Я_не_аноним_100%• Изменено 24 апреля в 10:58

догляд за батьками

зустріла знайому, їй 48, кожа та кістки, розповідає - шла по вулиці, втратила свідомість, зломала руку. такий стан з-за догляду за дементним батьком протягом 3 років. я в шоці, на доглядальницю коштів нема, рідних нема. що в такому випадку можно людині зробити щоб полегшити своє життя?
автор Я_не_аноним_100% • 24 апреля в 12:47
Ответ дляТрактор Віка
Помогите финансово. Оплатите сиделку на месяц.Или вы создали тему, чтоб просто поохать?
так, щоб поохать і типу я така добра, псевдодопомога, якось так

Ответ дляПара_Соля
Я таких подруг як автор далеко посилаю. Жалко їй, а запропонувати подрузі вийти в парк, на каву, в театр, самій прийти додому, трохи допомогти? Мене також жаліють, але інші засуджують і я теж 5 років повністю присвятила мамі, правда онлайн завжди працювала. Тепер готую їсти, одягаю памперс і їду на роботу або до друзів в інше місто з ночівлею. Так, обмеження є, але я почала жити своїм життям і в цьому мені допоміг саме друг
вона питає моєї поради, я не лізу сама
Трактор Віка• 24 апреля в 12:48
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А, понятно тогда. Не буду мешать в перемывании костей вашей знакомой и ее беде
автор Я_не_аноним_100% • 24 апреля в 12:48
Ответ дляКликОЛЬКА
погодувала зранку. прийшла з роботи - погодувала ще раз
прийшла а всі стіни в фекаліях
Ответ дляТрактор Віка
гарне рішення
КликОЛЬКА• 24 апреля в 12:49
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
прийшла а всі стіни в фекаліях
вимила. в мене батько з деменцієй 1,5 року прожив. з них 0,5 року лежав. і дитина грудна. тобто уявлення маю
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 12:52
Ответ дляДівчина заглядєніє
Можна скрін де авторка таке писала, чи як завжди самі додумуєте?
здесь все додумывают за других, еще эхстрасенсят чрез экраны ))

Анонім-ка• 24 апреля в 12:53
Ответ дляНезнакомлюся
Надеюсь, в старости никого желающего жить с вами не будет
А вы думаете к кому присесть?
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 12:53
Ответ дляЖинси на дитину
В спецзаведение определить
это не бесплатно по желанию сердца
это денежек стоит
и не малых
Незнакомлюся• 24 апреля в 12:56
Ответ дляЖинси на дитину
В спецзаведение определить
Вы представляете сколько стоит лежачего, размазывающего по стенам фекалии определить ? Думаю, в 30-ку не уложатся в месяц
Пара_Соля• 24 апреля в 12:58
В гівні стіни будуть не залежно від того подруга вдома чи на роботі. Порадв їй одна -- хоче ще жити, тоді треба жити для себе в першу чергу, мати захоплення, роботу, справжніх друзів, а так помре раніше батька
автор Я_не_аноним_100% • 24 апреля в 12:59
Ответ дляПара_Соля
я їй сказала - може не треба дуже усєрдствовать, в першу чергу піклуватися про себе
На пів ставки• 24 апреля в 13:00
Ответ дляДадосвидания
Вы такое написали…зачем богатому любовнику она? Богатые берут молодых, красивых и довольных жизнью, беспроблемных.
Берут разных даже просто любовник поможет
Укр_жіночка• 24 апреля в 13:02
Ответ дляВмію заміряти найкраще
что значит - есть оставила?
как человек поест, если не разогреть не может, не посуду взять?
Навіщо розігривати бутерброд, наприклад? Пиріжок? Чи обов´язково залишати фуагру та буйабес? Ви перед тим як написати, думаєте, чи пишете аби що, для заперечення?
Пара_Соля• 24 апреля в 13:02
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Підкажіть як саме. З власного досвіду. Вимкнути телефон і 2 години гуляти парком, пити каву з тістечками. Поїхати і інше місто погуляти там, навіть на один день. В ідеалі з ночівлею. Коли відновляться сили -- шукати роботу
Укр_жіночка• 24 апреля в 13:04
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
як можна взяти щось з брата яякщо він не хоче?
Через суд. Але інфантильна подруга навіть до волонтерів не звернеться
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 13:04
Ответ дляУкр_жіночка
это вы не думаете
какой бутерброд или пирожок? человек, в таком состоянии, этим удавится

поэтому оставьте свои влажные фантазии про фуагру (причем здесь это, и как раз фуагру им проще есть, она мягкая, как мусс), если у вас нет практического опыта жизни с таким человеком
Незнакомлюся• 24 апреля в 13:07
Ответ дляПара_Соля
Гениально, уехать на день и думать, что там дома
А кто кормить будет сутки ?
Укр_жіночка• 24 апреля в 13:09
Ответ дляВмію заміряти найкраще
это вы не думаете

Самі залишить собі ваші вологі фантазії. У жінки життя нестерптне, а ви щасуджуєте через нерозігріту їжу ще й намагатися давити на відчуття провини.

Знаєте, що буде ? Всі видохнуть з полегшенням . Тут і фантазувати не треба, а ваше біле пальто аж засліплює

Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 13:10
Ответ дляУкр_жіночка

гм, если покажете скрины, где я кого то осуждаю и давлю на вину, особенно ту самую даму, которая смотрит за отцом, возможен дальше диалог
не покажете - перестаньте пусто брехать, как бездомная собака на всех мимо проходящих
Укр_жіночка• 24 апреля в 13:14
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Як влучно ви себе описали. Беріть і читайте ваші дописи. Саме там і написано. Є речі, про які пишуть прямо, а є ’завуальовано’. Ви ж знаєте значення цього слова, чи тільки прикидаєтесь? І не кидайтесь на мене з вашими осуджуючими дописами ’як він розігріє’.
Про те, що питання бувають риторичними, думаю взагалі не варто згадувати.
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 13:36
Ответ дляУкр_жіночка
недалекая, чесслово
как он разогреет - это не осуждающий опрос, это вопрос из практики
и здесь ситуация не риторическая, а реальная
у меня сейчас человек с деменцией на досмотре
и поэтому вопрос про разогрев - не осуждение, а вам, не имеющей реальных примеров такого - повод задуматься, перед тем как писать
’Зранку все вимкнула -зачинили, істи залишила і пішла на роботу.’

потому, что, в энный раз пишу ОДНОГО человека оставлять нельзя, тем более на 8-100 часов.
Дело было давно• 24 апреля в 13:38
Ответ дляВмію заміряти найкраще
недалекая, чесслово

Да она не понимает, потому что не была в такой ситуации, а советы раздает
Молчавочка• 24 апреля в 13:42
Теоретично існує направлення за формою 8 від сімейного лікаря на паліативне лікування, тоді забирають в психдиспансер. Треба сходити до сімейного лікаря та в місцевий психдиспансер і все розпитати там.
По сусідству жила така бабуся, син зачиняв в квартірі, приходив кормив, прибирав, поки вона якось вийняла акуратно скло з рами вікна. Тоді він таки якось вирішив питання і її забрали до психіатричної лікарні.
Укр_жіночка• 24 апреля в 13:44
Ответ дляВмію заміряти найкраще
недалекая, чесслово

Сама ви недалека. Людині, подрузі авторці, треба викарабкатися з цієї ситуації. А не перейматися розігрітим харчуванням. І саме це буде правильним, а не покласти своє життя на догляд за людиною з деменцією. А ви зі своїм хворобливий відчуттям провини та боргу такий собі порадник.
Молчавочка• 24 апреля в 13:45
Хто поставив палець вниз, поясніть, чому? Дійсно цікаво.
Молчавочка• 24 апреля в 13:51
О, палець вниз вже зник.
Ще знаю один випадок, але це з розповіді знайомих. Син доглядав за мамою, зачиняв її, і йшов на роботу, а вона відкривала двері і тікала. Тоді він прибрав усі ручки з дверей, а вона вийшла у вікно. Такі хворі люди дуже хитрі і по-своєму кмітливі, вони можуть зробити те, що звичайній людині і в голову не прийде.
ВсеПроВсехЗнаю• 24 апреля в 14:00
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
як? коли ти прив´язаний до хворого і нема ресурсу? тут вільні та здорові не завжди можуть заробити
вроде есть пособие по догляду за такими людьми. Не узнавали?
Дело было давно• 24 апреля в 14:02
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это инвалидность нужно оформлять, привозить больного, лишать дееспособности
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 14:10
Ответ дляМолчавочка
О, палець вниз вже зник.
все верно
у нес у знакомой так мать в окно вышла
поэтому советы - закрыть и оставить и уйти жить свою жизнь, просто пук в никуда