СирОжино пирОжино• 22 апреля в 20:27
У кого чоловік який з усіма жінками фліртує? Не боїтесь зради?
Є такий типаж що постійно фліртує з усіма більш-менш симпатичними дівчатами .
Як ви ставитесь до такого? Ревнуєте? Не берете до уваги? Звикли?
Баба на горошині• 22 апреля в 20:34
Цей типаж як правило є у будь-якому колективі, є його центровою фігурою, 100+кг, 50+ років
В гости звали?• 23 апреля в 02:09
Я бы даже встречаться с таким не стала. Зачем за такого замуж выходить, если у женщины с самооценкой всё нормально ?
ЯкаКраля• сегодня в 01:38
Ответ дляВельшановна
Вибачте, а для чого з таким одружуватися?
А что тут плохого? Это же флирт..