Кашпо• 22 апреля в 11:04

У кого був момент, коли зрозуміли, що переросли своїх друзів, що з цим робили?

Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:04
сижу сама, як дундук((

ДА да да• 22 апреля в 11:04
Они сами со временем отвалились, мало общего стало
Все і одразу• 22 апреля в 11:05
Не то что переросла, а просто общего уже ничего не осталось, перестали общаться, только на др детей
ЛісАпетная• 22 апреля в 11:05
Рідко спілкуюсь. Не має практично, що обговорити крім дітей і поїздок
Дама_с_коготками• 22 апреля в 11:05
Ответ дляДА да да
аналогично
плюс, работа и свои заботы тоже разводят людей
ЛісАпетная• 22 апреля в 11:05
Ответ дляБезпорадна Кроко
сижу сама, як дундук((
Ви хочете компаній?
Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:05
Ответ дляЛісАпетная
Ви хочете компаній?
так

So_so• 22 апреля в 11:06
Не было такого, друзья ещё с песочницы, нас не никогда не объединял личностный рост, наверное, поэтому.
ЛісАпетная• 22 апреля в 11:07
Ответ дляБезпорадна Кроко
так
Якщо ви комунікабельна то не проблема
Магиня• 22 апреля в 11:08
Снимаю воображаемую корону
Без QR коду• 22 апреля в 11:10
Мені добре самій. Спілкування з дітьми та батьками достатньо. Є знайомі, з якими можна сходити на каву.
Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:11
Ответ дляЛісАпетная
Якщо ви комунікабельна то не проблема
а де знайомитися? працюю з дому, нікуди не хожу, це ж як дейтинг, щоб знайти свою людину треба перепрацювати стільки матеріалу((
ЖаннаНеАгузарова• 22 апреля в 11:11
Ничего не делаю . Общаюсь по мере желания, поздравляю с праздниками
ЛісАпетная• 22 апреля в 11:12
Ответ дляБезпорадна Кроко
То ходіть.
Зал, басейн, танці...
ЖаннаНеАгузарова• 22 апреля в 11:12
Ответ дляБезпорадна Кроко
Попуститься надо немного, и потянутся люди
Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:13
Ответ дляЛісАпетная
То ходіть.
Зал, басейн, танці...
отож, залишається спорт.
Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:15
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
так а до чого попускатися? нити про здоров´я, яка погана держава, маленьку зарплатню тощо? а хочеться театр, розмови про книги та канта? в театр доречі хожу сама, іноді з подругою, але потім вислуховую які колеги козли, зашо!
ЖаннаНеАгузарова• 22 апреля в 11:17
Ответ дляБезпорадна Кроко
Потому, что дебильное мудрование это признак дурачины)))
Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:17
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
а оце ниття постійне - ознака мудрочини?

Марафетчица• 22 апреля в 11:20
У меня круче было, я выбрала изначально друзей, которым до меня расти и расти, вот где была ошибка
ЯсноВидящая• 22 апреля в 11:21
Ответ дляБезпорадна Кроко
Эммм
Вы от одного человека хотите все и сразу.
В чем сложность разделить?

С одним в театр, с другим в клуб, с третьим прогулка с детьми?
ЯсноВидящая• 22 апреля в 11:23
Ответ дляМарафетчица
А в чем выражается рост до вашего уровня?
Ду да ду да ду• 22 апреля в 11:26
Ответ дляБезпорадна Кроко
А тут на днях одна мадам доказывала, как интересно подругам слушать про тетю Нюру из ее бухгалтерии))) Никто ж не объяснит, что это убого.
задумчивая мордочка• 22 апреля в 11:29
Мої ´друзі´ вирішили що вони переросли мене коли я втратила роботу. Змінились доходи. Тепер немає нічого, що вони можуть використати собі на користь. Було огидно і складно. Але життя триває, дякую Богу за навчання. Дружу з котом.
Чаклунка-ведунка• 22 апреля в 11:31
Ответ длязадумчивая мордочка
Знакомо, со мной тоже все дружбы прекратились, когда у них появились деньги. Без денег я не интересна.
Чеширская кошечка• 22 апреля в 11:38
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Отвечу со стороны ваших друзей. Деньги сильно разделяют, не потому что кто-то плохой. Ты начинаешь что-то недосказывать, где была, что делала, когда понимаешь что это может выглядеть резко в обстоятельствах подруги. И в то же время ты как бы уменьшаешь себя, сворачивая свою жизнь под ее размеры. Не знаю, у меня есть подруга, мне становится последнее время не очень комфортно.
Безпорадна Кроко• 22 апреля в 11:38
Ответ дляЯсноВидящая
Эммм
В чем сложность разделить?

чого ви взяли що з однією людиною? з різними хочу, але круг звузився до мінімуму, не можу вже спілкуватися з деякими подругами - надоїло оце шовгання на місті
Гірчинка• 22 апреля в 11:43
Ответ дляЧеширская кошечка
Не розумію, про що ви. У віці, коли мої одногрупники працювали на шабашках ’заради досвіду’ за скромні гроші (200-800$), мої ї доходи сягали 3000-6000$ в Україні. Жодних перепон. Ну можливо, тому що я вкладала гроші в нерухомість, а не в сумачькі/пальтішка/платіца/путішествіє в манако й іншу туфту. Тому дійсно не було такого, що я купила сумку за 25к$, в подруга одна в кредитах з 3 дітьми. Зате коли купила квартиру, то друзі щиро раділи, як і я їхнім успіхам. Наприклад, друг нещодавно зняв класну квартиру, інший піднявся по службі, ще один авто з салону купив. Їм знадобилося більше часу, але кожен рухається в своєму темпі, і немає якоїсь незрозумілої заздрості
пу_пугренчик• 22 апреля в 11:50
Искать новые знакомства по интересам.
задумчивая мордочка• 22 апреля в 12:04
Ответ дляЧеширская кошечка
А до того ви використовували подругу, з якою зараз некомфортно? Брали в неї регулярно в борг, приходили на всі її свята в ресторани, додому, може дружили бо так було престижно? А потім раптом стали більше заробляти і вже готові всі стосунки викинути на смітник, бо в неї грошей менше і чоловік в неї звичайний робітник, а вашого раптом просунули по службі? Так було у мене.