Дуже чужа• 22 апреля в 10:46
Будете после сбора урожая покупать мешок муки и мешок сахара?
Темы про голод активно разганяют...
Я в прошлом году осенью мешок сахара брала. Из экономии больше, но и для удобства, чтоб не бегать.
А муки у меня не много идет.
Вот думаю: брать муку осенью на всякий случай?
А муки у меня не много идет.
Вся така шо куди там• 22 апреля в 11:29
Ответ дляДуже чужа
Я такого не знала... херово...
Так, мені теж ця новина сильно не сподобалась.
Ясно, що це не голод, бо то інша історія - про наповнення бюджету.
Але щоб зменшити собі рівень тривожності, вирішила перестрахуватися.
Дуже чужа
• 22 апреля в 11:30
Ответ дляВся така шо куди там
Похоже, этот год будет очень тяжелый
Вся така шо куди там• 22 апреля в 11:35
Ответ дляДуже чужа
Похоже, этот год будет очень тяжелый
Цей ще не повинен. Бо криза поки тільки формується, і якщо їй суджено справдитися, то відчуватися почне десь на пізню осінь-зиму.
Сподіваюсь, що дую на воду.
ПушАпница• 22 апреля в 11:45
Ответ дляДуже чужа
Масло брала на маслобойке. Оно потом сильно подорожало. И в этом году тоже возьму.
Но я масло беру потому что рафинированным не пользуюсь.
А дрожжи сухие отлично хранятся
А что такое маслобойка?
Рожки-да-ножки• 22 апреля в 11:48
не буду, ми не так давно доїли ковідну гречку, дайте хоч пару років свіжу поїсти!
Ищу-брожу• 22 апреля в 11:55
Працюю в агро сфері. Так от, деякі фермери не продали зерно ще 2024 р. врожаю. А іноді й 2023. Там такі запаси зерна, десятки і сотні тисяч тон. Я навіть не знаю, як при таких запасах може бути голод в країні.
І це не в одному конкретно регіоні, в усіх.
Малая еще та• 22 апреля в 12:52
Ответ дляПушАпница
А что такое маслобойка?
Там семечки перетирают на масло подсолнечное
БджілкаМайяUA• 22 апреля в 14:20
Так, якщо буде чим привезти з міста, хочу взяти борошно і цукор кілограмів по 20-30