Пьяная вишня• Изменено 24 апреля в 14:17
В лікарню в спортивному костюмі
Загадалось раптом, що в 80х-2000х роках у кожного мав бути спортивний костюм на випадок, якщо доведеться лягати в лікарню 🤭🤭 і нові тапочки.
Ви такі часи застали, чи тільки я це памʼятаю? )
Пьяная вишня
• 24 апреля в 14:21
Ответ дляМлинці зі смайликом
А сейчас не так?
зараз в такому і на вулицю ходять. А тоді це була тільки ’уніформа’ для лікарні або ще на шашлики
Ленне-Рейма• 24 апреля в 14:23
Ответ дляМлинці зі смайликом
А сейчас не так?
Зараз прийнчто лягати в вечірній сукні і 15-тисм підборах.
Кудрі кручу сама• 24 апреля в 14:24
Я ще застала, що малася бути нова нічна сорочка і халат в заначці.
Ленне-Рейма• 24 апреля в 14:24
Ответ дляПьяная вишня
Дитинко, ти якого року народження? Турецький светр і штани абібас були нашою шкільною формою.
Мотористка• 24 апреля в 14:26
Ответ дляПьяная вишня
То ви з санаторіями плутаєте. Я багато років працювала в лікарні, жінки використовують халати переважно , чоловіки- в чому прийдеться.
Бабця в мештах• 24 апреля в 14:26
Ще не застала.Я з 78 р,в лікарні дякувати Богу була лише в пологовому і то 1 добу
Просто Фіфа• 24 апреля в 14:26
Ответ дляПьяная вишня
И в поезд!