ЦібаФу• 21 апреля в 18:32
Які у вас стосунки з ексами?
Прошу відповісти лише тих, хто продовжує спілкування в парах, які мають спільних дітей, але не проживають разом.
Дружите? Не воюєте? Наскільки тісно спілкуєтесь? Я за дружбу, але не тісну))
Я співмешканка і мене дратує дружба між мужчиною і матір´ю його дитини.
Хочу дізнатися як це вирішують інші пари і заспокоїтись.
Дякую за чемні відповіді!
Перша на селі• 21 апреля в 18:34
У меня детей нет, отношения нормальные с бывшими. У мужа есть внебрачный сын, с его мамашей он не общается
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:36
Ответ длянаКоблучках
Даже не здороваемся
Як дітей передаєте для спілкування?
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:41
Тут проблема в тому, що я ревнива як чорт((
І я шукаю якусь середню t по лікарні)
Де норма (яка у кожного своя)
А де вже берегів не видно.
Чи я просто заганяюсь...
І я шукаю якусь середню t по лікарні)
Де норма (яка у кожного своя)
А де вже берегів не видно.
Чи я просто заганяюсь...
Мама Чели• 21 апреля в 18:43
Як колишня з якою спільна дитина, вам дуже рекомендую з колишньою подружитися. Не прям подругами звісно бути, але на одній хвилі. Бо якщо ви будете «палки в колеса ставити», то вигрібете і самі по повній, а якщо буде позитивне ставлення до колишньої і до обов’язку батька займатися дитиною, то ця жінка вам навіть допоможе, посприяє, щоб у вас все склалося добре в парі. Як людина на досвіді щось підкаже або «правильно налаштує» свого колишнього на вашу сторону, вона це вміє робити точно. Короче, не супер подруги, але з позитивним ставленням приймайте її і їх дитину
Хтомолодець? Я!• 21 апреля в 18:42
Спочатку воювали, потім разом ходили до психолога і відпустило.
Хтомолодець? Я!• 21 апреля в 18:45
Ответ дляЦібаФу
І я шукаю якусь середню t по лікарні)
Де норма (яка у кожного своя)
А де вже берегів не видно.
Чи я просто заганяюсь...
І я шукаю якусь середню t по лікарні)
Де норма (яка у кожного своя)
А де вже берегів не видно.
Чи я просто заганяюсь...
Норма-це прийняти, що в нього є колишні і діти і що це назавжли. Якщо це для вас неприпустимо, то шукацте чоловіка без попередніх відносин, інакше з´їсте себе
Телефон Рубика• 21 апреля в 18:46
В принципі, зараз дружимо. Пише часто, поздоровляє зі святами, гроші може закинути.
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:48
Ответ дляМама Чели
До дитини питань не маю. Потоваришувала, дарувала подарунок на ДН, інколи щось їй готую як приходить після школи до нас.
І з її мамою знайома, досить приємна жінка.
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Вона може йому подзвонити, а дзвонить трохи не щодня, і вони мило зі сміхом можуть розмовляти від 30 хв і більше. У мене псується настрій, я можу заплакати(
Вона може запрошувати його приєднатися до якоїсь спільної розваги типу басейну чи поїздки на вихідні. Що мені з цим робити?
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Телефон Рубика• 21 апреля в 18:50
Ответ дляЦібаФу
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Трохи не щодня і триндять так довго) то вона й не дуже колишня.
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:51
Ответ дляХтомолодець? Я!
Неприпустимо звітувати про плани чи проблеми. Неприпустимо хотіти поїхати з нею на вихідні, мотивуючи проведенням часу з дитиною. Мені це важко. Вони взаємно хочуть спілкування, для чого тоді я, що це за цирк?
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:52
Ответ дляТелефон Рубика
Отож(((
Пьяная вишня• 21 апреля в 18:54
От мужик ваш влаштувався! Дві жіночки за нього суперничають, ви ревнуєте, а колишня хвоста розпускає, перевіряє свою владу над ним. А він і довольний, скільки його персоні уваги!
Мама Чели• 21 апреля в 18:57
Ответ дляЦібаФу
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Їхати з ним. Говорити з ним. Чи він сам іде, а ви не при справах? Говоріть з ним, хай колишній пояснить , що ви пара і ви разом на вихідних можете доєднатися лише до неї, що це ок. Якщо він дасть задню, або забоїться Її думки, ну тоді здобуте висновки. Поговоріть з ним про це спочатку , може і зміниться щось
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:57
Ответ дляПьяная вишня
Відчуваю щось схоже. Хочеться брязнуть всім об землю і не заважати їхньому спілкуванню(
ЦібаФу
• 21 апреля в 18:59
Ответ дляМама Чели
Та що ж вона, не знає що ми пара))
Це не він запрошує, це вона запрошує, він переминається і запитує ’то що я оце, з донею не поїду?’
Що за... Чи я заганяюсь?
Хтомолодець? Я!• 21 апреля в 18:59
Ответ дляЦібаФу
Авторе, також у нього є спілкуапння з батьками, друзями, колегами та іншими людьми. Ви не все його, життя, як і він- не все ваше. Ви обоє- тільки частка. І якщо не не зрозумієте, то все рухне. Нав’язливі люди не збуджують.
І так, якщо ви вважаєте себе зайвою та недовіряєте, є сенс просто піти і не мучати себе
Пьяная вишня• 21 апреля в 19:00
Я колишня дружина, з екс чоловіком стосунки натягнуті. Спілкування про дітей, оплачує витрати на них. Зраджував з коханкою 2 роки, я розлучилася з ним. Його дівку не виношу на дух, якби побачила, то плюнула б їй в пику за блядство. Лізла знайомитися до моїх дітей. Екс із нею так і не живе, хз що там за стосунки
Телефон Рубика• 21 апреля в 19:00
Ответ дляЦібаФу
Отож(((
Ми тринділи лише коли син вступав, але і зараз писанина більше про дитину і чи я жива-здорова, мабуть родичами стали за довгий період. Але теревенити та дзвонити, чи сміятись нема про що, у обох вже інші люди.
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:03
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую.
Маю сидіти і посміхатися поки вони спілкуються, або наварити борщу і чекати його з поїздки)) А у мене не виходить)
Я хз, як жити з однією, а кататись з іншою. У мене дисонанс)
Хтомолодець? Я!• 21 апреля в 19:01
Ответ дляЦібаФу
Та що ж вона, не знає що ми пара))
Що за... Чи я заганяюсь?
Не важливо що знає чи не знає вона. Важливо лише те, що робить він. Якщо вам це не подобається- розривайте стосунки
Хтомолодець? Я!• 21 апреля в 19:02
Ответ дляЦібаФу
Дякую.
У вас же є власні справи, розваги, друзі? Нащо сидіти і чекати?
Телефон Рубика• 21 апреля в 19:03
Ответ дляЦібаФу
Дякую.
То нехай із дитиною катається, безумовно є свята якісь (ДР, випускний там) де батьки разом, але якщо це на постійній основі, то дивно)
Піу!Піу!• 21 апреля в 19:04
Дружим.
10 лет уже в разводе. Я свободна и он никак не может отпустить. Инициатива ухода была моя. Он заводил отношения, но партнерши ревнуют к нашей дружбе, ставят ему ультиматумы, а он ни в какую(( В итоге они уходят от него. И ничего не могу с этим поделать. Никаких секс.отношений у нас нет и быть не может.
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:03
Ответ дляТелефон Рубика
У неї нікого немає. Вона інколи й мені дзвонить потриндіти, але я передаю йому слухавку, бо не можу по годині ні про що
Пьяная вишня• 21 апреля в 19:03
Ответ дляЦібаФу
Дякую.
Я б такого не стала терпіти, але в мене характер! Одразу кажу, що мені не подобається, що вважаю не нормальним у стосунках. Якщо наші погляди не співпадають, то я розриваю такі стосунки. Мучитися , наступати собі на горло заради чоловіка не бачу сенсу. Можна жити щасливо і спокійно одній
Телефон Рубика• 21 апреля в 19:04
Ответ дляЦібаФу
Ого, навіть Вам) Можете жити великою родиною) Треш, якщо чесно.
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:05
Ответ дляХтомолодець? Я!
Він не їздить, бо я бунтую. Але хоче. І мені це болить. Якщо хоч раз поїде - піду.
Навіщо вона це робить...
Пьяная вишня• 21 апреля в 19:07
Ответ дляЦібаФу
Вона намагається влізти і контролювати ваше життя. Потриндіти - це вивідати внутрішню вашу сімейну обстановку і настрої. А потім зіграти на ваших протиріччях. Просто так, щоб життя медом не здавалося. От навіщо. Вона вас не любить, і не може очевидно. Навіть якщо не планує забрати собі вашого мужчину назад, то трохи помутити воду