Смешнюча• 22 апреля в 13:38
Конкурс в школі костюм типу з серветок
Що можна придумати?з сміттєвих пакетів робили
Метелики на душі• 22 апреля в 13:43
От люблю, коли тема ніби про ресайклінг і еко, але в реалі всі ж розуміют, що це таки продукування сміття. Бо всі беруть нові речі і роблять з них те. що викинуть після заходу. Колись дитина у табопі родила спідницю з використаних ролруківок, складала їх гармошкою + степлер і збирала багатоярусну спідницю, навіть зі шлейом. Оскільки це був табір, то реально використовували ве щось непотрібне, нов ене купували. потім кинулося то все в макулатуру. перевели лише скріпки для степлера. Але морочна штука
Моська-слон• 22 апреля в 14:15
Смысл апсайклинга сделать из ненужной старой и полусломанной вещи снова нужную вещь
Почему выбрали апсайклить пакеты, если уже целлофановые встретишь только на рынках, в супермаркетах продаются уже разлагаемые 🙈
Треба підробіток• 22 апреля в 14:24
В секонде взять старые джинсы и куртку/рубашку. Взять старые салфетки бабкины крючком , можно современную имитацию. Приложить как шаблон и краской и баллончика сделать рисунки.