответ дляРожева юбка
Ой, я теж після розлучення думала.
Він не прийшов.
А я вже звикла
Він не прийшов.
А я вже звикла
Муж был инициатором развода? Что с ним сейчас, один кукует или сошелся с кем-то (мужчинам одним по статистике жить не в кайф)
Манкоголік• 21 апреля в 14:08
Ответ дляУкраиночка
У моей подруги муж, 2 любовника и 7 котов, и что
где она находит на них время и ресурсы?? у меня один муж, так порой бесит, что сил нет. А тут ТРИ мужика, капец
Украиночка• 21 апреля в 14:08
Ответ дляМанкоголік
Находит)
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:08
Ответ дляфрау Гітта
Утешайте себя.
только вы не зае. Некому
Було б мені років 25 я б образилась.
Але зараз мені 40+.
І я знаю більше 10 методів як себе задовільнити.
Чоловіка бувшого навчила з горем пополам 3-4.
І в мене велика підозра що наявність умовного чоловіка це не наявність гарантованого оргазму
Але зараз мені 40+.
Пані з калабані• 21 апреля в 14:10
Ответ дляЭлектричка
коты-идеальные божьи создания
Тут думаю никто не поспорит) коты то любофффф
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:10
Ответ дляПані з калабані
В нас причина розлучення - критичний об´єм взаємних образ. Ми обидва ініціатори.
Кукуємо окремо. Нікого немає ні в мене ні в нього.
Кров з молоком• 21 апреля в 14:10
Ответ дляРожева юбка
Ой, я теж після розлучення думала.
Він не прийшов.
А я вже звикла
Він не прийшов.
А я вже звикла
я не можу звикнути, або не хочу.
Я раніше дуже любила час, коли чоловік з дітьми їхав на дачу, а я сама залишалась вдома, ото кайф був)
Вино, серіали, щось вдома в охотку прибрати, прям жіночий ретрит у мене був))
А зараз я майже постійно одна, діти в школі і на тренуваннях, я працюю вдома. І взагалі воно якось не радує.
Але і справедливо інше - навряд чи я б погодилась вдруге вийти заміж, якщо б ми розлучились. В 40 років звикати до іншого чоловіка - то вже для мене ту мач) Тому чекаю на свого))
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:11
Ответ дляЭлектричка
коты-идеальные божьи создания
О так!!! Їсть мало, сере не багато.
Головне обрати колір шерсті під інтер´єр!
Электричка• 21 апреля в 14:12
Ответ дляРожева юбка
О так!!! Їсть мало, сере не багато.
мне в июле 40. в сентябре завела кошку- никогда не думала что можно так любить ее))
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:12
Ответ дляКров з молоком
я не можу звикнути, або не хочу.
Так, вірно! Одне діло терпіти свого рідного, якого ще щеням взяли.
Інша справа бродячого пса в хату тягнути
Залізний занавіс• 21 апреля в 14:13
Ответ дляМанкоголік
Выше написали, что там 15 минут в неделю полежать потерпеть за деньги
фрау Гітта• 21 апреля в 14:15
Ответ дляРожева юбка
Було б мені років 25 я б образилась.
Але зараз мені 40+.
А что вам ещё остаётся
все сама сама. Желающих помочь то нет. Но заливайте дальше
Кров з молоком• 21 апреля в 14:16
Ответ дляРожева юбка
ну бродячого не треба)) є гарні чоловіки, в чомусь і кращі за мого (об´єктивно), але вони ж чужі.
Ну і я ще дуже брезглива, я не уявляю зараз, як це з іншим чоловіком займатись сексом, тим більше коли вже вік 40+, вже є ознаки старіння у нього, да і я не багиня))
Дивлюсь по своїм розлученим подругам - у одної тих чоловіків вже було вагон, а у іншої 2 і повернулась до колишнього.
Тобто це ще і якісь індивідуальні особливості, кому що треба.
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:19
Ответ дляфрау Гітта
А что вам ещё остаётся
Доречі бажаючих допомогти вистачає з головою!
Я навіть не уявляла що інформація про розлучення дає чоловікам зелене світло.
Але ж дивишся на них, подумаєш, це ж голову мити треба, фарбуватись щось там. Час витрачати.
А результаті як в лотереї. 1 з 10.
Рожева юбка
• 21 апреля в 14:21
Ответ дляКров з молоком
Ага. Це колись сподобався один чувак. Друг чоловіка. Я вже майже фантазувати про нього почала.
І бізнес, і тіло і сам по собі цікавий.
А потім він копнув ногою собаку.
І моя любов пройшла.
І бізнес, і тіло і сам по собі цікавий.
А потім він копнув ногою собаку.
І моя любов пройшла.
фрау Гітта• 21 апреля в 14:22
Ответ дляРожева юбка
А результаті як в лотереї. 1 з 10.
А потом она проснулась
Кров з молоком• 21 апреля в 14:31
Ответ дляРожева юбка
І бізнес, і тіло і сам по собі цікавий.
А потім він копнув ногою собаку.
І моя любов пройшла.
І бізнес, і тіло і сам по собі цікавий.
А потім він копнув ногою собаку.
І моя любов пройшла.
ех...мачо)))
Залізний занавіс• 21 апреля в 14:31
Ответ дляРожева юбка
І бізнес, і тіло і сам по собі цікавий.
А потім він копнув ногою собаку.
І моя любов пройшла.
І бізнес, і тіло і сам по собі цікавий.
А потім він копнув ногою собаку.
І моя любов пройшла.
Чуваку повезло случайно
Пані з калабані• 21 апреля в 14:33
Ответ дляКров з молоком
я не можу звикнути, або не хочу.
Вот мне тоже не верится что женщины в 40+ так хотят замуж выйти) кто выходит, то скорее расчет (материальные и жилищные проблемы), а не «голову от любви сорвало»
Залізний занавіс• 21 апреля в 14:37
Ответ дляПані з калабані
Главный расчёт - не стариться в одиночестве, в ожидании редких звонков от детей
Гигиенишвили• 21 апреля в 15:13
У вас напевно, вже дорослі самостійні діти, ви розпоряджаєтеся своїм часом так, як хочете?