АнтиТроль• 22 апреля в 22:54
Кому 38 років як у вас справи зі здоровʼям та самопочуттям?
АнтиТроль
• 22 апреля в 23:01
Те що з роками хвороб більшає це зрозуміло. Але по собі помітила що в 38 не так як в 30. І сон гірший і сердечна аритмія турбує. Зранку встаю інколи самопочуття як після хорошої гулянки
Ваша прЭлесть• 22 апреля в 23:05
20 зайвих кіло, високий холестерин,тромбоцити, варикоз,треба реставрацію 8 верхніх передніх зубів,операцію на носовій перегородці, бо синусити замучили, під грудьми болять м´язи, на правій нозі запалення фасцій, зір трохи впав за останні 3 роки і зявилися чорні крапки і ниточки перед очима, вночі німіють руки,сон погіршився.
Вбигудях• 22 апреля в 23:08
Ответ дляАнтиТроль
У мене що в 30, що в 38, що в 46 нормальне самопочуття, зі здоров´ям все ок
АнтиТроль
• 22 апреля в 23:10
Ответ дляВбигудях
Це круто💪
АнтиТроль
• 22 апреля в 23:11
Ответ дляВаша прЭлесть
Доречі зір і у мене трохи підсів. Думаю багато часу в екрані зробило свою справу
Вбигудях• 22 апреля в 23:11
Ответ дляАнтиТроль
Це круто💪
Я справді не можу зрозуміти, що у вас там в 38 такого зі здоров´ям, чого не було в 30
KotoSintez• 22 апреля в 23:11
Мне 33.. аденома гипофиза, киста кармане ратке, гипотиреоз, инсулинорезистентность, эндометриоз, холестерин, грыжи в спине, остеохондроз 🫤😭
АнтиТроль
• 22 апреля в 23:14
Ответ дляВбигудях
Можливо в моєму житті багато стресу яке впливає на нервову систему та серце
Мульйонерша• 22 апреля в 23:24
Мне сейчас 46 и мне намного лучше, чем в 38))
И так бывает. Так что занимайтесь своим здоровьем и меняйте образ жизни. Это важно.
Куда ж без меня• 22 апреля в 23:33
Ну трохи є якісь питання, але не мега критично.
Насправді треба більше рухатися і менше заморочуватися.
Якщо по кожному кашлю бігати до лікаря, то можна з глузду поїхати)
Плекаю думи• 22 апреля в 23:50
Не відчуваю якоїсь різниці з молодшим віком, чесно кажучи. Мені 39.
Кукарикуууууу• 22 апреля в 23:57
Та нормально в общем то. Есть вопросы по желудку, с ним я мучаюсь с 18 лет, последнее время тьфу, тьфу редко беспокоит, и позвоночник не сильно здоров, но тоже не часто беспокоит
Губной рояль• 23 апреля в 00:38
Ответ дляМульйонерша
В мене роками стрес на піку, мені 50, з проблем тільки погіршення зору
Пампушечка• 23 апреля в 01:07
Ответ дляМульйонерша
Що Ви змінили у житті ?
Ласковая_львица• 23 апреля в 01:48
Меньше энергии, чаще болит голова на погоду. А так без болячек
Дивне створіння• 23 апреля в 01:52
Мне гораздо больше. Всё хорошо и со здоровьем и с самочувствием.
Мульйонерша• 23 апреля в 10:16
Ответ дляПампушечка
Що Ви змінили у житті ?
Максимально пролечила каждую свою проблему (а их очень много).
Далеко не все лечится конечно, но держать под контролем можно
Очень сильно изменила питание. Но только это постепенно происходило.
Достаточно много двигаюсь, спать ложусь раньше.
Третий год занимаюсь с реабилитологом.
Знову Я• 23 апреля в 11:30
Ответ дляKotoSintez
А грыжи можно не удалять?
Люблю Украину• 23 апреля в 11:35
Варикоз малого тазу після 2 вагітності, гастородуоденіт, одна нирка опущена. Звикла з цим жити, притерлось, більше дієти притримуюсь. Спина болить, бо з дитиною важко було.
Зуби всі на місці, цикл за графіком, вага +3 кг, але більше не набираю, ттт)) більш жіночна фігура стала, а не палка.
Краще б висипатися, то все б добре було, а то око іноді сіпається
АнтиТроль
• 23 апреля в 17:08
Ответ дляЛюблю Украину
В мене після 30 років також +3-4кг