Я_не_аноним_100%• Изменено 24 апреля в 10:58

догляд за батьками

зустріла знайому, їй 48, кожа та кістки, розповідає - шла по вулиці, втратила свідомість, зломала руку. такий стан з-за догляду за дементним батьком протягом 3 років. я в шоці, на доглядальницю коштів нема, рідних нема. що в такому випадку можно людині зробити щоб полегшити своє життя?
Обращеница• 24 апреля в 12:13
це так несправедливо. Такі батьки зазвичай менше на дітей витрачали в їхньому дитинстві - і грошей, і часу - ніж доводиться їхнім дорослим дітям віддавати

LediBlac• 24 апреля в 12:13
Ответ дляГарачий Чокалад
сама доглядаю за батьками. знаю чого вартий такий догляд- важка праця.
У вас родители с острой фазой деменции?
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 12:13
Ответ дляСтигла полуниця
не зовсім так. моя мама 2 місяці лежала. Якщо помити-перевдягнути памперс-зробити укол-погодувати, то 350грн/год. Це Київ і передмістя. Я дававла оголошення в місцевій групі. Було достатньо бажаючих. Нам дуже пощастило. Приходила вранці і ввечері на +/- по 1 год. Оплачували за 2 год на добу.
о, спасибо
полезно
Анонім-ка• 24 апреля в 12:17
Ответ дляДело было давно
Это как ? Закрыть ее дома одну и пусть умирала бы ?
А как по вашему все происходит? Ну может вы за наследство, тогда понятно.
Дело было давно• 24 апреля в 12:17
Ответ дляАнонім-ка
Не пишите мне больше, вы не в теме
ДаЗдраПерма• 24 апреля в 12:18
Ответ дляТуфли в чешуе
Нужно один раз напрячься, отвезти к психиатру и получить рецепт на таблетки. Будет спать и срать. Вылечить деменцию невозможно. Поэтому думать нужно о себе.
таблетки не помогают, нужны уколы по ходу
Анонім-ка• 24 апреля в 12:18
Ответ дляДело было давно
Не пишите мне больше, вы не в теме
Наверное и жили вместе.

Туфли в чешуе• 24 апреля в 12:18
Ответ дляДаЗдраПерма
Значит уколы.
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 12:20
Ответ дляУкр_жіночка
Просто все ховати та замикати та йти на роботу. І все. Толку від того цілодобово ніякого. Все одно треба те гімно мити наволо. От прийшла, відмила, нагодувала, наготувала. Зранку все вимкнула -зачинили, істи залишила і пішла на роботу. Так хоч кукуха у приятельки не злетить. Кому вона потрібна буде після смерті батька з кукухою набікрень і безробітня?
что значит - есть оставила?
как человек поест, если не разогреть не может, не посуду взять?
Дівчина заглядєніє• 24 апреля в 12:21
Ответ дляОбращеница
Ага. Мінімум 20 років утримували - і тут раз і менше. Багатьох знаєте, що 20 років батьків доглядали?
Света С Приветом• 24 апреля в 12:22
Ответ дляНевгамовна
Ничего. У нас не Германия
Старых тянут дети
В Германии, не все в состоянии платить Altersheim. Есть такие, кто дома досматривает.
Да, есть помощь от Ambulat Dienst, есть доплаты.
Но прям ,что бы все скидывали в дома престарелых то нет.
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 12:22
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
там орально фекальна стадія, шось таке
я знаю
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля в 12:23
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
брату пофіг, не йде на контакт, вважає що це жіночі справи
пусть она ему скажет, что отец завещание на нее сделал ))
сразу станет дело мужицкое
Обращеница• 24 апреля в 12:24
Ответ дляДівчина заглядєніє
Авторка, написала, що той чоловік вдавався до насильства. Наврядчи він дуже сильно піклувався про базові потреби дітей або витрачав суму, що дорівнювала сучасним витратами за догляд у пансіоні. Чи хоча б підгузники прав
Ответ дляДело было давно
А, ну значит, конец скоро. Это последняя стадия деменции
скоро - это когда? наша в таком состоянии уже лет пять
Дівчина заглядєніє• 24 апреля в 12:28
Ответ дляОбращеница
Можна скрін де авторка таке писала, чи як завжди самі додумуєте?
Дело было давно• 24 апреля в 12:29
Ответ дляАнонім-ка
Наверное и жили вместе.
Конечно, Слава Богу, что мой муж не бросает близких в болезни.
Обращеница• 24 апреля в 12:31
Ответ дляДівчина заглядєніє
пост 3.
Анонім-ка• 24 апреля в 12:32
Ответ дляДело было давно
Та понятно, на сиделку не в состоянии заработать, да и наследства хочется. А следили в итоге вы?

Незнакомлюся• 24 апреля в 12:33
Ответ дляАнонім-ка
Наверное и жили вместе.
Надеюсь, в старости никого желающего жить с вами не будет
Дівчина заглядєніє• 24 апреля в 12:34
Ответ дляОбращеница
пост 3.
Де там хоч слово про насилля?
Трактор Віка• 24 апреля в 12:37
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
я боюся відповідальності за нього
Помогите финансово. Оплатите сиделку на месяц.Или вы создали тему, чтоб просто поохать?
Пара_Соля• 24 апреля в 12:41
Я таких подруг як автор далеко посилаю. Жалко їй, а запропонувати подрузі вийти в парк, на каву, в театр, самій прийти додому, трохи допомогти? Мене також жаліють, але інші засуджують і я теж 5 років повністю присвятила мамі, правда онлайн завжди працювала. Тепер готую їсти, одягаю памперс і їду на роботу або до друзів в інше місто з ночівлею. Так, обмеження є, але я почала жити своїм життям і в цьому мені допоміг саме друг
автор Я_не_аноним_100% • 24 апреля в 12:43
Ответ дляРанковий базар
чому не приймає?
Хай сестра взнає скільки коштує пансіонат для батька, половину суми з брата, сама хай їде за кордон , якраз сезони в полях починаються, чи на завод якийсь, на початку можна на неповну зайнятість, якщо важко. Відживе трохи, соцівлізується, може, зустріне когось, вдвох легше, якщо мужчина достойний, звісно
як можна взяти щось з брата яякщо він не хоче?
Жинси на дитину• 24 апреля в 12:44
Ответ дляДело было давно
А что выкинуть на улицу отца ???
Он же заботился и вырастил, теперь не очередь
В спецзаведение определить
автор Я_не_аноним_100% • 24 апреля в 12:44
Ответ дляОбращеница
той батько точно
Без QR коду• 24 апреля в 12:44
Ответ дляДело было давно
Последняя, только длиться может годами.
КликОЛЬКА• 24 апреля в 12:45
Ответ дляВмію заміряти найкраще
что значит - есть оставила?
погодувала зранку. прийшла з роботи - погодувала ще раз
автор Я_не_аноним_100% • 24 апреля в 12:46
Ответ дляОбращеница
він не вдавався до насильства, просто жорстка людина
Ответ дляДівчина заглядєніє
так, я такого не казала