Я_не_аноним_100%• Изменено вчера в 10:58

догляд за батьками

зустріла знайому, їй 48, кожа та кістки, розповідає - шла по вулиці, втратила свідомість, зломала руку. такий стан з-за догляду за дементним батьком протягом 3 років. я в шоці, на доглядальницю коштів нема, рідних нема. що в такому випадку можно людині зробити щоб полегшити своє життя?
Жена_КотораяСтена• вчера в 18:53
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
там здається ще власник є, брат (він не приймає участі)
А як батько помре, то зразу за половиною майна той брат прибіжить.
Вже заповіт на доньку не можна, мабуть, оформити, бо батько не відповідає за свої дії?

Поміркована думка• вчера в 19:01
Ответ дляВмію заміряти найкраще
ходит - это уже хорошо
наша вчера легла ((
А що доброго, коли з деменцією ходить? Наш не ходив, але рвався без кінця, падав, бився, затягали на кровать. І по новій. Правда, не довго мучав нас. Як на мене, то хай краще лежить, менше біди наробить. А підмити вже якось можна.
Дело было давно• вчера в 19:06
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Если прописан там, то и бежать не надо. Автоматически вступит в наследство
Відкушу все що стирчить• вчера в 19:26
Ответ дляПилосмок працює
Так как раз пока растишь детей твое здоровье и уходит. И физическое и психическое. Вырастить ребенка это невероятный стресс. Не было бы детей, здоровье было бы совсем другое.
А вам нужно обратиться в церковь, там много милосердных порядочных людей, они помогают людям в такой сложной ситуации.
у меня не ушло здоровье, пока я растила ребенка, мне не в тягость дети...иухудшение здоровья не от детей, моя подруга бездетная, ей 53, так у нее здоровье, не лучше моего, ничем не переутрождалась в жизни, ну а про церковь- промолчу....
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 19:33
Ответ дляПилосмок працює
Не было бы ребенка, не было бы и деменции. Человек, создавая новую жизнь, фактически приносит себя в жертву ради продолжения рода. Так заложено природой.
рука-ліцо, особливо це батька стосується в нашій країні
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 19:34
Ответ дляПилосмок працює
Не обязательно рожать, достаточно пройти стресс выращивания потомства. Мужчины ведь не рожают? Но сколько они переносят и морально и физически?
особливо в нашій країні, в роки совєтщіни чоловіки хвилювалися за дітей, ага
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 19:35
Ответ дляЖена_КотораяСтена
так, не можна, він не розпишеться навіть

Пилосмок працює• вчера в 19:45
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А что не так с церковью? У подруги моей мамы дочка вышла замуж за немца и он ей запретил помогать матери, якобы денег нет на это. Она к ней даже не приезжала, сначала звонила первые годы, а потом перестала. Короче, досматривали ее две женщины, мать и дочь, свидетели Иеговы. За трехкомнатную квартиру. Был хороший уход, они очень ей помогали, была сыта и ухожена, чистая, довольная. Мама к ней часто в гости ходила, все видела. 7 лет она так прожила. Так что, возможно для многих ’счастливых’ родителей это будет выход из ситуации
ЛижТолько• вчера в 19:52
Ответ дляГЛЮкоза
Ті хто ніколи не народжували, теж хворіють деменцією.
Істина. В мене тітка незаміжня і бездітна має деменцію. Її доглядає племінниця якій заповідала квартиру.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 20:45
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
може просити кошти в інтернеті?
может ей выехать как то с ним?
Люблю кетчуп• вчера в 22:21
Ответ дляСтигла полуниця
не зовсім так. моя мама 2 місяці лежала. Якщо помити-перевдягнути памперс-зробити укол-погодувати, то 350грн/год. Це Київ і передмістя. Я дававла оголошення в місцевій групі. Було достатньо бажаючих. Нам дуже пощастило. Приходила вранці і ввечері на +/- по 1 год. Оплачували за 2 год на добу.
700 грн в день за 2 часа и 30 дней. 21 штука
Нашли в капусте• вчера в 22:23
Ответ дляПилосмок працює
Ви вже Нобелівсбку премію в галузі медицини отримали? божечки і ці люди потім на виборах голосують...
Пилосмок працює• вчера в 22:27
Ответ дляНашли в капусте
Господи, ну вот кто бы говорил, вы уже так наголосовали, что люди как тараканы бегут из страны!
Цирк на дроті• вчера в 22:27
Ответ дляШалена невинність
Або пансіонат, або самим. В державні установи раніше будо складно влаштувати, а зараз і взагалі нереально. В мене мама біля бабусі так загиналась. А вже була і рада за той пансіонат гроші давати, але в неї і дядька була установка що не можуть вони так. Слава богу тільки 3 роки мучались. В Україні з цим реально проблема.
17-18 роках була надія,що ми йдемо до ЄС, і з пансіонатами для стареньких буде легше..,і були шанси,що за десятиліття у нас почнуть нормально рости зарплати, так як країна розвивалась,ріс ВВП,і були гарні шанси на майбутнє..(Тоді і пансіонати було б за що оплачувати.. )

але більшість вирішила,що ми до того ЄСа ідем не досить швидко, і взагалі ’хуженєбудєт’,можна і прикольнутися в житті..

тепер доля вже з нас прикольнулася..- тут аби вижити . а у тих,у кого проблеми зі здоров’ям ..,то краще зразу копита відкинути,щоб не мучити рідних.
надіюсь,введуть етаназію..бо перспективи у мене мрачні,,2 гр. неврлогія,прогрессує.. ((.
Тапки на каблуках• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
це так несправедливо. Такі батьки зазвичай менше на дітей витрачали в їхньому дитинстві - і грошей, і часу - ніж доводиться їхнім дорослим дітям віддавати
В мене тітка з деменцією (84 р.), за якою ми з мамою (86 р.) доглядаємо і яка все життя була дуже егоїстичною, жила для себе. От так я її пожаліла у свій час.
Тапки на каблуках• 1 час назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
скоро - это когда? наша в таком состоянии уже лет пять
Моя тітка 84 р. вже два роки в такому стані...
Вмію заміряти найкраще• 1 минуту назад
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мелко берете, мне в соседней тебе высокомерно загнулм - никто ща такие копейки кмвм не приедет. Один выход стоит от 5000 грн, вы же в курси?
Тьфу, бл. Но мне уже актуально другое, а не услуги няньки или сиделки, увы.