Кашпо• 22 апреля в 11:04

У кого був момент, коли зрозуміли, що переросли своїх друзів, що з цим робили?

задумчивая мордочка• 22 апреля в 12:09
Найболючіше було те що в мене тяжко захворів син і жодна сволота навіть не спитала, як ти з цим справляєшся. Мені підтримує лише чоловік. І таких ´подруг´ я не хочу більше навіть на гарматний постріл поруч. Всі поруч лише в радості. Ви може і переростаєте інших але чомусь емпатії від цього не додається. Людьми це вас не робить.

Чеширская кошечка• 22 апреля в 12:24
Ответ дляГірчинка
Не розумію, про що ви. У віці, коли мої одногрупники працювали на шабашках ’заради досвіду’ за скромні гроші (200-800$), мої ї доходи сягали 3000-6000$ в Україні. Жодних перепон. Ну можливо, тому що я вкладала гроші в нерухомість, а не в сумачькі/пальтішка/платіца/путішествіє в манако й іншу туфту. Тому дійсно не було такого, що я купила сумку за 25к$, в подруга одна в кредитах з 3 дітьми. Зате коли купила квартиру, то друзі щиро раділи, як і я їхнім успіхам. Наприклад, друг нещодавно зняв класну квартиру, інший піднявся по службі, ще один авто з салону купив. Їм знадобилося більше часу, але кожен рухається в своєму темпі, і немає якоїсь незрозумілої заздрості
Я не знаю есть ли зависть с их стороны. Есть дискомфорт с моей. Это мой выбор тратить заработанное. И если меня радует поездка или красивое платье- почему я в себе должна отказывать? Или дочке в породистом щенке? А потом мы встречаемся и подруга говорит, ах я бы тоже так хотела, мой ребенок тоже мечтает о собаке, но увы. И я чувствую себя как будто виноватой. И думаю в следующий раз а все ли рассказывать.
Чеширская кошечка• 22 апреля в 12:27
Ответ длязадумчивая мордочка
А до того ви використовували подругу, з якою зараз некомфортно? Брали в неї регулярно в борг, приходили на всі її свята в ресторани, додому, може дружили бо так було престижно? А потім раптом стали більше заробляти і вже готові всі стосунки викинути на смітник, бо в неї грошей менше і чоловік в неї звичайний робітник, а вашого раптом просунули по службі? Так було у мене.
Как раз нет. Я очень была за нее рада, когда ей сделали предложение , а у меня в это время был полный развал на личном фронте. И мы ходили вместе по местам, которые может позволить себе каждый. И я ее поддерживала когда надо было, лекарства привезти и с ребенком остаться на долгое время. Просто сейчас я вижу что у человека долго не меняется ничего (отпределенные проблемы) и я не понимаю как помочь. Как будто не показывать свою жизнь чем-то ей поможет. Не знаю, это мои личные тараканы, пытаюсь в этом разобраться.
Розумашка• 22 апреля в 13:10
у вас корона одягнена чи ви спілкувалися з мандригалами?
Инстагра_мерша• 22 апреля в 13:33
Ответ дляЛісАпетная
То ходіть.
Зал, басейн, танці...
Я хожу купу років в зал, бассейн, виставки, не бачу щоб люди там активно знайомилися, на танцях танцюють, в залі займаються, в басейні плавають, особисто я б здивувалася що зі мною почнуть активно знайомитися в басейні, якась жіночка, бо їй сумно.
Для таких справ краще в походи ходити чи поїздки, якщо таке любиш, знаходження поряд 24/7 зближує, заодно зрозуміло що ви близькі по духу
Чаклунка-ведунка• 22 апреля в 13:47
Ответ дляГірчинка
ЛісАпетная• 22 апреля в 14:14
Ответ дляИнстагра_мерша
Я ж писала про комунікабельність))
В мене були подруги і з залу і танців...