ЦібаФу• 21 апреля в 18:32
Які у вас стосунки з ексами?
Прошу відповісти лише тих, хто продовжує спілкування в парах, які мають спільних дітей, але не проживають разом.
Дружите? Не воюєте? Наскільки тісно спілкуєтесь? Я за дружбу, але не тісну))
Я співмешканка і мене дратує дружба між мужчиною і матір´ю його дитини.
Хочу дізнатися як це вирішують інші пари і заспокоїтись.
Дякую за чемні відповіді!
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:38
Ответ дляТелефон Рубика
Мужик класно влаштувався, якщо чесно. Там поматросив, дитину зробив, з Вами живе, із колишньою щебече. Сподіваюсь, що він того вартий, особливо Ваших ревнощів.
Не вартий
Ацетилсалициловая кислота• 21 апреля в 19:39
Ответ дляЦібаФу
Закохалась
Мда...еще за х...м в очереди стоять...
Закохайтеся в себя для начала.
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:40
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мда...еще за х...м в очереди стоять...
Закохайтеся в себя для начала.
Немає черги
Ацетилсалициловая кислота• 21 апреля в 19:40
Ответ дляЦібаФу
Немає черги
Так вы же только что написали что шлейф и все такое, и тесное общение с бывшей. Это что по-вашему?)
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:42
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Сексу не має ні з ким, окрім мене. Але мене печалить емоційний зв´язок з мамою малої
Ацетилсалициловая кислота• 21 апреля в 19:43
Ответ дляЦібаФу
вы в этом уверены на 100%?
ЦібаФу
• 21 апреля в 19:45
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
вы в этом уверены на 100%?
Ні
Він пообіцяв ні з ким, окрім мене, бо знає, що я 100% піду
І взагалі, мене турбує емоційний зв´язок, а не секс
Да_Я_Така_• 21 апреля в 20:18
Ответ дляЦібаФу
Тут проблема в тому, що я ревнива як чорт((
І я шукаю якусь середню t по лікарні)
Де норма (яка у кожного своя)
А де вже берегів не видно.
Чи я просто заганяюсь...
І я шукаю якусь середню t по лікарні)
Де норма (яка у кожного своя)
А де вже берегів не видно.
Чи я просто заганяюсь...
Нет смысла ревновать ,бывший никому не нужен
Мой с детьми не общается,у нас общения нет,отсылает только квитанции об оплате школы и сада,алиментов нет
Да_Я_Така_• 21 апреля в 20:22
Ответ дляЦібаФу
До дитини питань не маю. Потоваришувала, дарувала подарунок на ДН, інколи щось їй готую як приходить після школи до нас.
І з її мамою знайома, досить приємна жінка.
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Вона може йому подзвонити, а дзвонить трохи не щодня, і вони мило зі сміхом можуть розмовляти від 30 хв і більше. У мене псується настрій, я можу заплакати(
Вона може запрошувати його приєднатися до якоїсь спільної розваги типу басейну чи поїздки на вихідні. Що мені з цим робити?
Але...
Мене дуже турбує їх тісне спілкування(
Страна какая?
ЦібаФу
• 21 апреля в 20:43
Ответ дляДа_Я_Така_
Тоді для чого вона його запрошує, якщо він навіть не заплатить. Не розумію її мотивів.
Муркошечка• вчера в 20:19
Ответ дляПьяная вишня
Вона намагається влізти і контролювати ваше життя. Потриндіти - це вивідати внутрішню вашу сімейну обстановку і настрої. А потім зіграти на ваших протиріччях. Просто так, щоб життя медом не здавалося. От навіщо. Вона вас не любить, і не може очевидно. Навіть якщо не планує забрати собі вашого мужчину назад, то трохи помутити воду
Вот совсем не обязательно так. Я такая бывшая жена когда-то была и так вышло что мы регулярно общались с невестой моего бывшего и сильно подружились)
Никакого умысла у меня точно не было