Файна_зупка• 22 апреля в 12:12

Киянин врятував поранену дитину ціною свого життя

Україна має знати хто цей герой, що прикрив своїм тілом поранену дитину, в той час, коли поліцейський втікав з місця злочину.
Сьомою жертвою теракту в Києві став місцевий двірник, якого всі знали як «дядю Сашу». Він помер у лікарні від поранень, отриманих 18 квітня.

😔️За словами сусідів, чоловік був дуже спокійним і добрим — завжди вітався, допомагав мешканцям і навіть доглядав за безпритульним котом у дворі. Люди кажуть, що він був «своєю людиною» для всього будинку.

🕯️Під час нападу він кинувся до дитини і, за словами очевидців, прикрив її собою від пострілів. Після трагедії мешканці досі доглядають за котом, яким він опікувався, і обговорюють, кому його передати під опіку.
Ms. Android• 22 апреля в 12:16
Понабирали в поліцію дітей і жінок.
А справжі, мужні вони ось...
Боляче(

автор Файна_зупка • 22 апреля в 12:18
Ответ дляMs. Android
Понабирали в поліцію дітей і жінок.
А справжі, мужні вони ось...
Боляче(
звичайний двірник, дідусь Сашко....без зброї, ні хвилини не думаючи прикрив своїм тілом дитину....
Дівчина Бобула• 22 апреля в 12:19
Царствие Небесное этому мужественному человеку.
Аноним_1858• 22 апреля в 12:19
Зато ментяры пятками сверкали в разные стороны.
No problems• 22 апреля в 12:21
Ответ дляАноним_1858
А вы где были?
Амелі на мілені• 22 апреля в 12:22
Ответ дляNo problems
А вы где были?
Дно
Ненька наша• 22 апреля в 12:23
Вот таких и надо брать в полицию, все выгоды и привилегии им давать

No problems• 22 апреля в 12:24
Ответ дляАмелі на мілені
Дно
Удалено администрацией...
Плету корзинки• 22 апреля в 12:24
Ответ дляMs. Android
Понабирали в поліцію дітей і жінок.
А справжі, мужні вони ось...
Боляче(
Каких детей и женщин? Там нормальные физически подготовленные люди, которые умеют обращаться с оружием. Только на блок-постах стоять и мужиков бусифицировать гораздо проще, чем жизнью рисковать.
Амелі на мілені• 22 апреля в 12:24
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
Вот лицо тех, кто защищает сбежавших полицейских
Уровень так сказать
Украиночка• 22 апреля в 12:26
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
То самые бідосі поліцейські. Ммм мммм
Аноним_1858• 22 апреля в 12:26
Ответ дляNo problems
А вы где были?
Открыла двери кофейни, чтобы у нас спрятались люди. Возле велмарта работаю.
No problems• 22 апреля в 12:26
Ответ дляАмелі на мілені
Уровень так сказать
Удалено администрацией...
ЯкаКраля• 22 апреля в 12:27
На таких людях країна поки і тримається. Не на чиновниках-поліції-депутатах,яких ми годуємо з податків, а на отаких ЛЮДЯХ , які діють інтуїтивно і щиросердно.
Вони не рвуться до влади, не лізуть по головах і трупах, вони тихо і спокійно виконують свою роботу, в мить загрози чи нестандартної ситуації діють не по методичці, а по серцю.
Така людина достойна пам´яті і посмертної нагороди.
No problems• 22 апреля в 12:27
Ответ дляАноним_1858
У вас кофейня была закрыта?
Амелі на мілені• 22 апреля в 12:27
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
На форуме защищаете? Заметно.
ЯкаКраля• 22 апреля в 12:27
Ответ дляNo problems
А вы где были?
Шо, дочка ментова чи жінка?
ЯкаКраля• 22 апреля в 12:28
Ответ дляНенька наша
Такі не лізуть до влади.
Крим мій• 22 апреля в 12:28
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
Болеете?

No problems• 22 апреля в 12:28
Ответ дляЯкаКраля
Шо, дочка ментова чи жінка?
Вы у них денег заняли и отдавать не хотите?
ЯкаКраля• 22 апреля в 12:29
Ответ дляПлету корзинки
Не тільки ловити, а ще й трясти з них відкуп. Усі вже мільйонери з віллами.
Украиночка• 22 апреля в 12:30
Ответ дляNo problems
Кліменко ти шоли. Не стидайся перелогінься
ЯкаКраля• 22 апреля в 12:32
Ответ дляNo problems
Зранку під кайфом чи форумом помилилось?
Амелі на мілені• 22 апреля в 12:33
Ответ дляКрим мій
Болеете?
Это типичная низкосортная попытка увести тему с острого. Человек будет рандомно отвечать, бросать картинки невпопад только с одной целью- сбить нить разговора.
Такое ещё лет 10 назад троллям выдавали в инструкциях.

Сейчас на это сообщение полетит бред в стиле: сама троль и остальное. Что подтвердит мои слова)
Любительница• 22 апреля в 12:33
Ответ дляNo problems
Удалено администрацией...
Марина, не потужничай
Амелі на мілені• 22 апреля в 12:34
Ответ дляЛюбительница
Марина, не потужничай
Марина или не Марина то цель наполовину достигнута. Переключились на неё)
Любительница• 22 апреля в 12:34
Ответ дляАмелі на мілені

Или Маринка или трындычиха. На форуме перестали баны давать. Они засрали практически все темы
Амелі на мілені• 22 апреля в 12:35
Ответ дляЛюбительница
Поэтому отсюда и ушло %80. Ибо не все хотят себе засорять эфир((
Аноним Советчик• 22 апреля в 12:36

от видео больше информации и реально расплакалась
Любительница• 22 апреля в 12:36
Ответ дляАмелі на мілені
Я тоже заметила, что много людей ушло. Так как количество тем резко сократилось.